IPhone će biti pravi foto-profesionalac?

poruka: 16
|
čitano: 3.774
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
IPhone će biti pravi foto-profesionalac?

Olloclip 3u1 objektiv stane u džep, a jednostavno se natakne na iPhone 4 ili 4S te ga pretvara u pravi fotoaparat. Tu je i teleobjektiv kojim možete snimati iz zasjede.

Mnogi koriste aplikacije kao što je Instagram kako bi “poboljšali” kvalitetu fotografija, no Olloclip.

Olloclip je maleni 3u1 objektiv, veličine kovanice koji se natakne na iPhone 4 ili 4S.

Na jednoj su strani širokokutna i marco leća, dok su na drugoj fish-eye koji ima vidno polje od 180 stupnjeva.S macro objektivom mogu se snimati predmeti udaljeni i samo 12 milimetara, što se lećom u iPhoneu ne može. Olloclip je inače dovoljno malen da stane u bilo koji džep. Photojojo prodaje telefoto objektiv koji iPhone pretvara u pravu zvijer s 8x zumom. Uz njega dolazi i tronožac kako bi fotografije koje snimate bile što mirnije. Za one koji vole retro dizajn na istoj stranici je i dodatak s tri objektiva kao na Olloclipu, samo što umjesto macro ima telefoto leću. Za razliku od ostalih ovaj je najglomazniji i najskuplji, što opravdavaju, kako navode, kućištem od aluminija i kvalitetnim lećama koje se mijenjaju zakretanjem.

 

Izvor...

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
Ajmo jedno grupno vau?
Funnyjunk <3
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
Kim Jong-un kaže...
Ajmo jedno grupno vau?

Pa to i jest vau.

Neka androidovi mobiteli naprave nešto slično..

15 godina
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
DuMe kaže...

Pa to i jest vau.

Neka androidovi mobiteli naprave nešto slično..

Naravno što drugi i očekivati u iPhone temi nego odgovore maloljetnih šmrkavca.

 

Kakve veze Android ima s ovim? Ovo je HW stvar, a ne SW.


Kako god da bilo, istu stvar su napravili za 3gs, ako se dobro sjećam. Izgleda zgodno, treba vidjeti kako će raditi.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
13 godina
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
dado2202 kaže...
DuMe kaže...

Pa to i jest vau.

Neka androidovi mobiteli naprave nešto slično..

Naravno što drugi i očekivati u iPhone temi nego odgovore maloljetnihšmrkavca.

 

Kakve veze Android ima s ovim? Ovo je HW stvar, a ne SW.


Kako god da bilo, istu stvar su napravili za 3gs, ako se dobro sjećam. Izgleda zgodno, treba vidjeti kako će raditi.

Da,sve znaš :/

15 godina
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
DuMe kaže...
Kim Jong-un kaže...
Ajmo jedno grupno vau?

Pa to i jest vau.

Neka androidovi mobiteli naprave nešto slično..

Koristio sam objektive, macro leće i slične gluposti na svom "androidu" dok iphone 4s nije ni postojao. tako da ajde malo se informiraj prije nego bubneš takvu glupost

hobi:moj-android.net
15 godina
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
DuMe kaže...

Da,sve znaš :/

Ahh 92 (ako je pravi datum), nisi baš daleko od toga.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
14 godina
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?

Ovo je stvarno zgodno, kupiš taj adapter i nakačiš si SLR.

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
12 godina
protjeran
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
Nisam baš upoznat s fotografijom, ali siguran sam da je jeftinije i isplativije za iPhone korisnike ovo nego kupovina pravog SLR-a. Odlična stvar, kad bi bar bilo nešto slično za moj mobitel.
Funnyjunk <3
13 godina
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
Kim Jong-un kaže...
Nisam baš upoznat s fotografijom, ali siguran sam da je jeftinije i isplativije za iPhone korisnike ovo nego kupovina pravog SLR-a. Odlična stvar, kad bi bar bilo nešto slično za moj mobitel.

Zato je iPhone vladar :)  (evo mi sad TD {#})

15 godina
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
perkoxcar kaže...

Ovo je stvarno zgodno, kupiš taj adapter i nakačiš si SLR.

Ma kakav SLR ljudi šta je vama.

 

DSLR-ovi su miljama daleko

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?

sta sve nece prodati vlasnicima iphonea...

heh, ijopet je n8 bolji fotoaparat

null
12 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?

To je zgodno stane u đep i staviš kad očeš i gdje očeš. Bilo bi super da ostali mobiteli naprave takvu sitnicu. A iPhone če sada nači kupce koji žive za like na fbu i treba im takva sitnica.

 

 

Arian RIčko
14 godina
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
Kim Jong-un kaže...
Nisam baš upoznat s fotografijom, ali siguran sam da je jeftinije i isplativije za iPhone korisnike ovo nego kupovina pravog SLR-a. Odlična stvar, kad bi bar bilo nešto slično za moj mobitel.

Mogu nakačit optiku NASA-inog teleskopa gore, kad je senzor sranje, kao i svi ostali u mobitelima. Ova glupost se ne može uspoređivati niti sa kompaktima, a kamo li SLR-ovima.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone će biti pravi foto-profesionalac?
FranV12 kaže...

Olloclip 3u1 objektiv stane u džep, a jednostavno se natakne na iPhone 4 ili 4S te ga pretvara u pravi fotoaparat. Tu je i teleobjektiv kojim možete snimati iz zasjede.

Mnogi koriste aplikacije kao što je Instagram kako bi “poboljšali” kvalitetu fotografija, no Olloclip.

Olloclip je maleni 3u1 objektiv, veličine kovanice koji se natakne na iPhone 4 ili 4S.

Na jednoj su strani širokokutna i marco leća, dok su na drugoj fish-eye koji ima vidno polje od 180 stupnjeva.S macro objektivom mogu se snimati predmeti udaljeni i samo 12 milimetara, što se lećom u iPhoneu ne može. Olloclip je inače dovoljno malen da stane u bilo koji džep. Photojojo prodaje telefoto objektiv koji iPhone pretvara u pravu zvijer s 8x zumom. Uz njega dolazi i tronožac kako bi fotografije koje snimate bile što mirnije. Za one koji vole retro dizajn na istoj stranici je i dodatak s tri objektiva kao na Olloclipu, samo što umjesto macro ima telefoto leću. Za razliku od ostalih ovaj je najglomazniji i najskuplji, što opravdavaju, kako navode, kućištem od aluminija i kvalitetnim lećama koje se mijenjaju zakretanjem.

 

Izvor...

  ali ako nazovete odmah dobivate i bespaltno putovanje na maldive kako bi ste sve to testirali

{#}

 

a i usput jedno zanimljivo viđenje stvari, 

-------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 20:33 (GREENHORN).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice