Nakon MU ode i FS

poruka: 2
|
čitano: 1.361
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nakon Megauploada ode i Filesonic

Već drugi veliki file hosting service je propao (for all usefull intents & purposes) u par dana, ovog puta nije krivo pravosuđe i RIAA (direktno) nego autocenzura (očigledno uslijed zastrašenosti zbog onoga što se dogodilo Megauploadu) :

http://www.filesonic.com/

(pročitajte pažljivo šta piše u ružičastom pravokutniku)

Načuo sam od jednog prijatelja jednog prijatelja itd. kako su na jednom forumu (kojeg valjda ne smijem navesti ovdje imenom i linkom zbog strogih pravila ali svi ovdje valjda znaju koji je najpopularniji warez forum na Internetu) zadnjih godina otkad je RS izgubio na popularnosti FS linkovi postali najpopularniji, tako da sa samo ova dva udarca (MU i FS) veliki broj uploadanih filmova i drugih dobara naglo postaje nedostupan općoj populaciji (jasno sa vremenom će ih uploadati na druge file hosting service koji su još otvoreni i slobodni, uvik ima neki negdje).

Crni dani za piratstvo (ili kako neki vole reći slobodu informacije) došli !

 

P.S.

Vidim da me neko preteka za par minuta s ovom vijesti, za admine prije nego što me upozorite radi double postanja da samo kažem da sam searcheao prije postanja i nije ničeg bilo !

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2012 22:51 (Enkidu).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nakon MU ode i FS

Piratstvo ili "sloboda informacija" je kao hidra sa 10 glava.

Presjeci jednu, izrast će (najmanje) dvije nove!

Samo upišite share u tražilice i izaći će vam milion stranica...

Što se mene tiče, dok radi mediafire, ja sam zadovoljan {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice