Predstavljene Extra total+ tarife

poruka: 51
|
čitano: 15.072
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Predstavljene Extra total+ tarife

T-mobile je danas predstavio svoj odgovor na tarife Savršena i Revolucija, Extra total+ tarife

Najjeftinija tarifa bez ograničenja je Extra total+ S tarifa koja mlađe košta 60.50kn/mjesec + opcija Flat 50kn/mj.

Dakle nekih 40kn jeftinije od konkurencijskih tarifa.

Više informacija na: http://www.t-mobile.hr/2/extra-tarife-plus.asp

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife

Meni tu ništa nije jasno, a to valjda i jest cilj tog brda tarifa

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 13:41 (segregator).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Cemu ovo sa 28 godina? To je onda 125+50kn? Vipnet traje sa Savrsenom jos 2 tjedna.
12 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife

Ovo s 28 godina je da pridobiju mlađe koji se ipak najviše informiraju što je povoljnije, a i često troše više.

Potpuni flat za mlade ispadne 112.5kn, bez ikakvih uspostava ili dodatnih naknada. Jedino ograničenje je spuštanje brzine nakon 512mb.

Prednost T-mobile tarifa je što za mlade nude oko 40kn/mjesecu nižu cijenu od Savršene, a naspram Tele2 još uz to nude flat internet, pa nema dodatnih troškova ako se pređe paket, a i sama mreža je nešto bolje pokrivena koliko sam primjetio.

Osim toga, ako netko ima većinu poznanika na T-mobileu, ni nemora aktivirati opciju Flat, pa uštedi još 50kn po mjesecu.

Po meni još najveća prednost je što se može uz navedene tarife kupiti povoljnije novi mobitel, uz uštedu od nekih 1000kn i više.

Sve u svemu dobar odgovor na konkurenciju, ali za one koji nisu mladi ispadaju 25kn skuplji pa su po mom mišljenju i tu cijenu korigirati.

Jedina potpuna glupost u cijeloj priči je što su ostavili XL i XXL tarife koje su 450kn i 600kn/mj., kad već L tarifa uz opciju Total nudi identičnu uslugu za 350kn/mj.

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Meni nista nije jasno...jel ima naknade za uspostavu poziva, jesu besplatni pozivi i.prema drugim.mrezama...moze li se dobit sve flat i pozivi i sms i internet jer vidim.samo.kombinacije sa po dvije opcije, ili pozivi i sms ili pozivi i internet??
juka
16 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Juka_91 kaže...
Meni nista nije jasno...jel ima naknade za uspostavu poziva, jesu besplatni pozivi i.prema drugim.mrezama...moze li se dobit sve flat i pozivi i sms i internet jer vidim.samo.kombinacije sa po dvije opcije, ili pozivi i sms ili pozivi i internet??

 

Kao što rekoh, smisao i jest da korisnik bude zbunjen, ali da misli da će

mu sve biti besplatno, te da je faca, cool i moderan zato što je uzeo tu i tu

opciju :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Juka_91 kaže...
Meni nista nije jasno...jel ima naknade za uspostavu poziva, jesu besplatni pozivi i.prema drugim.mrezama...moze li se dobit sve flat i pozivi i sms i internet jer vidim.samo.kombinacije sa po dvije opcije, ili pozivi i sms ili pozivi i internet??

Naknade nema. Ako preneseš broj ili si mlađi od 28 godina koštat će te 62,5+50+10=122.5kn flat internet (512MB), pozivi prema svim mrežama, sms neograničeno. Ako ne uzmeš flat za 50kn koštat će te 62,5+10=72,5kn. Za to dobiješ neograničen net (512MB), 50sms, neograničeni pozivi prema t-mobile i 150minuta za ostale mreže i fiksnu.

Ako ne prenosiš broj i ako si stariji od 28godina, plaćaš 125+50+10=185kn za sve flat. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Hvala iggx, sad je jasnije..samo.mi nije jasno to s.njihove strane za mlade od 28, kakve su to sad fore...
juka
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife

Stara tarifa je bila 100 kn - flat teleforniranje t-com i t-mobile sa 0.29 uspostavom, 150 min ostale uz 0.25 uspostava i 512 mb

Nova tarifa je 125 kn i sve isto samo što nema uspostave poziva, tj. uključena je u ovih 25kn..

 

U biti su sve tarife "poskupile" 25kn ali sada nemaju uspostavu poziva..

 

Flat opcija mi nije jasna..

 

Zašto bi itko uzeo ikoju tarifu iznad total s + flat opcija?!

 

Ili je flat opcija za svaku kategoriju (poruke 50, pozivi 50, internet 50)

Ako je već u osnovnom paketu flat net sa ograničenjem brzine nakon 512, znači li doplata flat net ukidanje ograničenja u potpunosti??

 

Zašto nema max tri paketa još???????

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 15:40 (NightShadow).
12 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife

Zapravo da, bilo bi dovoljno da imaju samo S i L tarifu uz opciju Total, jer su ostale neisplative u tom slučaju.

Ali pretpostavljam da su ih ostavili jer nekima netreba baš Total, nego određen broj SMSova ili minuta prema određenoj mreži, a i sami mobiteli su jeftiniji u većim paketima pa korisnici imaju veći izbor, ali to donosi i veću konfuziju.

Koliko sam ja shvatio za net vrijedi ograničenja kao i prije, u tarifama S i M dolazi do smanjenja brzine nakon 512mb, a u L i svim većim nakon 1gb.

To je i najveća mana tih paketa, trebali su za ove manje stavit ograničenje nakon 1gb, a za veće nakon 2gb. Nebi ih to ubilo, a privukli bi više korisnike.

512mb potrošim za manje od pola mjeseca, a šta će tek biti kad dođe 4G.

Samo mi fali da 4G na mobitelima počnu naplačivati više kao što to čine na stickovima :/

Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 15:51 (Tau).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife

Meni se cini da je sve isto kao i prije samo sta je skuplje za 25 kn ,al nema uspostave poziva.bezveze,nikakva revolucija,samo bacanje magle...taman sam tija uzet tarifu s za 100 kn i uspostava 10-15 kni frekv ,doslo bi me 130 kuna,a sad ce me doc 135 kuna....mozda par posto skuplje...konretno u mom primjeru...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife

Ili valjda FLAT možeš aktivirati samo do 30.6. a postoji hrpa ljudi koji neće moći u ovih 30 dana promijeniti tarifu i(li) mrežu jer su pod nekim ugovorom..

 

Ali opet ne vidim što FLAT donosi za surfanje, a tako ga reklamiraju?

Mogli su FLATovicima poduplati promet prije smanjenja..

13 godina
neaktivan
offline
Predstavljene Extra total+ tarife

Ova tarifa jedino odgovara mladima dok ostalima jedino što donosi novo je ukidanje te naknade.. 

62 kn extra total+ S tarifa + 50 kn ta flat opcija ispada  sve skupa povoljnije nego kod ostalih za mlađe od 28 godina. 

Samo što će biti s flat opcijom nakon 30.6.? 

http://db.tt/5hnuGAK
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 16:10 (Agent Rico).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
To se i ja pitam
juka
11 godina
neaktivan
offline
Predstavljene Extra total+ tarife

Sada su sva tri operatera ponudila što imaju u ovom obliku.  T-mobile je dosta toga zakomplicirao i bespotrebno uveo taj dobni limit.  Ako su već to željeli, zar nisu mogli spustiti 10 kuna,pa da svi preko 28g imaju 140kn,a mlađi da plaćaju 100kn.  Ovako kompliciraju i kompliciraju.  Strahovit broj ljudi potpisuje po centrima i prebacuje vipme bonove na savršenu.  Po ovome sada, nema se što čekati(posebno ljudi preko 28g),do 15-og još traje.   Umjesto da i T-mobile ostavi 150 ili još bolje 140, ovako ispada 175,a akcija kod Vipa još nije gotova, pa gdje im je pamet?  Također nepotreban potez sa 512mb, to ima više psihološki efekt kod donošenja odluke i ljude će odvuć kod onoga tko daje 1gb.  

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Tau kaže...

Ovo s 28 godina je da pridobiju mlađe koji se ipak najviše informiraju što je povoljnije, a i često troše više.

Potpuni flat za mlade ispadne 112.5kn, bez ikakvih uspostava ili dodatnih naknada. Jedino ograničenje je spuštanje brzine nakon 512mb.

Prednost T-mobile tarifa je što za mlade nude oko 40kn/mjesecu nižu cijenu od Savršene, a naspram Tele2 još uz to nude flat internet, pa nema dodatnih troškova ako se pređe paket, a i sama mreža je nešto bolje pokrivena koliko sam primjetio.

Osim toga, ako netko ima većinu poznanika na T-mobileu, ni nemora aktivirati opciju Flat, pa uštedi još 50kn po mjesecu.

Po meni još najveća prednost je što se može uz navedene tarife kupiti povoljnije novi mobitel, uz uštedu od nekih 1000kn i više.

Sve u svemu dobar odgovor na konkurenciju, ali za one koji nisu mladi ispadaju 25kn skuplji pa su po mom mišljenju i tu cijenu korigirati.

Jedina potpuna glupost u cijeloj priči je što su ostavili XL i XXL tarife koje su 450kn i 600kn/mj., kad već L tarifa uz opciju Total nudi identičnu uslugu za 350kn/mj.

 

 

a šta ti fali total s+ tarifi za 175kn??? isto ko i total l tarifa samo šta imaš nakon 1gb smanjenje brzine... ja koristim mjesečno po 1gb prometa i na mobu se jedva primjeti smanjenje nakon 512mb... (sad imam total s tarifu od 1.7. s+ tarifu)

12 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Zapravo da, u pravu si, ni L nije potrebna uz opciju Total, a ako i uzfali brzine, dizanje brzine za idućih 500mb košta 50kn. Inaće nemam iskustva s tim spuštanjima brzina. Neki su mi rekli da je nakon toga net gotovo neupotrebljiv. Kod tebe je uredu? Može bit da to ovisi i od korisnika do korisnika..
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife

Privremene su.

13 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Tau kaže...
Zapravo da, u pravu si, ni L nije potrebna uz opciju Total, a ako i uzfali brzine, dizanje brzine za idućih 500mb košta 50kn. Inaće nemam iskustva s tim spuštanjima brzina. Neki su mi rekli da je nakon toga net gotovo neupotrebljiv. Kod tebe je uredu? Može bit da to ovisi i od korisnika do korisnika..

 

 

ja imam tu extra total s tarifu, prošli mjesec sam 512mb potrošio du 10. dana u mjesecu... i nakon toga koristio paralelno skype, face aplikaciju, surfal kad sam putoval vlakom ko da mi se brzina nije smanjila (istina da se umjesto 1sek stranica učitavala 5sek one jako teške 10sek max...) ali na mom galaxy y-onu ko da mi je to igralo ulogu.... ugl.... uopče se nemogu bunit za to smanjenje brzina jer mislim da je 56k sasvim dovoljno... pa prije 4-5 god sam na tu brzinu igral dotu kako če mi mob biti neupotrebljiv pri toj brzini??? (bar mislim da je bila takva brzina običnih modema)

14 godina
neaktivan
offline
Predstavljene Extra total+ tarife

Hehehe, što volim kada ima začkoljica (A IMA IH UVIJEK).

 

Dakle, ono što je "sitnim slovima napisano" je to da, ukoliko imate 28 godina, taj popust od 50% na mjesečnu naknadu vam vrijedi samo jednu hebenu godinu!!! (povećava se 27g - 2 godina popusta, 26 - 3 god. popusta itd...

 

Et' ti T-Shrot!

Zdravac
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 7:56 (Zdravac).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Predstavljene Extra total+ tarife
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife

Ja ne vidim problem izračunat da korisnik koji sad ima 28 godina,

za godinu dana ima 29 i više ne spada u kategoriju ljudi do

28 godina, lol

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Istina, kažem nisam isprobao surfanje s takvom brzinom već dugo, a neki su mi rekli da je to jednostavno premala brzina. Eto nadam se da nije takav problem kao što i ti veliš, ali ostaje činjenica da nebi toliko izgubili da su stavili limit na 1gb, koliko bi možda profitirali. A ovo za 28 godina i 1 godinu popusta, bolje i jedna nego nijedna ;)
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
15 godina
offline
Predstavljene Extra total+ tarife

znaci sad kad hocu preci na tu tarifu u moj tmobile portalu. mora deaktivirat onu opciju neogranicena priča i tamo u tarifama deaktivirat extra total s i stavit na extra total+ i onda od 1.7 mi krece ta tarifa?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
@Bojica: Nije mi bas jasno kako si ti tako sretan s tih 64 kbps. Ja kad potrosim 512 MB racunam da vise nemam net, bug.hr se ucitava jedno 20-ak sekundi, ako ne i duze, ne dao Bog dragi da otvaram dva ili vise taba odjednom, barem ce se jedan beskonacno pokusavati otvoriti; na Play Storeu se stvari takodjer ucitavaju hrpu vremena, pogotovo slike i cesto zavrse prikazom "Connection timed out" errora. Jedino za sto je dovoljno dobar taj net na 64 kbps je IM i vremenska prognoza preko widgeta, bilo sta drugo je ziva muka za napraviti s njim.
13 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Mirko935 kaže...
@Bojica: Nije mi bas jasno kako si ti tako sretan s tih 64 kbps. Ja kad potrosim 512 MB racunam da vise nemam net, bug.hr se ucitava jedno 20-ak sekundi, ako ne i duze, ne dao Bog dragi da otvaram dva ili vise taba odjednom, barem ce se jedan beskonacno pokusavati otvoriti; na Play Storeu se stvari takodjer ucitavaju hrpu vremena, pogotovo slike i cesto zavrse prikazom "Connection timed out" errora. Jedino za sto je dovoljno dobar taj net na 64 kbps je IM i vremenska prognoza preko widgeta, bilo sta drugo je ziva muka za napraviti s njim.

 

 

heh... ja stvarno nisam imao upče poteškoča sa time... recimo jučer sam bio na skypu preko moba i dop se, bio na faceu i bugu i sve mi je super radilo... sve se učitava par sek duže, ali šta sad... bože moj.... nije mi to ko doam dsl... istina da bi rađe stalno max brzinu, al jbg-a... bolje i ovo nego ništa....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Bojica kaže...

heh... ja stvarno nisam imao upče poteškoča sa time... recimo jučer sam bio na skypu preko moba i dop se, bio na faceu i bugu i sve mi je super radilo... sve se učitava par sek duže, ali šta sad... bože moj.... nije mi to ko doam dsl... istina da bi rađe stalno max brzinu, al jbg-a... bolje i ovo nego ništa....

Pa dopisivanje funkcionira, to i kažem (IM=Instant Messaging, jel, Skype, Whatsapp itd.), možda ti koristiš mobilne sajtove, pa zato. Budući da mi je normalna brzina otprilike kao dsl doma, i smeta mi kao da mi se doma uspori net na 64 kbps. Ne bih imao gotovo ništa protiv da je limit na standardnoj UMTS brzini od 384 kbps ili tako negdje, ali 64 je premalo. '99. je to bilo normalno, ali 64 kbps 2012. godine je stvarno jadno.

 

Uglavnom, T-Mobile me razočarao ovim tarifama, tako da se čini da ću ja na Savršenu tarifu u Vipnetu.

15 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
razer1911 kaže...

znaci sad kad hocu preci na tu tarifu u moj tmobile portalu. mora deaktivirat onu opciju neogranicena priča i tamo u tarifama deaktivirat extra total s i stavit na extra total+ i onda od 1.7 mi krece ta tarifa?

 

13 godina
offline
Re: Predstavljene Extra total+ tarife
Mirko935 kaže...
Bojica kaže...

heh... ja stvarno nisam imao upče poteškoča sa time... recimo jučer sam bio na skypu preko moba i dop se, bio na faceu i bugu i sve mi je super radilo... sve se učitava par sek duže, ali šta sad... bože moj.... nije mi to ko doam dsl... istina da bi rađe stalno max brzinu, al jbg-a... bolje i ovo nego ništa....

Pa dopisivanje funkcionira, to i kažem (IM=Instant Messaging, jel, Skype, Whatsapp itd.), možda ti koristiš mobilne sajtove, pa zato. Budući da mi je normalna brzina otprilike kao dsl doma, i smeta mi kao da mi se doma uspori net na 64 kbps. Ne bih imao gotovo ništa protiv da je limit na standardnoj UMTS brzini od 384 kbps ili tako negdje, ali 64 je premalo. '99. je to bilo normalno, ali 64 kbps 2012. godine je stvarno jadno.

 

Uglavnom, T-Mobile me razočarao ovim tarifama, tako da se čini da ću ja na Savršenu tarifu u Vipnetu.

 

shvačam te, ali ono... za mene kolko stignem visjet na netu uz fax posao, treninge i sve mi je super... istina da bih volio da je neograničena do pitaj boga koliko, ali šta sad... na njemu sam samo kad sam u vlaku i kad putijem doma sa faxa ili posla ako neidem autom... i u tih 20min vožnje dušu da, + igram travian i na njemu sam stalno....

stvar je ta da je to sve stvar osobnih ukusa, i korištenja neta...jedini su problemi na ejdnom djelu relacije vlaka gdje uopče nema siginala, i na faxu u 2 predavaone koje su u lošem djelu i gdje je JAKO loši siginal i jedva se osjeti siginal, al na ostalim mjestima mi je samo mrvicu sporiji net....

 

 

 

razer1911 kaže...
razer1911 kaže...

znaci sad kad hocu preci na tu tarifu u moj tmobile portalu. mora deaktivirat onu opciju neogranicena priča i tamo u tarifama deaktivirat extra total s i stavit na extra total+ i onda od 1.7 mi krece ta tarifa?

 

 

iskreno... neznam... ja sam nazval SZK i rekao da mi prebace, moral sam dati OIB i to je bilo to... i nažalost tek od 1.7. bu mi aktivirano :( šteta da nisu počeli dan-dva prije sa tarifom... uštedil bi bar 100kn več ovaj mjesec (jer sam velik potrošač...)

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 17:42 (Bojica).
14 godina
offline
Predstavljene Extra total+ tarife

Bojica ne valja 64 kilobita ku.... nemoj krivo informirati ljude.... to je do 8KB/s sa naglaskom na tih... do... Ja sam naime cijelo vrijeme preko sticka na mobilnoj mreži nemam adsl. Probao jesam i vip i t-mobile, t-mobile je mrvicu bolji preko lapa, uz operu turbo, isključene animacije, flash, adblock normalno.... i opet je daleko od normalnog korištenja, to je 4 puta sporije od EDGE. Dakle tu nemamo što razgovarati da je to normalno, do 0.06Mb/s nije normalno i nikome ne preporučam, to je k... od ovce.

 

Kada padneš ovaj mjesec na 64 kilobita daj mi baš tu stavi speedtest valjda imaš instaliranu aplikaciju.

 

 

" i nakon toga koristio paralelno skype, face aplikaciju, surfal kad sam putoval vlakom ko da mi se brzina nije smanjila (istina da se umjesto 1sek stranica učitavala 5sek one jako teške 10sek max...)"

 

Na do 0.06Mb/s  si sve to odjednom koristio makar i na mobu? na ovo samo mogu napisati veliki lol

Znaš koliko treba stranici yutarnjeg da se učita do kraja na toj brzini na lapu? Preko 5 minuta i još je cijelu do kraja ne učita a svašta neću pročitati. Tebe očito nisu spustili na do 64 kilobita, ja na toj brzini imam veliki problem i opaliti speedtest kao takav neće presporo treba mu "100 godina" i to ako, a ti valjda možeš svega vraga paralelno koristiti hehe.

 

EDIT: Eto kopao sam po drugom forumu gdje sam svojevremeno stavio brzinu, i kako napisah mjerilo je minutama uz to što mu je dugo trebalo da uopće i otvori speedtest, za divno čudo tu sam čak išao i do 0.08Mb/s, eto sada neka svatko zaključi što može sa tom "brzinom" makar i na mobu. Davno je to već probano ne pada mi napamet ponovno padati na takvu brzinu mučenje ništa drugo hvala lijepo da je pet puta besplatno.

 

http://www.speedtest.net/result/1309192481.png

 

 

 

 

 

 

 

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.6.2012 0:11 (Oldy).
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice