Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

poruka: 71
|
čitano: 12.669
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

http://www.pcgamer.com/2011/06/24/breaking-team-fortress-2-is-now-free-to-play-forever/

 

PC Gamer vijest:

Stranica Develop-Online objavila je interview sa Valveovim zaposlenikom Robinom Walkerom da je Team Fortress 2 sada permanentno besplatan za igranje i da će se od sada financirati isključivo sa in-game kupovinom.

 

Druga vijest vezana uz Team Fortress 2 - došao je dugo očekivani video Meet the Medic



Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 4:14 (zoran010).
Moj PC  
26 0 hvala 26
13 godina
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Već se skinuo i upogonjen je!

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Koliko sam vidio reakcije igraca nisu bajne jer su istu tu igru platili prije par dana. Valve je trebao da najavi ovo barem mjesec dana ranije i tako bi ispali korektni ovako su do posljednjeg trena cjedili novac.

http://vgm.tv/
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Well, najbolja online FPS pucačina, i od sada besplatna. Big Win for Valve!!

¨

Samo da nebude cheatera...

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
 
18 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

koji zaheb a šta je sad s onima koji su kupili igru? money back? FU valve haz it!

12 godina
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
dj_renny kaže...

koji zaheb a šta je sad s onima koji su kupili igru? money back? FU valve haz it!

  Dobit ćemo neke iteme i kape, a čuo sam da se u besplatnoj verzij neće moći ništa trade-ati.

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
14 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
dj_renny kaže...

koji zaheb a šta je sad s onima koji su kupili igru? money back? FU valve haz it!

To pitanje onda mozes postaviti za svaku igru koja je postala besplatna.

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
15 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

A koje su to sve igre postale besplatne? Znam za NFS World a za neke druge koje su se placale pa ond apostale besplatne bas i nisam cuo.

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
dex3108 kaže...

A koje su to sve igre postale besplatne? Znam za NFS World a za neke druge koje su se placale pa ond apostale besplatne bas i nisam cuo.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_commercial_video_games_released_as_freeware

 

Slabo si cuo, nije to nikakva novost u game industriji. Vise ima veze sa darezljivoscu izdavaca...

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
13 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Onako sam je platio nekih 2-3€ i igrao par godina :), meni je potpuno svejedno, samo da ne bude prevelik priljev debila i cheatera...

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Dosta MMO-ova, poneki stariji naslov, EA je krajem prošle godine poklanjala Burnout Paradise... I da su rekli mesec dana unapred, opet bi bilo ljudi koji su ga kupili dan pre te objave, isto kao što ima ljudi koji kupe igru dan pre popusta od 75%, a svi volimo te popuste.

 

Ovo je možda i idealna igra za ovakav eksperiment. Stara je eć 4 godine, cena je odavno pala, kupili su je (skoro) svi koji su imali nameru da je kupe, a ipak i posle toliko vremena ljudi igraju i treba održavati servere i praviti zakrpe i to sve odnekud finansirati - prelazak na mikrotransakcije kao izvor prihoda je očigledan izbor. E sad, preći na F2P ili ne, s obzirom na to da je igra odavno prestala da bude best seller, verovatno nije ni toliko bitno, no ovako će se verovatno privući nešto više novih igrača - dobro za održavanje zajednice, a možda i od njih kapne i neka para od mikrotransakcija.

 

Inače, mikrotransakcija se gnušam, ali ovde bi mogle biti korektno rešenje, dokle god nije potrebno kupovati iteme da bi se moglo ravnopravno igrati.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

hebo sliku svoju sta se sporo skida cini se da je ekipa navalila na tf 2 pa su serveri zaguseni

Ovaj web site se ne trudi biti kompatibilnim sa Internet Explorer web preglednikom. Sve se u njemu vidi, ali za puni dojam preporučamo neki pošteni web preglednik poput Safarija, Firefoxa ili Chrome-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

evo razlika izmedju free i premium accounta : Account comparison:
                   Free     Premium
Backpack: 50 slots 300 slots (expandable up to 1000)
Items: Standard Standard, Rare and Cosmetic
Crafting: Limited blueprints All blueprints
Trading: Receive items only Full trading
Gifting: Can receive gifts Can give and receive gifts

preuzeto sa http://www.teamfortress.com/freetoplay/faq.php da nebude nedoumica

Ovaj web site se ne trudi biti kompatibilnim sa Internet Explorer web preglednikom. Sve se u njemu vidi, ali za puni dojam preporučamo neki pošteni web preglednik poput Safarija, Firefoxa ili Chrome-a
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.6.2011 16:20 (geek_boy1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Predobra igra, igrao sam Battlefied Heroes ko lud nadam se da je i ovo još bolje.

Samo malo mi je žao onih koji su kupili igru, al nek vas tješi to što će nas biti više online pa će biti zabavnije:)

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Meni ih (nas) nije zao. Jedino one koji su prije par dana kupili, ali i oni dobiju odredene preimume...

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Baš mi je žao onih koji su jučer kupili igru..

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
GDDR5 kaže...

Baš mi je žao onih koji su jučer kupili igru..

Ja. {#}

www.facebook.com/Battlefield3.Info
14 godina
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

A gledaj svijetlu stranu, sad kao i mi ostali koji smo kupili prije, imaš premium account {#}

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
12 godina
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
GDDR5 kaže...

Baš mi je žao onih koji su jučer kupili igru..

  Ja sam si kupio Orange Box za 130kn, idući tjedan je na steamu na akcij bio za 50kn, još veći peh.

 

Netko je prije 3 godine platio Orange Box 400kn, sada je 70-80kn, a sam TF2 Free.

Zivotni Cilj: Upoznati i izvesti Mentalista u grad i napit ga
14 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
steam nikako da skine tf2 vec skidam 5 sati i tek je 4 gb skinul
Ovaj web site se ne trudi biti kompatibilnim sa Internet Explorer web preglednikom. Sve se u njemu vidi, ali za puni dojam preporučamo neki pošteni web preglednik poput Safarija, Firefoxa ili Chrome-a
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

slična stvar i kod mene, skidam vec 4 sata a dosad je skinio 2,7 GB-a. Valda je gužva... ;)

 

 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Ja baš počeo skiadt,ok je igra :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

a moj download malo hoće malo neće jedva skinuh 1 gb i još mi ostaje 8 i pol w0000000t???? 9 gb? WTF?

14 godina
protjeran
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
dj_renny kaže...

a moj download malo hoće malo neće jedva skinuh 1 gb i još mi ostaje 8 i pol w0000000t???? 9 gb? WTF?

 9GB predobrosti.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
Mentalist kaže...
dj_renny kaže...

a moj download malo hoće malo neće jedva skinuh 1 gb i još mi ostaje 8 i pol w0000000t???? 9 gb? WTF?

 9GB predobrosti.

hell fucking yeah

13 godina
protjeran
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Kad već daju TF2, mogli su i cijeli Orange Box... {#}{#}

Sting like a bee, flow like a butterfly...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
dex3108 kaže...

Koliko sam vidio reakcije igraca nisu bajne jer su istu tu igru platili prije par dana. Valve je trebao da najavi ovo barem mjesec dana ranije i tako bi ispali korektni ovako su do posljednjeg trena cjedili novac.

A pazi sad ovo, da su najavili recimo da ce za 2 tjedna to biti besplatno onda ovi koji su kupili to par dana prije te najave bi opet kukali.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
offline
Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK

Pitanje:

Dali je moguće nekako napraviti neki privatan server za ovu igru, da napravimo nešto za BUG ekipu?

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
rooswelt1991 kaže...

Pitanje:

Dali je moguće nekako napraviti neki privatan server za ovu igru, da napravimo nešto za BUG ekipu?

Stavis da ti treba pw za ulazak?

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
15 godina
offline
Re: Team Fortress 2 besplatan ZAUVIJEK
AA-d00d kaže...
rooswelt1991 kaže...

Pitanje:

Dali je moguće nekako napraviti neki privatan server za ovu igru, da napravimo nešto za BUG ekipu?

Stavis da ti treba pw za ulazak?

PA OK, dakle može :-D

Evo sad skidam igru pa ćemo onda nešto smisliti :-D

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice