Playomania ipak poćela

poruka: 23
|
čitano: 8.292
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Playomania ipak poćela

Kao što se prije tražio gamer koji bi radio recenzije igara(podsjećam u ovoj temi),izgleda da se nedavno ipak poćela emitirati playomania,ali je dostupna samo korisnicima Max-tv-a, nalazi se na kanalu 666,Links im je sponzor,a stranica još u izradi više informacija{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.12.2010 22:11 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Playomania ipak poćela

Taj kanal se emitira već 2, ako ne i 3 mjeseca.

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Playomania ipak poćela

ja sam saznao prošli tijedan,a vidim da nitko nije pisao o njemu po forumu(tražio sam na tražilici),pa sam napiso za one koji još neznaju{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
nidjo123 kaže...

Taj kanal se emitira već 2, ako ne i 3 mjeseca.

Da i tamo videi sa gamespota u 240p se emitiraju bez prijevoda i iceg{#}

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
14 godina
neaktivan
offline
Playomania ipak poćela

Ideja programa nije loša, samo neznam što rade. Trebaju pravit svoje reviewe i gameplaye, a ne emitirati tuđe.

 

P.S. PoČela {#}

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://squareroot2.isgreat.org/squareroot2.html
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
RE: Playomania ipak poćela

Nema komentara, pa je glupo...

 

Izgleda kao ingame gameplay bez komentara.... Bolje GameReport...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
Inače ja radim za Playomaniu... Samo javite sto hoćete, pa možda i nešto bude... ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
pod009 kaže...
Inače ja radim za Playomaniu... Samo javite sto hoćete, pa možda i nešto bude... ;)

Znači ti si ipak dobio? Čestitam, mislio sam da je patka.

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Volim kakati kod Karla
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
AlienWare1 kaže...
pod009 kaže...
Inače ja radim za Playomaniu... Samo javite sto hoćete, pa možda i nešto bude... ;)

Znači ti si ipak dobio? Čestitam, mislio sam da je patka.

ja i još 9 njih...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
pod009 kaže...
AlienWare1 kaže...
pod009 kaže...
Inače ja radim za Playomaniu... Samo javite sto hoćete, pa možda i nešto bude... ;)

Znači ti si ipak dobio? Čestitam, mislio sam da je patka.

ja i još 9 njih...

Još 9? Mislio sam da traže samo 1?

PSN: filip99 // XF: filipscekic // Volim kakati kod Karla
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
AlienWare1 kaže...
pod009 kaže...
AlienWare1 kaže...

ja i još 9 njih...

Još 9? Mislio sam da traže samo 1?

Ne, više komada (pogledaj u temi gdje je tražio)...

14 godina
offline
RE: Playomania ipak poćela
pod009 kaže...
AlienWare1 kaže...
pod009 kaže...
AlienWare1 kaže...

ja i još 9 njih...

Još 9? Mislio sam da traže samo 1?

Ne, više komada (pogledaj u temi gdje je tražio)...

Kolega, nemoj zamjerit, moram reć da vam je "emisija" jako loša, evo suma mojih komentara:

loše:
- Prikazivanje videa gameplay-a od "tuđih" izvor (osobito što su bez komentara, itd, itd).
- Recenzije koje ste vi radili su po mom mišljenju loše:

Iako volim da se u sve doda doza humora, vaše recenzije su skoro odrađene ne profesionalno.
Fali vam krajnja ocjena i ocjene pojedinih kategorija.
Čini mi se da u nekim recenzijam postoji pristarnost recenzenta prema igri.
- Ovo je nova primjedba - Pošto sam tek sad vidio da vas je 10, trebate ozbiljnije krenut u posao, da izbacite više recenzija, da se prihvatite malo posla, ovo kako kažete da vas je 10, ovo što ste do sada napravili je premalo (iako ne znam kakvo je stanje u zadnjih pola mjeseca, jer nisam pratio vaš kanal, nisam u mogućnosti.

dobro (da ne bude da je sve loše):
Sve pohvale, i svaka vam čast, ipak ste jedini koji se bave takvom tematikom na TV-u, još jednom, svaka čast.

Ipak recenzije nisu tako loše, i nešto se radi, samo bih volio da ih je više

Još jednom, samo tako nastavite, potrudite se da bude još i malo bolje i to je to.

Nakraju, sve pohvale za dotični program!? {#}

EDIT: Jel postoji kakva šansa da se ubaci još tko u taj posao (ovo možeš odgovorit na PM)?!

Nije Ivsa, nego bi treblo biti; Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 15:45 (Ivsa).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
Znaci komentari dok traje gameplay? Ok, vidjet cemo....
14 godina
offline
RE: Playomania ipak poćela

Pa da ono pokazujete igru nekakvu i pricate tipa; Kao sto mozete vidjete grafika crysisa 2 je iznad svih ocekivanja, ali postoje bugovi u prikazu na ATI(nvidia) karticama koje bi novi driveri trebali ispraviti...bla bla bla.... uglavnom da nebude dosadno!

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
protjeran
offline
RE: Playomania ipak poćela
pod009 kaže...
Znaci komentari dok traje gameplay? Ok, vidjet cemo....

 

Pa ako želim gledati replay-e, imam Youtube...

 

Neka video recenzija od 10min bi fino došla.

 

Uvod:

- Ime igre, izdavač, cijena, te min. i preporučeni HW zahtjevi.

Razrada:

- Ingame gameplay sa AUDIO komentarima i cutscenama recenzista

Vrhunac:

- Dobri i loši elementi gameplay-a, BUG-ovi itd

Rasplet:

- Konačna ocjena, te preprouka sličnih naslova

 

Mislim da je to najjednostavnije i najdirektnije što može biti,

a i najbolje.

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
Nemozes vjerovati da znam na sto ste mislili! :D

Ok, upitat cu bossa za to.... ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
Don kihoty: ocjenu, izdavača, ime igrača, interview s makerima igre imamo i sad. (ima i podatak o dostupnim platformama)

Upitat cu sad za komentare i hardware potreban

14 godina
protjeran
offline
RE: Playomania ipak poćela

Da, ali samo pismeno, daj mi audio recenziju.

 

Da se mogu koncetrirati na video a ne na banere...

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
Sve za don kihotya! ;)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Playomania ipak poćela
Ivsa kaže...
pod009 kaže...
AlienWare1 kaže...
pod009 kaže...
AlienWare1 kaže...

ja i još 9 njih...

Još 9? Mislio sam da traže samo 1?

Ne, više komada (pogledaj u temi gdje je tražio)...

Kolega, nemoj zamjerit, moram reć da vam je "emisija" jako loša, evo suma mojih komentara:

loše:
- Prikazivanje videa gameplay-a od "tuđih" izvor (osobito što su bez komentara, itd, itd).
- Recenzije koje ste vi radili su po mom mišljenju loše:

Iako volim da se u sve doda doza humora, vaše recenzije su skoro odrađene ne profesionalno.
Fali vam krajnja ocjena i ocjene pojedinih kategorija.
Čini mi se da u nekim recenzijam postoji pristarnost recenzenta prema igri.
- Ovo je nova primjedba - Pošto sam tek sad vidio da vas je 10, trebate ozbiljnije krenut u posao, da izbacite više recenzija, da se prihvatite malo posla, ovo kako kažete da vas je 10, ovo što ste do sada napravili je premalo (iako ne znam kakvo je stanje u zadnjih pola mjeseca, jer nisam pratio vaš kanal, nisam u mogućnosti.

dobro (da ne bude da je sve loše):
Sve pohvale, i svaka vam čast, ipak ste jedini koji se bave takvom tematikom na TV-u, još jednom, svaka čast.

Ipak recenzije nisu tako loše, i nešto se radi, samo bih volio da ih je više

Još jednom, samo tako nastavite, potrudite se da bude još i malo bolje i to je to.

Nakraju, sve pohvale za dotični program!? {#}

EDIT: Jel postoji kakva šansa da se ubaci još tko u taj posao (ovo možeš odgovorit na PM)?!

Sada tek sam primjetio ovu temu.
Uglavnom, član sam uredništva programa pa da ispravim neke netočne navode.

Kao prvo, recenzije kao takve još ne postoje. Ono što se prikazuje je gameplay većine novih igara i svrha toga je samo prezentacija onoga što igra nudi. Većinom su to početni leveli (da ne spojlamo) i da ljudi vide u akciji kako izgleda igra. Gameplaye koje koristimo iz tuđih izvora nastojimo polako svoditi na što manju razinu.

 

Osnovu programa za sada čine prezenatacije novih naslova, najave te videovijesti s kojima od nedavno na svakodnevnoj bazi pokrivamo aktualnosti sa tržišta.

Krenuli su i specijalni prilozi tipa Speedrun ili Retrogaming gdje epizodno obrađujemo pojedinu tematiku.

Iduće godine će biti naravno i videorecenzije te vrlo uskoro će službeni portal biti online (www.playomania.com). I još mnogo mnogo toga.

 

Btw, danas su se počele na televiziji prikazivati nominacije za igru godine. 25 kategorija te je omogućeno glasovanje na Playomania facebook stranici ( http://www.facebook.com/Playomania?v=app_2373072738&ref=ts#!/topic.php?uid=135266226508330&topic=287 )

Svi koji glasuju, mogu se nadati nekom lijepom gamerskom poklonu. ;) Glasovanje traje do 7.1. pa tko želi, neka glasuje.

 

Ukoliko koga još nešto zanima može pitati ovdje ili na facebook stranici ili mejlom na info@playomania.com

 

Uglavnom, novi smo u ovome pa se još privikavamo poslu. Svaka sugestija ili kritika je dobro došla. Isprika Bug administraciji na ovoj reklami :)

 

E da,

Sretan Božić svim forumašima i članovima Bug administracije. Uživajte :)

People like talking about people. Makes us feel superior. Makes us feel in control. And sometimes, for some people, knowing some things makes them care
14 godina
protjeran
offline
RE: Playomania ipak poćela

Ako ste napravili kakvu poštenu recenziju, stavite na tube da vidim jel valja šta i dali se isplati gubiti vrijeme na to ili ne..

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
15 godina
neaktivan
offline
Playomania ipak poćela

Rekoh, videorecenzije će biti iduće godine.

Sada u suradnji s Gamereportom se prikazuju Laušove recenzije ;)

People like talking about people. Makes us feel superior. Makes us feel in control. And sometimes, for some people, knowing some things makes them care
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Playomania ipak poćela

Playomania uskoro slavi svoj prvi rođendan {#}

Slobodno bacite pogled na video koji je napravljen povodom tog veličanstvenog dana {#}

 

https://www.youtube.com/user/playOmania

http://www.metacafe.com/watch/2749951// || http://www.metacafe.com/watch/1248654/3d_animacija/
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.9.2011 17:16 (Branimir2412).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice