Novi Call of Duty potvrđen

poruka: 67
|
čitano: 8.213
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen
http://guru3d.com/news/new-call-of-duty-confirmed-for-2012/ A tek sam prvi prestige u novome... Datum će biti ako Treyarch radi 9.11, a ako Infinity bude radio 7.11, dam se kladit.
 
4 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen

Bit će novi Call of Duty? Stvarno neočekivano. Šokiran sam.{#}

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
51 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen
Moj PC  
9 9 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen

A i dugo im je trebalo.

Zasigurno je ovo TAJ nastavak koji će unijeti gigantske promjene u serijal, od enginea preko zvukova pa do same igrivosti. {#}

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
38 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Novi Call of Duty potvrđen

glasine kažu da ovaj ide u svemir...to bi stvarno bilo do jaja...red je na treyarch sad

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Call of Duty potvrđen

Gadi mi se vec ovo, iz supljeg u prazno, samo ih štancaju, nikakva razlika osim velicine slova kad ubijes nekog.

Nothing lasts forever
Moj PC  
13 0 hvala 1
14 godina
offline
Novi Call of Duty potvrđen

Što se to promjenilo u zadnja tri COD-a osim mapa?  Iste promjene očekujem i u ovom nastavku. Budale neka kupuju...

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
 
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
thuglife kaže...

A i dugo im je trebalo.

Zasigurno je ovo TAJ nastavak koji će unijeti gigantske promjene u serijal, od enginea preko zvukova pa do same igrivosti. {#}

Nadam se :)

NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN
13 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen

Znači kako gledam videe po Youtubeu sve se više čini da će novi CoD biti Black Ops 2. Izaći će 6.11 (jer je to utorak, a ako se vratite nekoliko godina unazad vidjet ćete da je svaki CoD od 4-vorke izašao u utorak). Vahn priča o tom na twitteru otvoreno i odgovara na pitanja. Nekoliko videa:

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen

Nije mi bas nesto bio Black Ops

Pitaj od Pirot do Vranje dali je Scarfaceee nekog zajebao
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
Meni je iskreno bio najbolji. DOM server sa zabranjenim Ghostom, AK-74 i Famas=unlimited fun!
12 godina
offline
Novi Call of Duty potvrđen

stara igra, nove budale... i tako unedogled.

 

da se razumijemo, i ja sam jedna od tih budala. nažalost

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen

ovi ocito imaju para... u 3 godine doslovce 5 nastavaka.. -.-" daj nek cekaju jos malo pa nek naprave na boljem engineu... a ne od cod-a 2 radit na istom (bar mislim da je na istom).... baš me briga šta vi sad mislite cod fanboysi..ali i ja sam cod fanoby..ali ovo me fakat živcira.. {#}

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
Pa nije u 3 godine pet nastavaka, svake godine u 11 mjesecu dolazi novi CoD, svake godine JEDAN nastavak. Ali eto, nisu Treyarch i IW krivi, ja mislim da ih Activision pusti da jedan nastavak rade tri godine da bi napravili novi engine. Ali eto Activision hoće svake godine jedan i to je to.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
SuperDox kaže...

daj nek cekaju jos malo pa nek naprave na boljem engineu...

Tehnicki svaki CoD i jest na boljem engineu od proslog, jer koriste isti koji konstantno nadograduju (taj je engine poceo kao Quake 3 pa si ti sad misli koliko su daleko dosli s nadogradnjama).

 

SuperDox kaže...

a ne od cod-a 2 radit na istom (bar mislim da je na istom)....

I Epic stalno koristi isti engine, pa se ljudi ne zale. Cini se da ti ne zelis doista novi engine nego zelis vidjeti puno vece napretke izmedu dvije verzije. Problem je u malom vremenskom razmaku izmedu pojedinih nastavaka. Vjerojatno bi engine vidio veca poboljsanja kada bi IW (ili tko vec radi na ovom nastavku CoD-a) imao malo vise vremena za razvoj.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
14 godina
protjeran
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
rustweaver kaže...
          I Epic stalno koristi isti engine

Nije sad da Epic ima neke ultra popularne igre. Samo Gears od War koji je za konzole...

 

Samo su napravili Unreal Engine koji se na skoro svim mašinama vrti savršeno.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen

Kako neočekivano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen

OMG!! Iako sam fan COD-a, ova politika mi se stvarno gadi. Znači trebat ću igrat BO2 again na starom engine-u, a mw4{#} ako bog da će bit na novom.

Iskreno se nadam da BO2 neće biti zbugano smeće i port s glupih konzolica. Nek ju sam optimiziraju, ostave dedi-je Wagere i COD points-e ...... pa možda i razmislim o kupnji.

 

 

 

Zezam se, dok izadje novi COD već ću imat novu mrcinu od kompa pa se vraćam Battlefield-u :P

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2012 16:01 (Bera).
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
Mentalist kaže...
Samo su napravili Unreal Engine koji se na skoro svim mašinama vrti savršeno.

I CoD engine na gotovo svim masinama radi savrseno. Your point?

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
13 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen

ima li kakvih naznaka gdje se odvija radnja?

dosta mi je više irana i iraka, a i onih "pucaj u nedogled" misija...

 

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
rustweaver kaže...
Mentalist kaže...
Samo su napravili Unreal Engine koji se na skoro svim mašinama vrti savršeno.

I CoD engine na gotovo svim masinama radi savrseno. Your point?

Ja nisam mogao tecno igrati Black Ops.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
Mentalist kaže...

Ja nisam mogao tecno igrati Black Ops.

A ja nisam mogao glatko igrati UT3 kada je izasao, i sto sad? Ono sto hocu reci je da je nekakvo slinjenje nad Epicovim engineom za moj prvotni argument potpuno nebitno. Epic stalno koristi isti engine koji nadograduje, isto radi i IW. Ljudi su zadovoljni Epicovim igrama iako je to u biti isti engine samo nadograden, ali nisu zadovoljni time sto IW stalno koristi isti engine. Razlog zasto sam uopce spomenuo Epic je taj sto ilustrira da nije potrebno prelaziti na engine nekog drugog proizvodaca kako bi imao sasvim dobar up to date engine.

 

Jasnije sada?

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
14 godina
protjeran
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
rustweaver kaže...

A ja nisam mogao glatko igrati UT3 kada je izasao, i sto sad? Ono sto hocu reci je da je nekakvo slinjenje nad Epicovim engineom za moj prvotni argument potpuno nebitno. Epic stalno koristi isti engine koji nadograduje, isto radi i IW. Ljudi su zadovoljni Epicovim igrama iako je to u biti isti engine samo nadograden, ali nisu zadovoljni time sto IW stalno koristi isti engine. Razlog zasto sam uopce spomenuo Epic je taj sto ilustrira da nije potrebno prelaziti na engine nekog drugog proizvodaca kako bi imao sasvim dobar up to date engine.

 

Jasnije sada?

Sad mi je jasno.

 

Ljudi se, dakle, ne žale na lošu kvalitetu grafike jer one koji igraju CoD svakako ne zanima grafika već dobar gameplay. Žale se zbog lošeg gameplay-a, koji im je nekad bio dobar.

 

I jos sam shvatio da nije CoD engine loš, nego su sve igre na njemu loše, a Unreal iako je dobar ima dosta dobrih igara s dobrom pričom temeljenih na sebi.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen

Ma zale se oni i na grafiku. Kvaka je u tome sto prevladava misljenje da je bolju grafiku moguce dobiti samo ako se prijede na CryEngine, Unreal Engine ili neki treci. Zaboravljaju da su i ti enginei postali to sto jesu nakon mnogo razlicitih nadogradnji. Ono sto ja u toj cijeloj prici tvrdim je da bi i CoD engine mogao sasvim pristojno napredovati kada bi IW imao vremena za znacajna poboljsanja.

 

Ovim tempom IW jedva ima vremena za dovrsavanje same igre, a gdje su onda kojekakva znacajna tehnoloska unaprijedenja. Ironicno je onda da su ti isti korisnici u pravu, ako IW zeli zadrzati tempo izdavanja novih nastavaka CoD-a, a igru znacajno tehnoloski unaprijediti, morat ce koristiti neki engine trece strane jer jednostavno nemaju vremena za sve sto korisnici zele.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen
Pa ljudi moji, nije stvar u istom engine-u, nego o istoj igrici kakva je bila prvi Modern Warfare. Kad je dosla dvojka, dodalo se kotrljanje granata po nizbrdicama, a u trojci se malo usporilo kretanje u multiju. A ti laprdas o nadogradnjama engine-a i monotoniji. PA NIJE STVAR U ENGINE-U, STVAR JE U ISTOJ IGRICI! Pa trpi se nadogradivanje engine-a jer se ne radi jedna te ista igrica na tom engine-u 4 godine -_-
15 godina
neaktivan
offline
Novi Call of Duty potvrđen

OMFG ne daj bože da bude Black Ops 2, još ista grafika na istom engineu {#} Umjesto da odmore 2-3 godine i usavrše neki novi, oni su još gladni love, a baš sam se nadao da će MW3 biti zadnji sa starim engineom. 

Supporting Barcelona = fashion, Supporting Real Madrid = tradition ♥ Amor patriae nostra lex • EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011. • PROUD AND LOUD SINCE 1986
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi Call of Duty potvrđen

Nek' ne nastavljaju pod franšize...neka izbace space warfare.....jer su ovo sve izlizali već...battlefield, MoH, CoD....sve je to na istu foru.

Kopiraj link i zasnaj dosta F2P igara: http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/koji-f2p-fpstps-zaigrati/131423.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Novi Call of Duty potvrđen

Evo igram MW3, sta vi pricate, uopste nije los gameplay, osjecam se kao bog koji puca iz puskice koja pravi neke cudne zvukove.

 

Ovo je malo drugaciji MW, a MW nije bio los.

 

Preglupo je što nema naginjanja, to kvari gameplay najviše.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 12:14 (Mentalist).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Novi Call of Duty potvrđen

Vjerovatno prvi CoD koji neču kupiti, a veliki obozavatelj CoD serijala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2012 12:15 (XVII Mini).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Novi Call of Duty potvrđen

U donjem desnom kutu pogledajte te prekrasne HD-DR (dobola razmuljane) teksture!

Id Softwer bi Aktivižnu trebo plačat zbog ovakve promocije,pošto im koriste engine već 10 god i još uvjek uspjevaju prodat muda po bubrege!

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice