Source Engine SDK besplatan za sve

poruka: 4
|
čitano: 2.244
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Source Engine SDK besplatan za sve

Poznati proizvođač igara Valve odlučio je SDK (Software Development Kit) svog poznatog enginea Source ponuditi svima besplatno. Source engine datira iz 2004. godine kada je izdana prva igra temeljena na njemu - Counter Strike: Source te nedugo nakon toga naslov koji je u to doba obilježio scenu, pucačina iz prvog lica, svima nam znani Half Life 2. Danas, sedam godina nakon toga, svi ćemo imati prilike poigrati se ovim tehnološkim remek djelom potpuno besplatno i tko zna, možda rezultat ove Valveove inicijative bude neka nova hit igra porijeklom iz Lijepe Naše.

Zadnjih par dana pristižu samo dobre vijesti iz Valvea, prisjetimo se kako je njihov multiplayer hit Team Fortress 2 postao također besplatan za sve preko njihove platforme za digitalnu distribuciju igara Steam. Klik za detalje.

 

Izjava iz Valve-a:
"The Source Software Development Kit, for those of you who've never clicked the Tools tab in Steam, contains everything you'd need to make a mod, except for personal ambition. It has everything from the infamous Valve Hammer Editor to Face Posers and Model Viewers. At the moment, to gain access to the Source SDK you have to purchase a Source based game such as Half Life 2, or as the official website states, Team Fortress 2. Which is of course now free. [Valve's Robin Walker said], 'We are in the process of getting it all done. It’s a bit messy because we have multiple versions of the SDK, and there’s some dependencies we need to shake out. But yes, the gist of it is that we’re just going to go ahead and make the Source SDK freely available.'"

 

Izvor, 2

SDK Dokumentacija

 

Sve što sam napisao je moje osobno mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Zakona Republike Hrvatske koje jamči slobodu izražavanja misli i osjećaja.
 
3 1 hvala 4
15 godina
offline
Re: Source Engine SDK besplatan za sve
ima vec 2 godine od kad je besplatan..vrlo lagan za raditi...preporuka svima koji se zele stim zezat
Iz dana u dan
12 godina
offline
Re: Source Engine SDK besplatan za sve
dado16 kaže...
ima vec 2 godine od kad je besplatan..vrlo lagan za raditi...preporuka svima koji se zele stim zezat

  Ne, trebalo je imati barem 1x kupljenu Source-Engine based igru. Sada je svima free, ali moraš imati instaliranu Source Engien based igru (što nije problem - TF2 je free).

Sve što sam napisao je moje osobno mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Zakona Republike Hrvatske koje jamči slobodu izražavanja misli i osjećaja.
15 godina
offline
Re: Source Engine SDK besplatan za sve
to na steamu? ja sam skinuo s neke stranice, i dobio sam u raru hammer_testbuild04...tak se zvalo
Iz dana u dan
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice