Torrenti u Njemackoj

poruka: 12
|
čitano: 6.555
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti u Njemackoj

Pozdrav kolege.

Buduci da je od 15.6. u Njemackoj moguce koristit mobilni internet operatera iz RH,u ovom slucaju VIPa ,koristeci njemacke odasiljace,dakle Roaming,no bez naknade (znam jer koristim i na bonove sam i tako je,ne skida kune nego trosi megabajte iz tarife),zanima me kako funkcionira skidanje torrenata ,koristeci internet kako sam naveo gore.

Mogu li dobiti prijavu i slicne stvari?

Hvala

Lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti u Njemackoj

Možda uz nekakav VPN ... da bi ti torrenti prošli :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenti u Njemackoj

Dakle aktivirao sam nocnu opciju da imam no limit net od ponoci do 8 ujutro,vipov net.....i bez problema pici,skida,skinuo sam GOT dvije epizode....zanima me,buduci da nije preko nekog fiksnog telefona i interneta,nego moj mobilni net iz RH,ima li nacina da me kazne :P

14 godina
offline
Re: Torrenti u Njemackoj

Uzmi seedbox i skini na njega i preko njega sebi na komp i to je to nemoras preko mobilnog interneta inace bez Seedboxa ili VPN a nebih se igra posto su kazne dosta rigorozne

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Torrenti u Njemackoj

Realno,gdje bi mi poslali kaznu,smjestaj mijenjam svakih nekoliko dana,radim terenski posao,nisam prijavljen tu...broj je na bonove neregistriran..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Torrenti u Njemackoj

To je al opcenito se treba pazit

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Torrenti u Njemackoj
minotauro kaže...

Dakle aktivirao sam nocnu opciju da imam no limit net od ponoci do 8 ujutro,vipov net.....i bez problema pici,skida,skinuo sam GOT dvije epizode....zanima me,buduci da nije preko nekog fiksnog telefona i interneta,nego moj mobilni net iz RH,ima li nacina da me kazne :P

 Tarifa ti je iz hrvatske ali promet ide preko njemacke infrastrukture....

14 godina
offline
Re: Torrenti u Njemackoj

Dali se može preko Skype primat serije i filmove promijenjenog imena i zaključani u winraru? 

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Re: Torrenti u Njemackoj

-brže je sjest u auto i donjeti usb stikić..

-file je file, možeš poslati bilo koji file.

-winrar je komercijala, usputno, nepotreban u priči..

 

ništa komercijalno (zaštićeno autorskim pravima) ne smiješ distribuirati, to se i kroz naslov, jasno odnosi na korištenje torrenta. Ako pak milsiš za distribuciju koristiti skype, problem (distribucija) je i dalje tu .. (ako te uhvate, samo što ovako neće.. možda).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
protjeran
offline
Re: Torrenti u Njemackoj
Torrent je zabranjen, ali stream uz VPN je moguc i sa Njemackim ISP-om.

Kinox.Ag, Kinox.To, to sve sljaka. Doduse, sve je na njemackom. Nadjes si engleske ili hrvatske streamove i gledas koliko hoces.
12 godina
offline
Torrenti u Njemackoj

da ne otvaram novu temu

nisam dugo skidao s torenta

danas probam niti jedan neće

evo jedne slike

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Torrenti u Njemackoj

Nikad nesto takvog nisam vidio na TPB-u.

 

To su cini mi se samo reklame da te navuku na VPN.

 

Pretpostavljam da nemas nikakav ad blocker. Instaliraj ga i vise neces vidjeti takva smeća.. (Preporucam AdGuard+uBlock Origin)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice