Win xp2 pomoć upute

poruka: 9
|
čitano: 1.629
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Win xp2 pomoć upute

molim upute kako izbrisati sve osim diska d i ponovo instalirati windowse,svaki korak im pomoću čega da pročitam te upute pošto nisam baš znalac.hvala


stupalo
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Win xp2 pomoć upute

koji ti je disc D: ????Tvrdi ili...????

ne razumijem sto zelis,ak mozes malo bolje pojasni!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Win xp2 pomoć upute

to mije drugi radio paje stavio disk c i disk d.tose odvoji pa kada se triba brisati disk d ostaje čitav,on je za čuvanje podataka.toje šta ja znam objasniti


stupalo
16 godina
neaktivan
offline
Win xp2 pomoć upute

valjda misli na drugu particiju na istom hardu... bilo bi ti lakše da zamoliš nekog pajdu koji se malo bolje kuži da ti reinstalira vindoze. tebi bi to moglo biti tjedana dana sizifovog posla, a pajdi jedan dan uvrh glave za instalaciju vindoza, poštelavanje i instalaciju svog softvera kojeg koristiš

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Win xp2 pomoć upute
zmaj kaže...

to mije drugi radio paje stavio disk c i disk d.tose odvoji pa kada se triba brisati disk d ostaje čitav,on je za čuvanje podataka.toje šta ja znam objasniti


 Onda nemaš problema. Samo instaliraj na C: , Odnosno tjekom instalacije odaberi C: za format i za instalaciju, a D: će ti ostati kao da se ništa nije desilo. Jedino, ako imaš na D: neke programe ili igrice instalirane velika je vjerovatnost da ćeš morati preinstalirati. Ako nakon toga igrice ili programe (koji su bili na D:) preinstaliraš vrlo vjerovatno će ti ostati save-ovi. Osim ako nisu išli u MyDocuments. File -ovi u D: će biti nedirnuti. Prema tome samo navali sa format c:
16 godina
neaktivan
offline
RE: Win xp2 pomoć upute

pomoću čega napraviš tj otvoriš ove upute,ja skinuo samo kocka,nemogu otvoriti ni pročitati,treba nešto kao world.što hvala


stupalo
16 godina
neaktivan
offline
RE: Win xp2 pomoć upute

ubaci xp instalacijski disk i resetiraj računalo.... kada ti ponudi ponovnu instalaciju, prihvati to i ne prihvaćaj ponude čuvanja starih podataka i slično... u jednom trenutku ponudit će ti prostor za instalaciju (particiju)... ti prihvati c: i nastavi s instalacijom do kraja... podaci na d: će ti ostati nedirnuti, a imat ćeš novi sistem...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Win xp2 pomoć upute
zmaj kaže...

pomoću čega napraviš tj otvoriš ove upute,ja skinuo samo kocka,nemogu otvoriti ni pročitati,treba nešto kao world.što hvala


 Alo to je .ppt
Kad otvoriš samo stisni F5
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice