Kako ukloniti prijavu na windows

poruka: 3
|
čitano: 29.684
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kako ukloniti prijavu na windows

hi

kada upalim laptop uvijek se moram logirati  na komp. odnosno upisati korisnicko ime i lozinku da bi ga mogo poceti koristiti

(prvo moram pritisnuti ctrl-alt-delete,pa kasnije upisati korisnicko ime i lozinku)

sada me zanima jedna stvar

posto mi komp uvjek na pocetku steka moram pricekati par minuta prvo pa onda se logirati na gore objasnjeni nacin,

pa onda nakon toga opet pricekati par minuta pa ga onda tek mogu normalno i normalnom brzinom koristiti

zanima me kako i gdje podesiti na laptopu da mi se ne pojavljuje ta prijava na windowse gdje moram upisati korisnicko ime i lozinku

 i kako nakon sto podesim to ponovno si nariktati tu prijavu na windowse da mi bude kako mi je sada

zanima me to iz razloga da kada upalim laptop pricekam uvijek 5 minuta i da ga mogu odma koristiti bez ikakvog logiranja

(inace ne zelim ga reinstalirati)

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2010 13:04 (berlincro1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako ukloniti prijavu na windows

Start -> Run -> ukucaj “control userpasswords2” i lupi enter. (bez navodnika naravno)

Otvori ti se User Accounts prozor i sad u njemu isključi “Users must enter a user name and password to use this computer” nakon toga Apply, OK

I pitat će te da mu upišeš šifru, tad.

 

I to je to. Nakon toga restart i nema više logo on-a, nego ide Automatski

14 godina
neaktivan
offline
Kako ukloniti prijavu na windows

Slicna tema je vec bila, procitaj je moze ti pomoci... LINK

Vidi Veni Vici
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice