Google kupuje Motorolu

poruka: 10
|
čitano: 2.215
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Google kupuje Motorolu

http://www.gadgeterija.net/2011/08/15/holy-smoke-google-kupuje-motorolu-za-125-milijardi-dolara/

 

Google i Motorola poslali su zajedničku objavu za medije u kojoj objavljuju izdašnu transakciju. Internetski div za Motorola Mobility, odjel Motorole zadužen za razvoj mobilnih uređaja, iskrcati će 12,5 milijardi dolara!

 

Znači iduće nexuse bi mogla radit Motorola ?

Zanimljivo

hobi: androidhr.blogspot.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2011 14:05 (nsoul).
 
1 0 hvala 8
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google kupuje Motorolu

Neka, ako moze MS i Nokia, zasto ne bi mogli Google i Motorola? Vidjet cemo koji par ce imati boljeg konja za trku...

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
15 godina
offline
Re: Google kupuje Motorolu
Presretan sam zbog ovoga. Sad ce motorolini uredaji uz najbolju kvalitetu izrde imati i ponajbolju softversku podrsku i update !
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
protjeran
offline
Re: Google kupuje Motorolu
da i sad se ms i apple mogu hmmmmm s svojim tuzbama :))))
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google kupuje Motorolu
a bug opet pise o tome koliko ljudi skenira qr kodove dok o ovome ni rijec.. no comment.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google kupuje Motorolu
Hahaha, Laxarus dobra dobra.
Ovo je sjajna vijest. Prvi Nexus, prekrasno; drugi Nexus S, dobro, ali ne kompetentno; treci Nexus od Motorole, jedva cekam... :D
twitter @IvanBandic
15 godina
offline
Google kupuje Motorolu

Mislim da bude jedina prednost ovoga redoviti update i nove verzije androida prije ostalih.

hobi: androidhr.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Google kupuje Motorolu

PA nebude samo jedina prednost. Mislim da sa ovakvom financijskom injekcijom, motorola

bude itekakav konkurent, natrag na čelu gdje je nekad i bila. Sigurno neće završiti samo na

nekakvom novom nexusu od googlea.

Okrupnjavanje i konsolidacija je izgleda nužnost.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google kupuje Motorolu
overhaul kaže...

PA nebude samo jedina prednost. Mislim da sa ovakvom financijskom injekcijom, motorola

bude itekakav konkurent, natrag na čelu gdje je nekad i bila. Sigurno neće završiti samo na

nekakvom novom nexusu od googlea.

Okrupnjavanje i konsolidacija je izgleda nužnost.

 

Pa da a kako misliš da bude u prednosti? prva ima nove verzije androida, prva dobiva update...možda budu motorole dobivale android prilagođen baš njima, pa bude sve to skupa bolje radilo

hobi: androidhr.blogspot.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google kupuje Motorolu
I nadajmo se da cemo dobivat cisti Android, bez raznih UI, od kojih je najgori Motorolin...
twitter @IvanBandic
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice