Iskustvo sa software-deals.hr

poruka: 7
|
čitano: 10.253
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Iskustvo sa software-deals.hr

Dali je netko kupovao softver od njih i kakve je procedura ?

 

Hvala,

 

Lp

 

Alen

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iskustvo sa software-deals.hr

Također zanima me da li je ovo legalno i da li je netko već kupovao software preko njih .

 

Hvala na odgovoru .

 

LP ,

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Iskustvo sa software-deals.hr

Gledam njihove ponude, WIN 10 cca 700,00 kn. Dostavljaju ključ e mailom, zvuči zanimljvo, no nejasno mi je kako to da su jeftniji cca 400 kuna od konkurencije.

 

iskreno nemam pojma da li je sve po P.S.-u, i mene zanima da li je to sve skroz legalno?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskustvo sa software-deals.hr
"Svaku licenciju koju prodajemo provjeravaju naši specijalisti za licencije kroz 3-fazni sustav provjere"

.. pobogu.. specijalisti za licencije..
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Iskustvo sa software-deals.hr
CRONER kaže...

Gledam njihove ponude, WIN 10 cca 700,00 kn. Dostavljaju ključ e mailom, zvuči zanimljvo, no nejasno mi je kako to da su jeftniji cca 400 kuna od konkurencije.

 

iskreno nemam pojma da li je sve po P.S.-u, i mene zanima da li je to sve skroz legalno?

 

Taj ključ bez fizičkog DVD-a možeš okačit mačku o rep, na taj način kupiš i na ebay sa 2 dolara win10.

15 godina
online
Re: Iskustvo sa software-deals.hr
honor8 kaže...
..

 

Taj ključ bez fizičkog DVD-a možeš okačit mačku o rep,..

 -kakve veze imaju repovi i mačke s keyom?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
6 godina
neaktivan
offline
Iskustvo sa software-deals.hr

Gospodine je lipo objasnio. Igor Ragić 18/06/2017 at 22:22

Postoji još jedan izvor “legalnih” Windows licenci. Naime, velike korporacije koriste korporativne licence. No, svojim djelatnicima, kao radne stanice, kupuju osobna računala (desktop ili laptop) koji nerijetko imaju i naljepnice sa Windows serijskim brojevima (ustvari Product keyevima) koji pripadaju OEM licenci za to računalo. S obzirom da se ista računala najčešće instaliraju sa lokalnih SMS (Software Management Server) poslužitelja i registriraju preko korporativnih licenci, serijski brojevi za OEM licence se ne koriste. I eto neregistriranih serijskih brojeva koji se mogu koristiti na nekim drugim računalima ili prodati preko eBaya! Što je najbolje – upravo opisana procedura od eBay sellera u članku opisuje način registracije takvog serijskog broja (odnosno Product keya).  Sve je legalno. Vodimo biznis za cijelu Eu iz Češke, EU. Nismo registrirani u afričkim zemljama. Ali baš u Evropskoj uniji. U gradu Brno. Koji ima puno studenata IT. Malo pogledajte.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice