Vodom hlađeni AMD FX

poruka: 4
|
čitano: 1.260
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Vodom hlađeni AMD FX

Vijest je par dana stara al nisam bio u mogućnosti da ju podijelim s forumašima.

Ukratko,Roy Taylor,AMD-ov podpredsjednik za globalnu prodaju je na twitteru objavio "Something New is Coming @AMDFX" te ubacio pripadajuću sliku gdje se razaznaje kutija sa FX-ovim logom te da sadrži i vodeno hlađenje.

Vijest je objavio Tom's Hardwer (link).

Sada su samo nagađanja da li je to rebrandirani FX9590 sa početnim taktom od 5Ghz,nešto novo(FX sa steamroller jezgrama) ili neki nabrijani Kaveri ili ti ga APU.

 

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2014 8:37 (Zizo).
Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Vodom hlađeni AMD FX
Nice.
Cijena vjerojatno prava sitnica :)
15 godina
neaktivan
offline
Vodom hlađeni AMD FX

Taj AMD me duboko razočarao nemaju više niti ideja niti inovativnosti te samo pumpaju takt procesorima koji su arhitekturom već zaostali. Sad kad vide da im dizanje takta u nebesa ne ide kako treba onda su ubacili vodeno hlađenje da zamaskiraju nedostatke. Pitam se koliki će biti TDP tok procesora vjerojatno 300W.

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vodom hlađeni AMD FX
zeroname kaže...

Taj AMD me duboko razočarao nemaju više niti ideja niti inovativnosti te samo pumpaju takt procesorima koji su arhitekturom već zaostali. Sad kad vide da im dizanje takta u nebesa ne ide kako treba onda su ubacili vodeno hlađenje da zamaskiraju nedostatke. Pitam se koliki će biti TDP tok procesora vjerojatno 300W.

Nažalost istina.

Ako ne izbace u roku godine dana proc na konkurentnoj arhiktekturi onda nek sve ide u tri pikse marmelade. {#}

Biti ili ne biti pitanje je sada.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice