Predstavljen Bioshock Infinite

poruka: 41
|
čitano: 6.884
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bioshock Infinite
15 godina
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

2K Games i Irrational Games ( tvorci orginalnog Bioshocka ) predstavili su trailer za Bioshock Infinite, novu igru u fenomenalnom Bioshock serijalu.

Trailer pogledajte ovdje, a ja i ostali Bioshock fanovi brojimo dane do predstavljanja službenog release datea jer se spominje da igra izlazi oko 2012.

Evo i službenih foruma igre.

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 21:18 (Ad4pt3r).
 
6 0 hvala 4
14 godina
odjavljen
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

Hm izgleda zanimljivo, nadam se da ce biti otvorenih prostora, jer je to jedina mana Bioshocku II.

 

Jedinica mi je dosadila pred kraj, dvojku sam prekucao do kraja, ali ništa posebno.

 

Grafika izgleda prilično dobro, dosta bolje od Bioshocka 2. Atmosfera je odlična.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Weky kaže...

Hm izgleda zanimljivo, nadam se da ce biti otvorenih prostora, jer je to jedina mana Bioshocku II.

 

Jedinica mi je dosadila pred kraj, dvojku sam prekucao do kraja, ali ništa posebno.

 

Grafika izgleda prilično dobro, dosta bolje od Bioshocka 2. Atmosfera je odlična.

Bioshock ne bude u vodi?!

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
14 godina
odjavljen
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite

A čuješ, zar bi ti 3 igre odigrao u istom settingu. Kako god, red je da lagano promjene to.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
15 godina
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite

Da,najvjerojatnije bude se radnja odvijala prije prvog Bioshocka i opet neki genijalac koji napravi grad na nebu.I možda taj grad propadne i padne u more pa nas vrati u prvi Bioshock.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
14 godina
protjeran
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

Barem netko sa kvalitetnim FPSom da se odmaknuo od modernog ratovanja.

Bolje da ti stisnem TD, nego samar. - TallahaseeInc. \m/
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Weky kaže...

Hm izgleda zanimljivo, nadam se da ce biti otvorenih prostora, jer je to jedina mana Bioshocku II.

 

Jedinica mi je dosadila pred kraj, dvojku sam prekucao do kraja, ali ništa posebno.

 

Grafika izgleda prilično dobro, dosta bolje od Bioshocka 2. Atmosfera je odlična.

Teško da će biti takva grafika, ipak je ovo CG trailer.

Ali bit će zanimljiva igra i pošto su mi prva dva nastavka najdraže igre, ovo čekam ko lud.

We are nothing but the stones to pave the way...
15 godina
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Tallahasee kaže...

Barem netko sa kvalitetnim FPSom da se odmaknuo od modernog ratovanja.

Da,zbilja,barem pokazuju malo mašte.Bioshoock 2 je po meni odlična pucačina i ima odličnu priču.Jedna od rijetkih igara takvog žanra.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
15 godina
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

Evo intervju sa kreatorom cijelog Bioshock serijala Kenom Levinom.

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 22:18 (Ad4pt3r).
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Ad4pt3r kaže...
Weky kaže...

Hm izgleda zanimljivo, nadam se da ce biti otvorenih prostora, jer je to jedina mana Bioshocku II.

 

Jedinica mi je dosadila pred kraj, dvojku sam prekucao do kraja, ali ništa posebno.

 

Grafika izgleda prilično dobro, dosta bolje od Bioshocka 2. Atmosfera je odlična.

Teško da će biti takva grafika, ipak je ovo CG trailer.

Ali bit će zanimljiva igra i pošto su mi prva dva nastavka najdraže igre, ovo čekam ko lud.

Nikad neznaš, s obzirom da igra izlazi 2012 do tada će grafika ipak malo napredovati.

ma da
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

Velik je korak prebaciti setting sa biopunka na steampunk... al moram priznati da mi izgleda zanimljivije od originalnog BioShocka i dvojke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

jeeeeeeee! sad ima da iz kože izađem dok izbace ovo i batman arkham city Plač

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=0MRmxfLuNto&NR=1"]Odgovor na 90% postova[/URL]
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

Meni se prije čini da je ovo nastavak bioshocka 2 u smislu priče, ne vjerujem da je ovo bilo prije bioshocka jedinice, jer ipak su pod vodom otkriveni plazmidi i sve ostalo, i sad se to raširilo na zemlju tojest zrak hehe. Video izgleda odlično ali bome do 2012 ima dosta vremena tako da će vjerojatno napraviti dobar posao sa igrom. 

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

Ideja za igru se čini i više odličnom, ovisno kako ju odrade. Bioshock serijal ima neki noir osećaj u sebi, ne toliko originalno mračan ali vuče na taj nostalgični period kad su u Americi, dok je izrastala u velesilu, marketingom punili glave ljudi o novim idejama i podvizima, nekim nemogućim ali ovde su oni ostvareni i po tome je serijal originalan.

 

Inače po pisanjima na gametrailersu priča neće imati veze sa onom u originalu i dvojci, sasvim nova priča, likovi (Big Daddy je još tu) i grad na nebu, zvuči i više nego zanimljivo.

Remember boys, flies spread disease, so keep yours closed...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

Pa ako je big daddy tu, onda očito priče imaju neku poveznicu, makar big daddy bio jedinaBelji se Nemože se dogoditi da znanstvenici i pod vodom i na nebu dođu do istih inovacija i izmisle big daddy-aBelji se To im je sigurno big sister natuknula pa ga i oni onda uradili na nebu...

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

lol ovo me podsjeca na jedan anime

 

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
hrvatskafarkasevec kaže...

lol ovo me podsjeca na jedan anime

 

kako ze zove taj anime, mislim da sam ga gledao jednom

 

Zanimljivo mi izgleda trailer, imaju sada dosta materijala da naprave dobru igru...

bc2: SaPPhir3
15 godina
protjeran
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
ph3nom_gamer kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

lol ovo me podsjeca na jedan anime

 

kako ze zove taj anime, mislim da sam ga gledao jednom

 

Zanimljivo mi izgleda trailer, imaju sada dosta materijala da naprave dobru igru...

Laputa Castle in the sky

(isprike na offtopic)

ありがとうございます /// http://asukaanime.weebly.com/uploads/4/1/1/8/4118513/downloads.txt
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 1:52 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Stoja kaže...

Pa ako je big daddy tu, onda očito priče imaju neku poveznicu, makar big daddy bio jedinaBelji se Nemože se dogoditi da znanstvenici i pod vodom i na nebu dođu do istih inovacija i izmisle big daddy-aBelji se To im je sigurno big sister natuknula pa ga i oni onda uradili na nebu...

Ako bolje pogledaštrailer videt ćeš nešto što je nalik na big daddy-a, samo sa srcem u kacigi. Dali se zove big daddy ili nekako drugačije, pošto se i ne vidi baš najbolje, neznam, naveo sam to kao primer jer mi tako liči a neznam kako bih ga drugačije nazvao.

 

To koliku će poveznicu imati nova igra sa starima, neznam i ne želim nagađati, za sada je tu samo ono što developeri kriomice daju javnosti, a za sada obećavaju (kao i uvek) nešta sasvim novo i neviđeno.

Remember boys, flies spread disease, so keep yours closed...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 4:54 (Quark).
15 godina
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

Novi video intervju. Nadam se da će zadržati onu mračnu atmosferu, iako je setting mnogo svjetliji po zasad viđenom.

Ali napokon su se odmaknuli od UT 3 enginea i rade na novom grafičkom enginue kojem se isto radujem.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
1 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Ad4pt3r kaže...

Novi video intervju. Nadam se da će zadržati onu mračnu atmosferu, iako je setting mnogo svjetliji po zasad viđenom.

Ali napokon su se odmaknuli od UT 3 enginea i rade na novom grafičkom enginue kojem se isto radujem.

  Bioshock 1 & 2 koriste Unreal 2.5 Engine.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
14 godina
protjeran
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Ad4pt3r kaže...

Novi video intervju. Nadam se da će zadržati onu mračnu atmosferu, iako je setting mnogo svjetliji po zasad viđenom.

Ali napokon su se odmaknuli od UT 3 enginea i rade na novom grafičkom enginue kojem se isto radujem.

vidi se iz aviona da nije ut engine

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
15 godina
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Weky kaže...

  Bioshock 1 & 2 koriste Unreal 2.5 Engine.

Pardon, znam da je neka verzija Unreala, ali nisam bil siguran koja.

Još jedan intervju koji govori o samom konceptu i liku s kojim ćemo i kako igrati.

Vrijedi pogledati.

 

EDIT : @dado8 ovo je CG trailer, prerenderirani, teško da će igra izgledati baš ovako dobro, ali će biti jako lijepa s grafičke strane.

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 9:02 (Ad4pt3r).
14 godina
protjeran
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Ad4pt3r kaže...
Weky kaže...

  Bioshock 1 & 2 koriste Unreal 2.5 Engine.

Pardon, znam da je neka verzija Unreala, ali nisam bil siguran koja.

Još jedan intervju koji govori o samom konceptu i liku s kojim ćemo i kako igrati.

Vrijedi pogledati.

 

EDIT : @dado8 ovo je CG trailer, prerenderirani, teško da će igra izgledati baš ovako dobro, ali će biti jako lijepa s grafičke strane.

ako sam dobro skuzio ovo je in game

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
14 godina
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
dado8 kaže...
Ad4pt3r kaže...
Weky kaže...

ako sam dobro skuzio ovo je in game

te 2 slike izgledaju kao in game

grafika ništa posebno

bc2: SaPPhir3
14 godina
odjavljen
offline
Predstavljen Bioshock Infinite

Grafika blješti, vidi se da je Unreal Engine.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
dado8 kaže...
Ad4pt3r kaže...
Weky kaže...

  Bioshock 1 & 2 koriste Unreal 2.5 Engine.

Pardon, znam da je neka verzija Unreala, ali nisam bil siguran koja.

Još jedan intervju koji govori o samom konceptu i liku s kojim ćemo i kako igrati.

Vrijedi pogledati.

 

EDIT : @dado8 ovo je CG trailer, prerenderirani, teško da će igra izgledati baš ovako dobro, ali će biti jako lijepa s grafičke strane.

ako sam dobro skuzio ovo je in game

 Ovo sa slika je sigurno unreal i da ovo je sigurno in game i ne izgleda ništa posebno, meni osobno izgleda loše s obzirom da će igra izaći 2012. Ali nadam se da će se do tada popraviti.

ma da
14 godina
protjeran
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
Weky kaže...

Grafika blješti, vidi se da je Unreal Engine.

 

 

XXL Gamer kaže...
Ovo sa slika je sigurno unreal i da ovo je sigurno in game i ne izgleda ništa posebno, meni osobno izgleda loše s obzirom da će igra izaći 2012. Ali nadam se da će se do tada popraviti.

 

 

ne bi reko, na slikama ima itekako boja tako da UT3 engine nije 100% jer on je u stanju barat samo s nijansama smedje, sive i zuckaste te onda sve provuc kroz nekakav kvazi filter (ja to zovem CSI MIAMI) da se nabije saturizacija i umjetno "podigne" filing na sceni

 

 

a koje danas multiplatformska igra nema blura? - on se toliko koristi  zbog ogranicenog konzolaskog hardwera a glavna zadaca mu je da sve zamulja i prikrije lose teksture u pozadini

 

a ako i je slucajno UT, onda je UT2.5 i to znatno modificiran

"To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?"
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 10:50 (dado8).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite
dado8 kaže...

 

 

ne bi reko, na slikama ima itekako boja tako da UT3 engine nije 100% jer on je u stanju barat samo s nijansama smedje, sive i zuckaste te onda sve provuc kroz nekakav kvazi filter (ja to zovem CSI MIAMI) da se nabije saturizacija i umjetno "podigne" filing na sceni

 

 

a koje danas multiplatformska igra nema blura? - on se toliko koristi  zbog ogranicenog konzolaskog hardwera a glavna zadaca mu je da sve zamulja i prikrije lose teksture u pozadini

 

a ako i je slucajno UT, onda je UT2.5 i to znatno modificiran

  Na koji to način misliš? S ostatkom se slazem definitivno.

 

Miror's Edge - UE3 Miror's Edge - UE3
AA3 - UE3 AA3 - UE3
BiA BiA
Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians - By James Gastovski ]
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2010 11:34 (Weky).
15 godina
offline
RE: Predstavljen Bioshock Infinite

Vi samo govorite o grafici,Bioshock 2 je imao osrednju grafiku,ali je odlična igra.

Gimnazija Antuna Gustava Matoša
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Bioshock Infinite
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice