Savjet - prelazak s HT na Vipnet

poruka: 3
|
čitano: 5.962
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Savjet - prelazak s HT na Vipnet

Pozdrav,

 

Uglavnom Vipnet davi preko telefona s nekim svojim ponudama.

Uvjeravaju me da će mi računi biti manji ako sam kod njih, a ne kod HT-a.

Znam da koriste HT-ovu infrastrukturu.

Trenutno mi dođe oko 280 kuna računa za combo telefona i interneta s osnovnom brzinom.

 

Zanima me da li je to istina u praksi, to što oni tvrde, kakva su iskustva?

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjet - prelazak s HT na Vipnet

Evo ja taman nedavno produzio ugovor s vipom, flet internet 4MBPS i flet telefon 150kn/mj fiksno uz mogućnost povećanja brzine koliko maksimalno može biti isporučeno za mjesto gdje živiš za dodatnih 50kn. Zadovoljan jesam, već sam nešto više od 3 godine na njima. E sad, prije njih sam 4 godine  bio na T-Comu, kada sam prelazio to su bili problemi nenormalni, T-com jednostavno nije dopuštao da odem s njih (iako sam na njima bio 2 godine bez ugovora), zvao sam i jedne i druge, svađao se, slao mailove, bio sam mjesec dana bez interneta u tom razdoblju kada su mi oni ugasili svoje usluge i prije nego sam dobio vipov paket i priključak, nakon mjesec dana su konacno ovi iz t-coma odobrili prikljucak na Vip. Nadam se da ti nećeš imati takvih problema, a ja samo znam definitivno da više niakd neću uzeti internet niti telefon kod t-coma pa makar ga nudili za džabe.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Savjet - prelazak s HT na Vipnet

Pa nisi baš dobio bajnu ponudu budući da si produživao ugovor...moglo je to i bolje samo ih je trebalo malo više pilat i zvati 

Ja sam na trio paketu internet M (50mbit dl/7.5mbit up FLAT), telefon S (Neograničeno prema svim fiksnim i Vip mobilnim destinacijama u HRBez naknade za uspostavu poziva), TV M (prošireni paket) za 210kn mjesečno 

 

BNet ti sad ima super ponude za nove korisnike, ispeglaj se malo i s njima pa si kreiraj super ponudu..bnet ti je zapravo vip tj koriste vip-ove kabele ako je vip dostupan tamo gdje ti zivis, tj. ne ide preko parice internet nego preko kabela.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.8.2016 9:40 (Kopsi1304).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice