Xfire se gasi 12.06.2015

poruka: 40
|
čitano: 29.720
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

Evo nažalost danas vidjeh ovu vijest, može se exportat SS-ovi i filmici na stranici do petka.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
Moj PC  
5 0 hvala 7
14 godina
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015

Hm.. Ne znam zašto nisu otvorili vlastitu digitalnu trgovinu kad je to postalo "in". Već su imali veliku bazu korisnika i sigurno bi ljudi kupovali tamo...
A ništa, hvala za CoD2 i CoD4 servere, i neke druge igre...

HTC 8X :)
12 godina
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015
Jos jedan dio mog gaming dijela odlazi u povijest. U svoje vrijeme je bio broj 1. Neznam za osobu koja je krenula cod igrat a da nije xfire imala. Mislim da je poceo propadat kad su ovaj zadnji skin stavili i redizajnirali stranicu. Koliki su samo ostavljali komp upaljen da se sati nabijaju na xfire da bi kasnije prodavali acc
14 godina
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

Rijec Xfire mi toliko nostalgije 'vrati'... Kada se sjetim danima igranje i nabijanje sati u Cod2 i Cod4 i snimanje filmica i SS-ova. Dam that memory.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

ode mi 2004-ta godina i 5000h cod2 u vjetar :( :D, btw navodno se samo web gasi dok bi aplikacija sama po sebi trebala biti u funkciji

Clueless gamers shouldn't judge
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015

Od 2004 do godine kad su se prodali bili su savršeni, onda nije bilo updejta, ali su se potrudili napraviti flash igricu gdje si mogao dobiti razne nagrade npr logitech gamepad, ja sam osvojio 2x25$ amazon card i mislio sam da xfire ide na bolje, ali čitam blog i vidim kako imaju investirati milijune dolara i od toga nisam vidio ništa. Novi klijent je katastrofa, nije više bilo stream stranice itd. Imao sam preko puno sati u raznim igrama, večina Silkroad Online [bot 7/24] :p   Ovi što oponašaju xfire kao npr raptr će propasti kad tad, ali ovakav kraj xfirea je stvarno katastrofa. Pa imaju preko 22 000 000 registriranih igrača, kada su ugasili forum što nisu stavili drugi bolji i pregledniji, stavili bolju stream stranicu, pisali vijesti i recenzije o igrama, još uz sve ovo imaju vlastiti popularni klijent (koji ima ugrađeni stream i voice chat) i eto tu platformu za turnire pa gdje ćeš imati bolju gaming stranicu od toga! Ovako su godine truda, reklamiranja, a i samu "marku" Xfire upropastili. Sada pokušavaju izgraditi od ove marke nešto drugo, a staro odbaciti. Katastrofa! Kao da youtube prestane postojati i stave stranicu o TUBAMA...nigdje veze! Nemogu nikako shvatiti ovo njihovo razmišljanje.

 

edit: hebo ljude koji govore o satima u codu :p Sječam se kada su svugdje tražili neke skilove i na kraju trebaš imati najmanje 1000 sati coda, pa kao da je to omjer skila, tu sam se žešće smijao :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2015 0:07 (Kresimir4).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015
Kresimir4 kaže...

 

edit: hebo ljude koji govore o satima u codu :p Sječam se kada su svugdje tražili neke skilove i na kraju trebaš imati najmanje 1000 sati coda, pa kao da je to omjer skila, tu sam se žešće smijao :)

  nisu sati mjerilo skilla naravno, ali opet ne mozes ocekivat da ce igrac koji ima 1000h i igra funwarove biti jednako skillan kao igrac koji ima 5000h i preko 2500 clanbase meceva i 2-3 lana :)

Clueless gamers shouldn't judge
8 godina
protjeran
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015

Iz osobnog iskustva, bio sam na 2 lana, "imao" mislim 1800 sati coda (mnogo toga i bez xfirea) i bio sam bolji od ljudi koji su visjeli na clanbase. Clanbase se tada smatrao necim velikim, ali kako zapravo gledati to kao nesto veliko kada si za 30$ imao lifetime wh koji je naravno undetected, anti punkbuster itd, a keyeve si mogao kupovati za 50 kuna. Citeri su bili ludi, a bilo je i par pametnih koji su igrali kao specijalci, nacin igre im je da gledaju svaki kut u igri, što kada si gledao čitav gameplay nisi opće mogao skužiti da ima cit jer je takav njegov način igre bio kroz cijelu igru.

 

Uglavnom uz Xfire sam primjetio da su 2004-2005 bile zlatne godine za igre.

 

World of Warcraft    (mislim da neznate ovu igru)

Silkroad Online        (svaki server je bio prekrcat, game masteri nisu brinuli za apsolutno ništa, a mi smo trošili stotine i stotine dolara samo tako :) )

Call of Duty 2         (najbolja pucacina ikada)

Battlefield 2   (uz napomenu da je 99.99% igrača coda govorilo kako je igra sranje, a sada je igraju više nego cod i govore upravo suprotno)

Voyage Century Online          (ove igre se sječam jer sam morao čistiti komp svako mjesec dana jer je stalno bio upaljen jer sam lvlao navigaviju hehe)

Age of Empires 3             (još žalim što su stavili da kada pucaš iz topa da se troše resursi^^)

Civilization 3: Play The World   (mislim da je ovo prva igra koju sam igrao online i to na modemu, još se sječam jednog amerikanca i rođaka mu TheArtist koji su mi pokazivali taktike)

Cabal Online          (milijoni igrača, šteta što Cabal 2 koji se razvija 8 godina i koji uskoro ima izaći nije izišao prije...)

Splinter Cell: Chaos Theory   (još ga imam origi, dobiven tada s 19" monitorom)

 

Tu su još negdje Rohan i Perfect World (original, a ne ono gašenje-paljenje servera po par puta)

 

Još nešto što se tiće cod2. Od prvog dana sam počeo igrat igru i na svakom serveru društvo je bilo odlično, nakon godinu ipo - dvije bio sam prestao 5-6 mjeseci da sredim školu, kad sam se vratio nisam mogao vjerovati kakve su riječi izgovarali na doslovno svakom serveru (lagger, cheater, wallhacker, hacker, clipper i puno psovki), kao da je netko podjelio djeci cod2 ključeve, i tada sam vidio da djeca osnivaju klanove, šalju poštom lovu lideru da plati za server itd, uglavnom katastrofa.

12 godina
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

Nije da je samo do nostalgije al istina je to sto kazes, ja sam poceo igrat krajem06 kad sam uzeo adsl igrao malo cod2 dok nije cod4 izasao. Igrao sam ga konstantno 3 godine po 16 sati na dan sam znao igrat. U pocetku bihnet sd je bio zakon. Zatim poceo sa DOW cod4 igrat, osnovo u r4ge(cod2 tox,hefest) tim, igrao u imex.rb . Na kraju svoj tim nagurao u top50 na cb. Igrao sam sa svim poznatim likovima sa scene. Znao se umjesati cod2 i jedno ljeto wow. Ugrubo sam utuko blize 10000sati igranja.Zalim jednino sto nisam bas imao love da odem na vise lanova. No nekako se to sve i raspalo ubrzo nakon sto sam prestao igrati, totalno se cijela scena izmjenila. Od 500 frendova na xf uhvati se trojica online. Jbga uhvatile godine, fax cura zena.

 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

bila su to fina vremena xfirea, sad ga nisam upalio ima sigurno 2+godine...vec pred kraj karijere s cod4(besplatni serveri/skrekani) je umro i xfire..lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015
Stjepanj kaže...

bila su to fina vremena xfirea, sad ga nisam upalio ima sigurno 2+godine...vec pred kraj karijere s cod4(besplatni serveri/skrekani) je umro i xfire..lp

Svi koje poznajem ostavili su se cod2&4 krajem 2011. Od tada nisam upalio xfire jer svi dobri hr serveri se pogasili ili zjape prazni. Steta bas mi je cod4 promod najdraze fps iskustvo. 

 

 

13 godina
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

Rip...od 2006 do danas sam preko njega igrao cod2, bas nostalgija hvata ali dvica ce se i dalje peglat :-)

Battlelog : Dom1natoRRR | Xfire : dgrubesa14 | YouTube : dgrubesa1990 | Facebook : p4wner
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

Ne koristim ga već dugo, ali šteta, puno uspomena se veže za xfire.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

Nevjerovatno.

 

Evo tek sam sad vidio ovu temu i idem si brže bolje poslikat profil al stranica više ne radi.  3800+ sati SA:MP-a, 3000+ CoD-a 2, preko 700 virtualnih prijatelja itd...

 

Koja su to dobra vremena bila. Sad imam osjećaj kao da se ugasio dio mene, šmrc. Iako ga ne koristim već par godina, baš mi je žao kaj su ga ugasili.

 

 

SVEMOGUĆI
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Nevjerovatno.

 

Evo tek sam sad vidio ovu temu i idem si brže bolje poslikat profil al stranica više ne radi.  3800+ sati SA:MP-a, 3000+ CoD-a 2, preko 700 virtualnih prijatelja itd...

 

Koja su to dobra vremena bila. Sad imam osjećaj kao da se ugasio dio mene, šmrc. Iako ga ne koristim već par godina, baš mi je žao kaj su ga ugasili.

 

 

 crash.xfire.com/profile/username

Clueless gamers shouldn't judge
14 godina
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015
csgoplayer kaže...
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Nevjerovatno.

 

Evo tek sam sad vidio ovu temu i idem si brže bolje poslikat profil al stranica više ne radi.  3800+ sati SA:MP-a, 3000+ CoD-a 2, preko 700 virtualnih prijatelja itd...

 

Koja su to dobra vremena bila. Sad imam osjećaj kao da se ugasio dio mene, šmrc. Iako ga ne koristim već par godina, baš mi je žao kaj su ga ugasili.

 

 

 crash.xfire.com/profile/username

 

SVEMOGUĆI
8 godina
protjeran
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015

Evo moga :) http://crash.xfire.com/profile/lapad1234567890lapad12345/

 

Screenshot za sječanje :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.6.2015 22:47 (Kresimir4).
9 godina
neaktivan
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

...

Clueless gamers shouldn't judge
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 1:13 (csgoplayer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

Odigrani sati su nekak zeznuti. Uopće ne pokazuje one igre u kojima imaš najviše.

SVEMOGUĆI
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

Jao kakvi su to bili dani, sati i sati igranja, zezancije...a tek ekipa, kako je to bilo ludo. Sve bih dao da se mogu vratiit 5-6 godina unatrag i opet špilat cod4...znao sam ga igrat do 3-4h ujutro a u 6h zvoni budilica za skolu . Necu to nikad zaboravit.

Steta..nema vise tih dana 

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015

Nazalost i to se dogodilo. Zbogom sati provedeni na COD2 serverima! 

9 godina
neaktivan
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

12.6 prosao a xfire aplikacije je i dalje u funkciji... da li se radi o neslanoj sali? :D

Clueless gamers shouldn't judge
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015
csgoplayer kaže...

12.6 prosao a xfire aplikacije je i dalje u funkciji... da li se radi o neslanoj sali? :D

 Vjerovatno se onda gasi samo web

SVEMOGUĆI
8 godina
protjeran
offline
9 godina
neaktivan
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

Dosao sam u kontakt sa nekim ljudima sa cybergamera (liga gdje se trenutno igraju cod2 i cod4) i valjda ce client raditi jos neko vrijeme.

Dok admini cod2 laddera rade na novoj aplikaciji slicnoj xfireu, te takodjer na novom anticheatu za cod2 :)

Clueless gamers shouldn't judge
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015

Još ga nemogu izbrisat, nemam snage!

15 godina
offline
Re: Xfire se gasi 12.06.2015

Pa krepal je vec za vikend.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
14 godina
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

R.I.P. Jebajiga :-(

Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

R.I.P

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xfire se gasi 12.06.2015

jel postoji neka nada da se ipak xfire vrati?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice