Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

poruka: 67
|
čitano: 13.506
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

Oni koji su prognozirali kraj svijeta 2012. (što je inače notorna glupost jer se bazira na majanskom kalendaru koji ne predviđa kraj svijeta 2012. kao što mnogi misle nego je to samo kraj jednog kalendarskog razdoblja) su bar djelomično pogodili - upravo sam vidio da je kapitalistička urota pogodila ne samo Megaupload nego i cijeli spektar drugih file hosting servicea, koji se uglavnom nisu zatvorili ali su značajno ograničili i postrožili svoje usluge :

http://downloads.jefusion.com/2012/01/filesonic-file-sharing-closed.html

(ovo je već usput spomenuto u jednom drugom threadu ali sam mislio da je vrijedno vlastitog threada)

Od major f. h. s. -a koliko vidim još jedino policy nisu promijenili MediFire i Rapidshare, kad će oni uslijediti ne znam, jedino mi se čini da je RS definitivno najveći igrač u toj igri a veće igrače je teže bullyati.

Evo tri pitanja kojima nije cilj dobiti odgovor nego potaknuti promišljanje :

1. Nije mi jasno kako se ovi f. h. s. -i planiraju financijski održati sa ovakvom politikom, jer kao što svako zna ali malo ko kaže otvoreno većina njihovog prometa čini piratstvo, tako da ako ga uklone (bar značajnim dijelom ako ne mogu potpuno) režu granu na kojoj sjede, tj. sami uzrokuju vlastit bankrot !?

2. Ako su f. h. s. - i krivi za piratske fileove na njima, kad ćemo početi zatvarati sve velike svjetske banke, jer su i one pune ukradenog novca korumpiranih političara i dilera droge, a da ne spominjem miljarde dolara vrijedno zlato još uvijek spremljeno u švicarskim bankama koje su nacisti ukrali od (i doslovno IZ) Židova u drugom svjetskom ratu ?

3. Ako se ne smije slati krupne fileove preko Interneta jedan drugome, koja je onda usluga ili način korištenja Interneta sljedeći ? Je li totalna kontrola korporacija nad životima ljudi kao u onim distopijskim SF-ovima na vidiku ?

 

P.S.

Ako neko osnuje site sa serverom u Kini i registriran u Tunguziji ili negdje tako sa adresom : www.f***_you_American_capitalist_pigs.com i motom "ALL PIRATS WELCOME" na glavnoj stranici, i ponudi file hostanje bez obzira na bilo kakve prigovore u vezi copyrighta i premium accountove uz plaćanje, mogao bi se masno obogatiti u ovom "power vacuumu" koji će ovo uzrokovati !

Ko prohibicija i mafija - sad je potreban jedan informatički Al Capone da zadovolji potrebe žednog naroda !

 

 

 

************************************************************************************************************

 

VAŽNO !

 

NOVE INFORMACIJE !

Dodajem ovo dva dana nakon originalnog posta da prenesem nova važna saznanja onima koji naiđu na ovaj thread da bi se informirali.

Kao prvo dosad koliko znam jedino RapidShare, MediFire i Oron nisu ili radikalno promijenili policy ili se zatvorili (pa se useri masovno premještaju na njih).

Kao drugo RS je rekao da ne planira mijenjati policy (vidi ovdje : http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/rapidshare-nastavlja-kao-dosad/136189.aspx) a Oron je u Rusiji pa čisto sumnjam da se boje progona iz Amerike, Rusi neće nikad izručiti svoje mrskom neprijatelju.

Kao treće, CIJELI DUGI NIZ file hostinge servicea (spominju se čak i neki torrent i mIRC siteovi) je trenutačno pod službenom istragom FBI-a ili čeka svoj red na istragu. Ne bih se čak čudio ni da počnu hvatati veće uploadere na te siteove, dakle oprez svi koji su masovnije uploadali (sumnjam da će taj val zahvatiti ove krajeve ali nikad se ne zna) !

Ovo se već slobodno može u stranicama povijesti zvati "The Great FHS Crackdown of 2012." !

 


JOŠ VAŽNIJE !

 

Internetu prijeti nešto još znatno gore od ovog FHS crackdowna - a to je ACTA. Ovaj video odlično objašnjava šta ona predstavlja :

a to je kraj piratstva, kraj privatnosti na Internetu, i sveprisutni nadzor i cenzura u stilu Orwellove 1984. !

Zvuči nevjerovatno ali je istina i moglo bi postati stvarnost vrlo brzo ako ga EU parlament ratificira na skorašnjem glasovanju...

Proširite riječ o ovome, potpisujte peticije protiv toga, dižite galamu i borite se kako god znate !

Smrt kapitalističkom fašizmu, sloboda narodu !

 

http://images.wikia.com/halo/images/6/66/Rebelfist.jpg

 

************************************************************************************************************

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.1.2012 1:46 (Enkidu).
 
28 0 hvala 14
12 godina
neaktivan
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

tek toliko da ti na prvo pitanje odgovorim... Kako se misle financijski održati?

 

Pa njih sad jedino zanima kako da ne završe u zatvoru čovječe. Ionako među ovim filehostovima nema ni jednog koji nije zaradio love za 10 života. Sada su svi počeli masovno ukidati svoje filesharing funkcije i ostavljaju samo funkciju online backupa podataka. Ma boli ih više briga za profit, vrhnja se obralo kolko se moglo dok se moglo. Možda ostavljaju neke funkcije otvorene (umjesto totalnog gašenja) kako bi se zaštitili od tužbi korisnika...jer su kao, samo oduzeli neke funkcionalnosti (nažalost 99% većinu) a to im sigurno pokriva neka klauzula. Znali su da će do toga doći i upravo zato su zadnjih mjeseci ponudili jeftino DOŽIVOTNE PREMIUM ACCOUNTE. Bili su malo skuplji od godišnjih i svi su navalili ko blesavi. Bilo mi to čudno jer, kako bi im se to moglo isplatiti? E pa eto tako. Znali su da dolazi kraj i odlučili su pobrati love koliko se maksimalno može do zadnje sekunde. Svi koji su nasjeli sad si mogu obrisat dupe sa svojim premium accountovima. Na to ih je sve natjerala ACTA koju su potpisale USA, Kanada, Australija i 27 EU država. Ni jedan server koji se nalazi na tom području nije izvan njihovog dohvata sada. Kraj priče. Dakle većina se sama krenula uništavat da se spase od zatvora. Ostaje pitanje što sa filehostovima iz Rusije poput Orona. Izgleda da su oni u sigurnoj zoni jer sumnjam da će Rusija potpisati ACTA-u.

 

 

Lista filehostova koji su krenuli u samouništenje kao pokušaj spasa od zatvora:

 

MegaUpload
Closed.

FileServe
Deleting multiple files. Closed affiliate program.

FileJungle
(Owned by FileServe) Deleting multiple files. Testing out blocking some USA IP addresses.

UploadStation
(Owned by FileServe) Deleting multiple files. Testing out blocking some USA IP addresses.

FileSonic
Sharing disabled. Closed affiliate program. Deleting files and accounts.

VideoBB
Closed affiliate program.

 

Uploaded.to

Banned USA IP addresses.

FilePost
Started suspending accounts with infringing material (doing what Hotfile did)

VideoZer
Closed affiliate program.

4shared
Deleting multiple files.

Wupload
Many accounts disabled.

 

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
Samo nek ne diraju 4shared jer tamo imam osobnih stvari. Sve bum ih tuzil..
The best way to be boring is to leave nothing out.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
Sale_ds kaže...
Samo nek ne diraju 4shared jer tamo imam osobnih stvari. Sve bum ih tuzil..

 

Imali su mnogi osobne stvari kume moj ! Fotografije, privatne snimke, fileove... I sve izgubili nepovratno. Ja nisam ništa srećom.

Jedan tip recimo na jednom forumu reče da je ima 2500 filmova uploadano na MU. Jasno to nije njegovo privatno vlasništvo i nije ništa financijski izgubio, ali zamisli ti koliko je to truda (piratskog) down the drain ! Koliko vrimena triba za prikupiti i uploadati 2500 filmova ?

E btw nemaš osnove za ništa ih tužiti ako propadnu ili se zatvore jer ti ništa ne garantiraju, svima njima u fine printu piše da ne garantiraju sigurnost tvojih fileova. Ako tvoji još rade budi presretan i BRZO SKIDAJ te svoje osobne stvari !

 

 

svizac69 kaže...

Ostaje pitanje što sa filehostovima iz Rusije poput Orona. Izgleda da su oni u sigurnoj zoni jer sumnjam da će Rusija potpisati ACTA-u.

 

Jednom da kaos i bezakonje dobro dođe... Još će Kina i Rusija spašavati ovaj svijet od ove anti-pirato-manije !

E pročita sam negdje da je zbog ove krize masovna navala uploadera i downloadera na RS, toliko da je nekima brzina pala na 15 kbps !

Neka mi neko osvježi pamćenje, bio je već neki pokušaj zatvaranja RS-a ali im nije baš uspjelo ? Oni su stacionirani u Švicarskoj i Njemačkoj jelda ?

 

 

svizac69 kaže...

Lista filehostova koji su krenuli u samouništenje kao pokušaj spasa od zatvora:

 

Pretpostavljam da se mnogi od ovih još uvijek mogu koristiti za fileshareanje pod uvjetom da uploaderi naprave nove accountove i uploadaju fileove ISKLJUČIVO pod random imenima i zaštićene .rar passwordom (ako to bude dozvoljeno) !

Međutim i tako je fond filmova i drugih stvari koje su već bile uploadane gadno osiromašen, neki rijeđi filmovi su i potpuno nestali. A i brzina oporavka je upitna, vidio sam jednu anketu di 50% uploadera kaže da neće više uploadati jer ih više ne potiču novčanim nagradama a samo 50% planira i dalje nastaviti čisto iz principa.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 20:56 (Enkidu).
16 godina
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
Enkidu kaže...
Sale_ds kaže...
Samo nek ne diraju 4shared jer tamo imam osobnih stvari. Sve bum ih tuzil..

 

Imali su mnogi osobne stvari kume moj ! Fotografije, privatne snimke, fileove... I sve izgubili nepovratno. Ja nisam ništa srećom.

Jedan tip recimo na jednom forumu reče da je ima 2500 filmova uploadano na MU. Jasno to nije njegovo privatno vlasništvo i nije ništa financijski izgubio, ali zamisli ti koliko je to truda (piratskog) down the drain ! Koliko vrimena triba za prikupiti i uploadati 2500 filmova ?

E btw nemaš osnove za ništa ih tužiti ako propadnu ili se zatvore jer ti ništa ne garantiraju, svima njima u fine printu piše da ne garantiraju sigurnost tvojih fileova. Ako tvoji još rade budi presretan i BRZO SKIDAJ te svoje osobne stvari !

 

 

Pa ko još drži osobne stvari na takvim stranicama,{#} pa nije to profesionalna Online pohrana podataka več servis na djeljenje datoteka fučkaj ga koje naivčine do daske bože me sačuvaj.{#}{#}

 

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
14 godina
neaktivan
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

STALNI NADZOR KORISNIKA traže vlasnici autorskih prava!!! link

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

SAD svojim utjecajem nastoji sada progrurati ACTA-u u druge zemlje. To je još gora opasnost za nas od SOPA i PIPA:

http://anonops.blogspot.com/2012/01/things-you-need-to-know-about-acta.html

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

A što je sa rapidshare i Mediafire? Tamo je isto piratluk...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
Cromaki kaže...

A što je sa rapidshare i Mediafire? Tamo je isto piratluk...

Evo trenutno sto se događa svim file sharing servisima:

MegaUpload - Closed.
- FileServe - Closing does not sell premium.
- FileJungle - Deleting files. Locked in the U.S..
- UploadStation - Locked in the U.S..
- FileSonic - the news is arbitrary (under FBI investigation).
- VideoBB - Closed! would disappear soon.
- Uploaded - Banned U.S. and the FBI went after the owners who are gone.
- FilePost - Deleting all material (so will leave executables, pdfs, txts)
- Videoz - closed and locked in the countries affiliated with the USA.
- 4shared - Deleting files with copyright and waits in line at the FBI.
- MediaFire - Called to testify in the next 90 days and it will open doors pro FBI
-Org torrent - could vanish with everything within 30 days "he is under criminal investigation"
- Network Share mIRC - awaiting the decision of the case to continue or terminate Torrente everything.
- Koshiki - operating 100% Japan will not join the SOUP / PIPA
- Shienko Box - 100% working china / korea will not join the SOUP / PIP

 

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
14 godina
neaktivan
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

da li bi se taj nadzor dao kako izbjec??? umjesto da panicarite potrazite alternativu !! i naravno ako nadjete javite :))

Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

Evo novih informacija o ACTI

http://youranonnews.tumblr.com/post/16257654698/acta-in-a-nutshell-what-is-acta-acta-is-the

 

Zato svi koji imate twitter stavljajte #ActAgainstACTA u postove pa barem tako malo podržite akciju>

Twitter- @capttawish Linux/GNU live forever.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 21:27 (captain_soap_McTawish).
 
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
captain_soap_McTawish kaže...
Cromaki kaže...

A što je sa rapidshare i Mediafire? Tamo je isto piratluk...

Evo trenutno sto se događa svim file sharing servisima:

MegaUpload - Closed.
- FileServe - Closing does not sell premium.
- FileJungle - Deleting files. Locked in the U.S..
- UploadStation - Locked in the U.S..
- FileSonic - the news is arbitrary (under FBI investigation).
- VideoBB - Closed! would disappear soon.
- Uploaded - Banned U.S. and the FBI went after the owners who are gone.
- FilePost - Deleting all material (so will leave executables, pdfs, txts)
- Videoz - closed and locked in the countries affiliated with the USA.
- 4shared - Deleting files with copyright and waits in line at the FBI.
- MediaFire - Called to testify in the next 90 days and it will open doors pro FBI
-Org torrent - could vanish with everything within 30 days "he is under criminal investigation"
- Network Share mIRC - awaiting the decision of the case to continue or terminate Torrente everything.
- Koshiki - operating 100% Japan will not join the SOUP / PIPA
- Shienko Box - 100% working china / korea will not join the SOUP / PIP

 

A ja se bas ponadao da ce MediaFire ostat..na njoj imam svega

odoh backup radit

I you are considering to SignUp to DropBox, please do it over my refferal link. For every friend who joins and installs Dropbox, I will get 250 MB of bonus space:) Thank you!! www.goo.gl/bsIIb
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
passat kaže...

A ja se bas ponadao da ce MediaFire ostat..na njoj imam svega

 

Da, bili su jedan od boljih... Folderi, multiple simultaneous downloades, solidna brzina...

Btw, baš san provjerio, nedavno je trebalo meni i ekipi Counterstrike, Dark Messiah i Unreal Tournament 2004, UT2004 je još tamo na MF-u gdje je i bio, a CS i DM su i dalje na RS-u zaštićeni random imenima i .rar passwordima. Baš mi je drago vidit da ih nisu makli.

Pogleda sam na jednom warez forumu, ovaj UT na MF-u je možda jedini koji je osta s obzirom da su skoro svi ostali uploadovi na listi sa zatvorenih ili poluzatvorenih f.h.s. -a. Mislin da će bit puno slučajeva odsad da nešto tražim pa nailazim samo na dead linkove...

 

 

rambox kaže...

fučkaj ga koje naivčine do daske bože me sačuvaj.{#}{#}

 

Naivčinama triba pomoć a ne im se rugat ! Ni ti ne znaš sve na svijetu, nadaj se da će tebi neko pomoć kad ne budeš nešto zna...

 

 

captain_soap_McTawish kaže...

SAD svojim utjecajem nastoji sada progrurati ACTA-u u druge zemlje. To je još gora opasnost za nas od SOPA i PIPA:

http://anonops.blogspot.com/2012/01/things-you-need-to-know-about-acta.html

 

A šta pa zar nije već većina EU i ostalih zapadnih zemalja u sporazumu sa US oko copyright prava ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 22:17 (Enkidu).
12 godina
neaktivan
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

dok je torrenata brige nema..a to je nemoguce ugasit...ove fhs je puno lakse jer je sve kod njih na serverima...ovdje dignes stranicu skupis 10ak korisnika sa dobrom kolekcijom i mogu se napušiti...ufff koliko mi kolekcija sad vrijedi bwahahah piratske igre,pr0n i music :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

A mi odošmo u EU...

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

Jebm im sve živo pcka im matrna glupa, sve živo uništavaju, lako je ovim pderima iz USA kupit kad imaju plaju uhuhu veću, a ja ni pišljivi cd sa muzikom nemogu kupit u ovoj banana državi, treba ih pobit sve  đu brad jedna, znam da ću dobit žuti, ali gamad treba to sve pobit ...

Moj PC  
11 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

To nećemo i nesmijemo dozvoliti!!!!!

 
5 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
Bulldozer kaže...

Jebm im sve živo pcka im matrna glupa, sve živo uništavaju, lako je ovim pderima iz USA kupit kad imaju plaju uhuhu veću, a ja ni pišljivi cd sa muzikom nemogu kupit u ovoj banana državi, treba ih pobit sve  đu brad jedna, znam da ću dobit žuti, ali gamad treba to sve pobit ...

Nemas za cd a svakih mjesec dva imas za novi komp, najzesce su mi te fore {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
Dino.Randic kaže...
Bulldozer kaže...

Jebm im sve živo pcka im matrna glupa, sve živo uništavaju, lako je ovim pderima iz USA kupit kad imaju plaju uhuhu veću, a ja ni pišljivi cd sa muzikom nemogu kupit u ovoj banana državi, treba ih pobit sve   đu brad jedna, znam da ću dobit žuti, ali gamad treba to sve pobit ...

Nemas za cd a svakih mjesec dva imas za novi komp, najzesce su mi te fore  {#}

  svi si mogu priustit cd,al onda iducih mjesec dana nece imat za kruh.Cijene nisu normalne za muzicke cd.Jos bi i razumio da su se pjevaci nesto ubili od posla,a danas je to sve vise na brzinu,bace par glupih rjeci, i dobar beat i to je to.Evo imas hit i sad daj oko 150 i vise kuna.Glupost.

13 godina
neaktivan
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

Serveri ce se premjestit u EU zemjlje di nemaju retaredirane zakone, US IP adresse banat, a amerike ce koristi torrente i IRC opet vise nego ovo.

 

Mos si mislit velike promjene.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

Ovo je već peta tema na istu šemu....

Ako sam ti imalo pomogao stisni HVALA. :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
cale kaže...
Dino.Randic kaže...
Bulldozer kaže...

Jebm im sve živo pcka im matrna glupa, sve živo uništavaju, lako je ovim pderima iz USA kupit kad imaju plaju uhuhu veću, a ja ni pišljivi cd sa muzikom nemogu kupit u ovoj banana državi, treba ih pobit sve   đu brad jedna, znam da ću dobit žuti, ali gamad treba to sve pobit ...

Nemas za cd a svakih mjesec dva imas za novi komp, najzesce su mi te fore {#}

  svi si mogu priustit cd,al onda iducih mjesec dana nece imat za kruh.Cijene nisu normalne za muzicke cd.Jos bi i razumio da su se pjevaci nesto ubili od posla,a danas je to sve vise na brzinu,bace par glupih rjeci, i dobar beat i to je to.Evo imas hit i sad daj oko 150 i vise kuna.Glupost.

E stari moj to je druga stvar i ja bi rade da skidam ko do sada jer cijene su previsoke, ali da nema za cd a ima za komp svako tolko koji ni priblizno ne kosta ko cd tu se ne slazem, jer masu ljudi nema za kruh a kamoli komp svakih mjesec dva.

p.s. ja i bulldozer smo frendovi a na piso sam to samo zato jer ne poznajem niti jednu osobu koja mijenja kompove tolko cesto kao on i to ne one jeftine nego tipa 2500k i fx8120.Nemojte mislit da sam ljubomoran samo istinu govorim.{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2012 13:32 (Dino.Randic).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
Dino.Randic kaže...
cale kaže...
Dino.Randic kaže...
Bulldozer kaže...

Jebm im sve živo pcka im matrna glupa, sve živo uništavaju, lako je ovim pderima iz USA kupit kad imaju plaju uhuhu veću, a ja ni pišljivi cd sa muzikom nemogu kupit u ovoj banana državi, treba ih pobit sve   đu brad jedna, znam da ću dobit žuti, ali gamad treba to sve pobit ...

Nemas za cd a svakih mjesec dva imas za novi komp, najzesce su mi te fore  {#}

  svi si mogu priustit cd,al onda iducih mjesec dana nece imat za kruh.Cijene nisu normalne za muzicke cd.Jos bi i razumio da su se pjevaci nesto ubili od posla,a danas je to sve vise na brzinu,bace par glupih rjeci, i dobar beat i to je to.Evo imas hit i sad daj oko 150 i vise kuna.Glupost.

E stari moj to je druga stvar i ja bi rade da skidam ko do sada jer cijene su previsoke, ali da nema za cd a ima za komp svako tolko koji ni priblizno ne kosta ko cd tu se ne slazem, jer masu ljudi nema za kruh a kamoli komp svakih mjesec dva.

p.s. ja i bulldozer smo frendovi a na piso sam to samo zato jer ne poznajem niti jednu osobu koja mijenja kompove tolko cesto kao on.{#}

  hahahhahaha,da ovo sam ja kriv onda,ja sam vec unaprijed pretpostavio da se ne poznajete.Naravno s tim se slazem,ima takvih puno kod nas,nema se para,al shoping je uvijek pun.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
Mew kaže...

Serveri ce se premjestit u EU zemjlje di nemaju retaredirane zakone, US IP adresse banat, a amerike ce koristi torrente i IRC opet vise nego ovo.

 

Mos si mislit velike promjene.

ACTA je pred potpisivanjem, a to je u biti europska SOPA samo još rigoroznija.

 

http://www.stopacta.info/

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
16 godina
neaktivan
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

To je puno gore od SOPA-e ! Ne samo totalni kraj piratstva nego i totalni kraj online privatnosti ! A vrlo brzo bi ACTA mogla vrijediti za EU, u koju mi ulazimo za godinu dana !

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-bugtv-bug-videa/acta/136042.aspx

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

Pozdrav!

Evo upravo gledam, ima još nešto na wuploadu.

Može li mi netko objasniti da li je sigurno skidat s wuploada?mislim, mogu li me pronaći ako sad pokušam nešto skinuti?

molim vas, odgovor.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao

Uvijek se može pronaći, ali najvjerojatnije je da neće, jer nisi zanimljiv. Zanimljivi su oni koji uploadaju ili dijele (torrentima) zaštićene sadržaje.

KaeR
12 godina
protjeran
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
Ovo me stvarno razbjesnilo!
16 godina
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
cassiopea kaže...

Pozdrav!

Evo upravo gledam, ima još nešto na wuploadu.

Može li mi netko objasniti da li je sigurno skidat s wuploada?mislim, mogu li me pronaći ako sad pokušam nešto skinuti?

molim vas, odgovor.

 

Hvala!

Skidaj kaj očeš nema ti ko kaj napravit, pogotovo ne kod nas T-Šrot ili negdje u EU jer ne smiju nit filtrirat ništa ili blokirat kad bi i htjeli a za ostalo ih boli đon uglavnom.{#}{#}

 

http://www.profitiraj.hr/novosti/europski-sud-pravde-protiv-blokiranja-sadrzaja-na-internetu/

 

"Europski sud pravde donio je presudu kako pružatelji internetskih usluga ne mogu biti prisiljeni filtrirati promet u svrhu zaštite autorskih prava, odnosno zaustavljanja ilegalnog preuzimanja glazbe, filmova i fotografija."

 

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kraj Interneta kakvog poznajemo je stigao
cassiopea kaže...

Pozdrav!

Evo upravo gledam, ima još nešto na wuploadu.

Može li mi netko objasniti da li je sigurno skidat s wuploada?mislim, mogu li me pronaći ako sad pokušam nešto skinuti?

molim vas, odgovor.

 

Hvala!

 

Šta god radiš preko telekomunikacijskih kanala, uvijek neko gleda (američke sigurnosne službe) ! I to nije teorija urote nego činjenica !

Međutim možeš slobodno skinuti to šta ti treba, ako će vatati korisnike ovoga uopće, prvo će hvatati one koji uploadaju a ne one koji downloadaju, one koji to rade MASOVNO, i one koji se nalaze u Americi. Dakle ti nisi po ta tri kriterija u ciljanoj kategoriji prijestupnika. Osim toga zakonsko kažnjavanje nekoga za sitni piratluk je nečuveno u Hrvatskoj i na Balkanu općenito.

Dakle skidaj bez brige, svi to radimo !

 

 

rambox kaže...

http://www.profitiraj.hr/novosti/europski-sud-pravde-protiv-blokiranja-sadrzaja-na-internetu/

 

"Europski sud pravde donio je presudu kako pružatelji internetskih usluga ne mogu biti prisiljeni filtrirati promet u svrhu zaštite autorskih prava, odnosno zaustavljanja ilegalnog preuzimanja glazbe, filmova i fotografija."

 

 

Bravo za Europski sud pravde !!! Sva sreća da živimo u Europi gdje je civilizacija još uvijek jača od kapitalizma, za razliku od Amerike !

Ova presuda se ne odnosi na ACTA-u ali valjda sad ACTA nema više šanse u EU, neće valjda EU parlament protiv EU suda, to bi bilo nešto kao ustavna kriza... Čini se da pravda ipak ponekad pobjeđuje...

Živila europska civilizacija i živila sloboda !

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice