Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles

poruka: 11
|
čitano: 3.033
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles

Zloglasna četvorka u sastavu Peter Sunde, Fredrik Neij, Gottfrid Svartholm i Carl Lundström zadaju glavobolje organizacijama poput RIAA (Recording Industry Association Of America) i MPAA (Motion Picture Association Of America) već stoljećima. Spomenuti internetski četverac bez kormilara osnivači su i vlasnici još zloglasnijeg servisa The Pirate Bay. Sada su odlučili prijeći na svijetlu stranu i baciti u legalne vode.

  Osnivači The Pirate Baya predstavljaju svoj novi servis za razmjenu datoteka BayFiles. Servis funkcionira na principu RapidSharea i sličnih; korisnicima omogućuje određenu količinu uploada, tj. prostora na poslužiteljima.

U free varijanti BayFilesa možete uploadati 250MB digitalnih informacija, registrirate li se moći ćete uploadati 500MB, a odlučite li platiti mjesečni iznos od pet eurića moći ćete uploadati 5GB podataka.

Naravno, prije svega morat ćete pročitati i ovjeriti uvjete korištenja, a u kojima se morate obavezati da nećete uploadati nikakve materijale zaštićene tuđim autorskim pravima.

 

IZVOR

http://av-gurus.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 14
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles
djigibao kaže...

Zloglasna četvorka u sastavu Peter Sunde, Fredrik Neij, Gottfrid Svartholm i Carl Lundström zadaju glavobolje organizacijama poput RIAA (Recording Industry Association Of America) i MPAA (Motion Picture Association Of America) već stoljećima. Spomenuti internetski četverac bez kormilara osnivači su i vlasnici još zloglasnijeg servisa The Pirate Bay. Sada su odlučili prijeći na svijetlu stranu i baciti u legalne vode.

  Osnivači The Pirate Baya predstavljaju svoj novi servis za razmjenu datoteka BayFiles. Servis funkcionira na principu RapidSharea i sličnih; korisnicima omogućuje određenu količinu uploada, tj. prostora na poslužiteljima.

U free varijanti BayFilesa možete uploadati 250MB digitalnih informacija, registrirate li se moći ćete uploadati 500MB, a odlučite li platiti mjesečni iznos od pet eurića moći ćete uploadati 5GB podataka.

Naravno, prije svega morat ćete pročitati i ovjeriti uvjete korištenja, a u kojima se morate obavezati da nećete uploadati nikakve materijale zaštićene tuđim autorskim pravima.

 

IZVOR

Stari su to neki likovi... {#}

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
15 godina
offline
Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles

Ništa revolucionarno, i nadasve nepotrebno, jer je takvih servisa već gomila...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles
Odlučili su i oni malo zaradit, kako će inače platit milijune koje su dužni softverskim tvrtkama
Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
16 godina
offline
Re: Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles
roko121roko kaže...
Odlučili su i oni malo zaradit, kako će inače platit milijune koje su dužni softverskim tvrtkama

Ma softverske tvrtke nisu nikakav problem, več ostala pohlepna žgadija ko u ovom primjeru dole Dreamworks znači Filmska i Glazbena industrija prisjetimo se malo kak je to izgledalo 2004 godine kad Švedska još nije bila duboko te sramotno uvučena u Američku Rit do daske ko danas.{#}{#}

 

http://static.thepiratebay.org/dreamworks_response.txt

 

 

"As you may or may not be aware, Sweden is not a state in the United States
of America. Sweden is a country in northern Europe.
Unless you figured it out by now, US law does not apply here.
For your information, no Swedish law is being violated.

Please be assured that any further contact with us, regardless of medium,
will result in
a) a suit being filed for harassment
b) a formal complaint lodged with the bar of your legal counsel, for
sending frivolous legal threats.

It is the opinion of us and our lawyers that you are ....... morons, and
that you should please go sodomize yourself with retractable batons.

Please also note that your e-mail and letter will be published in full on
http://www.thepiratebay.org."

Go fuck yourself.

Polite as usual,
anakata

 


http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles
rambox kaže...
roko121roko kaže...
(...)

 

Prvo reakcija na njhovo pismo {#}!!!!!!!!!

 

Onda, drugo, nije ni važno jer sam se šalio na račun količine štete učinjene thepiratebayom.

 

Ali TU za to pismo...

Ne znam šta da stavim pa onda stavim ovo.
15 godina
offline
Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles

Danas se bez Pirate Bay-a život ne može ni zamisliti...hvala im!{#}

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles
BlackMoon kaže...

Danas se bez Pirate Bay-a život ne može ni zamisliti...hvala im!{#}

Bez razmišljanja bi znao nabrojati još barem 10-tak stranica piratskog sadržaja, TPB nije ništa posebno i moglo bi se bez njih sigurno.

15 godina
offline
Re: Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles
Somniume kaže...
BlackMoon kaže...

Danas se bez Pirate Bay-a život ne može ni zamisliti...hvala im!{#}

Bez razmišljanja bi znao nabrojati još barem 10-tak stranica piratskog sadržaja, TPB nije ništa posebno i moglo bi se bez njih sigurno.

Ali s obzirom na količinu sadržaja i na to da je open tracker ja ga još uvijek koristim.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
13 godina
offline
Re: Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles
Hyperion kaže...
Somniume kaže...
BlackMoon kaže...

Danas se bez Pirate Bay-a život ne može ni zamisliti...hvala im!{#}

Bez razmišljanja bi znao nabrojati još barem 10-tak stranica piratskog sadržaja, TPB nije ništa posebno i moglo bi se bez njih sigurno.

Ali s obzirom na količinu sadržaja i na to da je open tracker ja ga još uvijek koristim.

Takoder ga koristim ponekad, inace skidam s jedne stranice na kojoj imam punu brzinu downloada.. al kad trazim bilo sta, sta nije bas tako poznato ili da se tako lako moze nac.. uvijek nadem sve sta trebam bas na pirate bay-u.. :)

Skidy is MetalHeaD and he likes his weapon like his music.. Heavy and Metal
16 godina
odjavljen
offline
Re: Osnivači The Pirate Baya pokrenuli BayFiles
Skidy kaže...

 al kad trazim bilo sta, sta nije bas tako poznato ili da se tako lako moze nac.. uvijek nadem sve sta trebam bas na pirate bay-u.. :)

 

If we don't have it - you don't want it! {#}

 

Dečki su pravi!!!

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice