Kljuc za osmicu kao student

poruka: 13
|
čitano: 4.576
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Kljuc za osmicu kao student

Pozdrav svima, zanima me da li student moze traziti kljuc za  Windows 8 i koji su uvijeti za isti? Da li je free? I sta sve treba napraviti da bi se dobio? Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Kljuc za osmicu kao student
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Kljuc za osmicu kao student

to nije odgovor na pitanje jbg

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kljuc za osmicu kao student
Danny17 kaže...

Pozdrav svima, zanima me da li student moze traziti kljuc za  Windows 8 i koji su uvijeti za isti? Da li je free? I sta sve treba napraviti da bi se dobio? Hvala

Fakultet ti mora biti podržan na https://www.dreamspark.com/Student/Default.aspx i trebaš potvrdit preko fakulteta svoj status,

 

ali mozes i do 31.1 probat nac promo code za windows 8 gdje ih dobijes za 15$ (umjesto 40$)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 19:48 (Mitch).
14 godina
neaktivan
offline
Kljuc za osmicu kao student

Moja priča iz prakse...

 

Faks spada pod Sveučilište u Rijeci koje sa Microsoftom ima ugovor na osnovu kojeg studenti (a valjda i profesori) imaju pravo na besplatan microsoftov softver.

Uglavnom, odeš na stranicu za login i sa podacima od Carneta (koje zatražiš i dobiješ na faksu) za pristup internetu, pošti i svim mogućim nastvnim portalima, se logiraš u taj sustav i imaš pravo skidati sve proizvode koji su ti ponuđeni (narvno sa lozinkama za korištenje proizvoda).

 

Ako nešto treba pojasniti ili imaš dodtnih pitanja, slobodno pitaj!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Kljuc za osmicu kao student

kako da znam jel faks ima ugovor s Microsoftom i ta licenca za windowse vrijedi na koliko racunala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kljuc za osmicu kao student
Danny17 kaže...

kako da znam jel faks ima ugovor s Microsoftom i ta licenca za windowse vrijedi na koliko racunala

najjednostavnije pošalji mail svojoj referadi...Ili još brže, ako ti faks ima grupu na facebooku, a večina ima, pitaš tamo, i velika je vjerovatnost da je več netko pokušao isto naći...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Kljuc za osmicu kao student

A vjerojatno vrijedi na samo jednom.

Ali zato možeš skinuti npr. Win 8, 7, XP pa svaki na svoj komp.

 

A kako ćeš znati...pa kolega je dobro rekao, ali i uvijek možeš otići na stranice svog sveučilišta i negdje bi trebao biti nekakav link!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kljuc za osmicu kao student
Danny17 kaže...

kako da znam jel faks ima ugovor s Microsoftom i ta licenca za windowse vrijedi na koliko racunala

Za Osmicu dobivenu sa DreamSparka ,svaki ključ vrijedi za DVA računala (možda se sad to odnosi i na ostale OS-ove ,provjerite).

 

''DreamSpark EULA Windows 8

Installation and Use Rights. You may install and use on your devices no more than two copies of each of the software offerings made available to you through the Student Subscription...''

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 20:55 (kizo2703).
15 godina
online
Kljuc za osmicu kao student

http://windowsupgradeoffer.com/

 

 

Preko linka mozes dobit promo code za 15$, ako ides preko americkog proxya, nece te traziti originalni serial sedmice.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kljuc za osmicu kao student

Da ,ali - ''ponuda se odnosi na računala sa sustavom Windows 7 kupljena u razdoblju od 2. lipnja 2012. do 31. siječnja 2013.''

 

Još malo:

 

''Licencne odredbe za nadogradnju zahtijevaju da se nadogradnja izvrši s valjane „originalne“ verzije sustava Windows. Posjetite web-mjesto http://www.microsoft.com/genuine/ ako niste sigurni je li na vašem računalu instaliran originalni sustav Windows.''

 

A verzije sa DreamSparka su Retail. Znači ,mogu i na ''prazno'' računalo.

Ako može dobiti for free ,neka ide na to.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2013 21:07 (kizo2703).
15 godina
online
Re: Kljuc za osmicu kao student
Verzije i za 15$ su retail, samo ove verzije koje se kupe sa MS Storea za 40$ nisu.

Ja sam ovu dobio za 15$, napravio clean install.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
protjeran
offline
Kljuc za osmicu kao student

Hvala svima, sto se mene tice moze lock

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice