Počeo rat na internetu?

poruka: 393
|
čitano: 63.318
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Počeo rat na internetu?

Kad već ruše stranice onda nek sruše Sharecash, već mi je pun kura* surveya

 
22 0 hvala 0
15 godina
offline
Počeo rat na internetu?

Najjača su dječurlija i botovi po školi koji dižu Anonymous u nebesa, k'o da su oni Džastis Fors koji će nas spasiti. Nove Mesije..

 

-.-"

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Počeo rat na internetu?

Sve je dobro u nekim granicama ali sad se s tim forsat i prijeti rusenjem je klinacki...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

Samo se pitam što će im SOPA, PIPA, ACTA i ostale bedastoće kad već sad mogu što požele...

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Počeo rat na internetu?
da imaju zakonsku zastitu
AMD u <3 Intel u C===3
14 godina
offline
Počeo rat na internetu?

Uskoro necu moc ni srat ko čo'ek ujutro prije nego što svane...

Nothing lasts forever
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Počeo rat na internetu?

Trebaju midzan-a srušiti {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

Moj PC  
5 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Fake_Alert kaže...

Uskoro necu moc ni srat ko čo'ek ujutro prije nego što svane...

Morat češ podići dozvolu za obavljanje rektalno-fekalnih usluga, prijaviti u poreznoj koliko u prosjeku to obavljaš, svake godine nositi na analizu i plaćati taxe po obračunskoj jedinici 0,50 lp/g. Naravno ako koristiš WC papir točno koliko slojeva taj papir ima, koliko često i da li više pereš guzicu bideom ili isključivo papir. S obzirom da smo ušli u EU, ukinut će nultu stopu PDV-a koji iznosi 25% po novom tako da et...pa ti seri kad se ima para.

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
14 godina
offline
Počeo rat na internetu?

 

 

Evo ga anonimusi ruše Fb valjda 28.1. u podne   {#}

 

 

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2012 23:49 (Oldy).
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Oldy kaže...

 

 

Evo ga anonimusi ruše Fb valjda 28.1. u podne  {#}

 

 

Seems legit..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Čitajte komentare. I još jedanput, Anonymous i fb nikad nisu bili suprotstavljeni
Najbolji broj je 73.73 je 21. prosti broj.Njegov zrcalni par, 37, je 12.,a njegov zrcalni par, 21,je nastao množenjem brojeva sedam i tri.U binarnom sustavu, 73 je palindrom: 1-0-0-1-0-0-1.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Oldy kaže...

 

 

Evo ga anonimusi ruše Fb valjda 28.1. u podne  {#}

 

 

fake!

 Čitaj komentare...a i kvaliteta videa, moja sestra bi napravila bolji rendering -.-"

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
12 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

Nadam se da to nisu oni, jer taman su mi se počeli sviđat, barem rade nešto korisno, ali ako fejs sruše, pa to nema veze sa korisnošću, nit ikom škodi, nit ikom smeta, i još je protiv sope.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Počeo rat na internetu?

Ma čitam zato sam i stavio rofl, ali nevjerovatno koliko komentara kupi, kako se širi

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Počeo rat na internetu?

Prenosim sa AnonOps-a

"Again we must say that we will not attack #Facebook! Again the mass media lie."

Super Secret Secret Squirrel
 
10 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

Zlatna ribica mi je ispunila dvije želje, treći put nisam mogao.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

http://www.newscientist.com/blogs/onepercent/2012/01/fbi-releases-plans-to-monitor.html

 

The US Federal Bureau of Investigation has quietly released details of plans to continuously monitor the global output of Facebook, Twitter and other social networks, offering a rare glimpse into an activity that the FBI and other government agencies are reluctant to discuss publicly.

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?
http://rt.com/news/acta-poland-internet-government-745/

ACTA action: Poland signs up to 'censorship' as 20,000 rage

pocelo je pocelo ... :(
Samobor je lepa varoš :))
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

Znači glavni razlog tih SOPA / ACTA organizacija je zabraniti razmjenjivanje podataka ( filmovi,pjesme,...)

Većinom spominju ta dva razloga, filmovi i pjesme kao da ta industrija najviše strada i da se tu najviše pokrade

malo mi teško shvatiti da se toliko trude zabraniti to a i sa ovom piratizacijom im svejedno predobro ide

jedino igre više stradaju, pošto mlađi ljudi igraju pa znadu kako se dobije pokoja igra bez da se plaća.

dok još vidim da filmske zvijezde imaju miljune nakon njihovog ''mukotrpnog'' posla, ne dira me što ljudi besplatno dijele

filmove, zaradili su masno i ne treba im više !

a što se tiče pjevača današnjice , kako god loši bili (npr. J.B. skoro 700m pogleda na Y.T.{#} ) svejedno zarade podosta i ne ugrožava

se njihov prihod (mada sigurno niti ne primjete kolko novaca imaju )

 

na kraju gledajući, najviše stradava industrija igara koje ACTA ( barem mi se čini,slobodno me ispravite) niti ne spominje

 

naravno spomenuti razlozi nisu opravdanje za piratizaciju filmova i pjesama

 

ACTA ne bi uopče smjela proć, jer bi izazvao kaos

protesti na ulicama sve dok se ne ukine itd. a vlada o tome odlučuje potajno i bez mogućnosti glasanja javnosti

 

ako slučajno dođe do glasanja, SAY NO TO ACTA {#}!!!

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Počeo rat na internetu?
DariusXX kaže...

ACTA ne bi uopče smjela proć, jer bi izazvao kaos

protesti na ulicama sve dok se ne ukine itd. a vlada o tome odlučuje potajno i bez mogućnosti glasanja javnosti

 

ako slučajno dođe do glasanja, SAY NO TO ACTA {#}!!!

http://www.bug.hr/forum/topic/vijesti-by-forumasi/acta-pobijedila-/136666.aspx?jumpto=2632646&sort=asc&view=flat

13 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

Say no to ACTA

Say no to ACTA

Steta sta nema velikih grupa istomisljenika na jednom mjestu ko u americi da se organiziraju Occupy ZAGREB SPLIT i to haha

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
DariusXX kaže...

Znači glavni razlog tih SOPA / ACTA organizacija je zabraniti razmjenjivanje podataka ( filmovi,pjesme,...)

Po 1945. put, SOPA/PIPA/ACTA nisu organizacije nego [predlošci]zakona.

Jedan čovjek je glup, a dva još gluplja, ali bezbroj ljudi ne moze nadmasiti tvoju glupost... - Ivan Molnar
13 godina
neaktivan
offline
Počeo rat na internetu?

Welcome to 1984

Global Dictatorship - You're on

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Počeo rat na internetu?

FUCK THIS SHIT!

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
17 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
sudy_freak kaže...

FUCK THIS SHIT!

Šta je on stvarno dobio 50 godina?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
sudy_freak kaže...

FUCK THIS SHIT!

ovo je fake, sekunda googlanja i dobiš potpuno druge odg.

15 godina
odjavljen
offline
Počeo rat na internetu?

Hm, hm... Remember, remember the fifth of November, the gunpowder treason and plot... I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot... Polako ali sigurno nam se približava scenarij iz filma V for Vendetta.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.1.2012 23:22 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Počeo rat na internetu?
Sum_of_all_fears kaže...

Hm, hm... Remember, remember the fifth of November, the gunpowder treason and plot... I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot... Polako ali sigurno nam se približava scenarij iz filma V for Vendetta.

Još nam samo fali jedan V:)

STOP ACTA!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice