Umro Steve Jobs

poruka: 101
|
čitano: 19.524
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Umro Steve Jobs
ja obozavam i divim mu se. uspio je napravit trend. od kako njega nema samo vidim da apple tuzi il da neko apple tuzi. trebao bi apple mu napravit spomenik ipak je on im donio slavu. ili nek naprave neki limited edition u cast njemu.
[url=http://www.worldoftanks.com][img]http://ovocnari.eu/sig2@500276670-GeneralPag@eu@2@1@11111111111111@1111111111111@01001@hr@0.png[/img][/url]
14 godina
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P.

Get Busy Living... or Get Busy Dying.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Umro Steve Jobs

Jako sam daleko od obozavatelja i Appela i iproizvoda a nisam ni njega obozavao al nesto me strecnulo kad sam cuo da je otisao, nadam se na bolje mjesto.

R.I.P.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Umro Steve Jobs
GeneralPag1997 kaže...
ja obozavam i divim mu se. uspio je napravit trend. od kako njega nema samo vidim da apple tuzi il da neko apple tuzi. trebao bi apple mu napravit spomenik ipak je on im donio slavu. ili nek naprave neki limited edition u cast njemu.

1. R.I.P. legenda je uvjek bio, ogromnu je karizmu imao. But legends don't die...

2. Ne samo apple...

Gamers Don't Die, They Respawn.
15 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

Steve Jobs R.I.P.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Umro Steve Jobs

Rest in peace.

 

Bez sumnje, velik covjek, velikog uma...

Truth in engineering.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Umro Steve Jobs

RIP steve

promjenio je kako svijet gleda na tehnologiju i oblikovao je svijet

http://www.youtube.com/user/Scrappy992
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Umro Steve Jobs

počivao u miru.

macintosh classic u dnevnoj sobi koji još uvijek radi je lijep podsjetnik na eru jobs - wozniack.

15 godina
online
Umro Steve Jobs
Rip Steve stvarno mi je zao zbog ovoga, ali kazu da takvi ljudi umiru dvaput, jednom fizicki a drugi put kad ga se zaboravi, njega se nesmije zaboravit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P. Steve

Challenge your preconceptions, or they will challenge you.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Umro Steve Jobs

Počivao u miru...

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Umro Steve Jobs
[url=http://www.worldoftanks.com][img]http://ovocnari.eu/sig2@500276670-GeneralPag@eu@2@1@11111111111111@1111111111111@01001@hr@0.png[/img][/url]
13 godina
offline
Re: Umro Steve Jobs
R.i.p pravi genije 21. st....steta sto je tako rano umro
Gamers Don't Die, They Respawn ----xf:carlibas----ORIGIN: GPUlan---------
12 godina
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P. Steve...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P.

UP THE IRONS!!! \m/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P Geniju{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Umro Steve Jobs
Kordy kaže...

Žalosno je što večina ljudi koja posjeduje neke Apple proizvode tipa iPhone niti ne zna tko je Steve Jobs...

a koliko ljudi tek svaki dan koriste CD, a ne znaju tko je James Russell ili koliko tek ljudi svaki dan surfa, a ne znaju tko je Tim Berners-Lee . postoji mnogo ljudi koji su zadužili čovječanstvo od kojih je jedan svakako i steve jobs. ne možemo ih sve znati na pamet.

 

Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
 
4 1 hvala 0
15 godina
online
Umro Steve Jobs

steve jobs je poznatiji od tih sto si ti nabrojo. i sigruno je vise promijenio svijet od njih dvojice.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Umro Steve Jobs
Scrappy kaže...

RIP steve

promjenio je kako svijet gleda na tehnologiju i oblikovao je svijet

nećemo sad pretjerivati..

 

rip

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Umro Steve Jobs
mar123 kaže...

steve jobs je poznatiji od tih sto si ti nabrojo. i sigruno je vise promijenio svijet od njih dvojice.

samo ću reći, nije ni vrijeme ni mjesto.

Bitno je samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina!
16 godina
offline
Umro Steve Jobs

RIP Steve

 

Stvarno mi je žao što je otišao ovako mlad. Ali izgleda da je to pravilo za one koji jednostavno energijom prelaze kapacitete koje im daje ljudski okvir. Otišao je čovjek koji je zadnjih desetljeća oblikovao tehnologiju koju danas poznajemo i prihvaćamo, koji nam je nametnuo specifični životni stil. To je čovjek čija je kreativnost i inovacija pomaknula svijet dalje, oblikovala ga i evoluirala. Malo tko postiže takva dostignuća. I ne radi se ovdje o konkretnim proizvodima koje je ostavio kroz svoju firmu, nego o idejama koje je nametnuo kroz njihovo korištenje.

(p) & (c) Dario - 2011
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

Malo se takvih rađa!
R.I.P. 

0100001001101111011010100110000101101110
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P Steve..Večina vas nije niti svijesna kolko nam je taj čovjek promijenio živote..

Nemojte se bojati stisnuti HVALA ;))
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

Covjek je definitivno bio genije sa vizijom i postigao je ono o cem su drugi mogli samo sanjati, doveo je apple na vrh i ostao sa svojom kompanijom do zadnje sekunde.

 

"Zajedno sa Stevenom Wozniakom u garaži punoj jabuka napravio je prvo kućno računalo Apple ("Jabuka"). Tako je i imenovao tvrtku, koju je osnovao s Wozniakom."

 

Steve Jobs 24. veljače 1955 - 5. listopada 2011

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Umro Steve Jobs

Zašto se ja živciram na dislajkove i glupe komentare na 24 sta {#}

 

al nema veze.. jutarnja vijest me pogodila.. RIP Steve

http://gtabalkan.com | http://www.webosfera.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

Jedan od najvećih ljudi na polju informatike, definitivno najveći IT vizionar svih vremena! Momak iz radničke porodice, koji je osnovao, vodio i doveo na vrh danas najveću firmu na svijetu.
Stivi počivaj u miru, hvala za sve"i" proizvode :( Ovu poruku upravo pišem sa iPhonea, jutros sam čuo nešto oko Applea na CNN, ali sam mislio da su im pale dionice, ova vijest me baš zatekla.

 

Za kraj, evo jednog citata..

 

"Niko ne želi da umre. Čak i oni koji žele u raj ne žele da umru da bi otišli tamo. A ipak, smrt je destinacija na koju ćemo svi otići. Niko ne može pobeći. I tako treba da bude, zato što je smrt verovatno najbolji izum života". (Steve Jobs, Stenford, jun 2005.)

Ne postoje naši stalni prijatelji i naši stalni neprijatelji, postoje samo naši stalni interesi. Winston Churchill
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

R.I.P.

 

Nazalost, ovo je bilo ocekivano.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Umro Steve Jobs

Šokantno mi je da sa svim tim milijardama dolara nije mu bilo pomoći ništa više nego običnom čovjeku na socijalnom zdravstvenom.

iako tko zna, možda su mu potajno u ovih par godina napravili i-klona i transplantirali u njega
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Umro Steve Jobs

Klik - svaka cast

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice