Kako kontaktirati microsoft support?

poruka: 3
|
čitano: 2.578
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Kako kontaktirati microsoft support?

Dali netko zna kako kontaktirati microsoft support?

Treabam ih kontaktirati da znam koliko tocno trebam slobodnoga mijesta imati na hdd-u da mogu upgradeati windwose, jer ocito 3gb (kako su oni napisali) nije dovoljno.

Imam ssd od 64gb na kojem su samo windwosi, i imao sam oko 4gb slobodno, stavio downloadad windwos 10, i odjednom je pisalo "Something happened" i to je to, pogledao sam i vidio da imam 1mb slobodno. kada sam kliknuo "Ok" ocistilo mi je tih 4gb i opet imam 4gb slobodno.

Zanima me koliko mijesta trebam osloboditi da bi se to moglo skinuti i upgradeati, a nigdije online nemogu naci da ih kontaktiram preko nekog chata ili maila.

I always tell the truth, even when I lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kako kontaktirati microsoft support?
mato007 kaže...

 

 Bez barem 10 gb slobodnog prostora, nemoj ništa ni pokušavati.

 

Telefon je inače 0800 300 300, ali sada rade samo automati za aktivaciju. Radno vrijeme im je od 8 do 17.

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.7.2015 21:11 (kizo2703).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kako kontaktirati microsoft support?
mato007 kaže...

Dali netko zna kako kontaktirati microsoft support?

Treabam ih kontaktirati da znam koliko tocno trebam slobodnoga mijesta imati na hdd-u da mogu upgradeati windwose, jer ocito 3gb (kako su oni napisali) nije dovoljno.

Imam ssd od 64gb na kojem su samo windwosi, i imao sam oko 4gb slobodno, stavio downloadad windwos 10, i odjednom je pisalo "Something happened" i to je to, pogledao sam i vidio da imam 1mb slobodno. kada sam kliknuo "Ok" ocistilo mi je tih 4gb i opet imam 4gb slobodno.

Zanima me koliko mijesta trebam osloboditi da bi se to moglo skinuti i upgradeati, a nigdije online nemogu naci da ih kontaktiram preko nekog chata ili maila.

 evo također imaš ovdje podršku gdje imas chat i ako ti treba kakva pomoć na kompu oni se spoje na tvoj komp i naprave

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice