Windows 10 - problemi izdvojena tema

poruka: 4.965
|
čitano: 616.500
|
moderatori: Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
3 godine
Re: Windows 10 - problemi
Evo bolja slika, ispricavam se na duplom postu
PSN:nikolacurak

0 0 hvala 0
5 godina

Da li je taj "alat" MCT od windowsa za napraviti win10 bootabilni medij (usb ili DVD) sa kojim ćeš instalirati novo računalo ?

9 godina
Nikolacurak kaže...
Evo bolja slika, ispricavam se na duplom postu

.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2019 15:44 (alexspalato).
10 godina
MCT koristi za kreiranje ISO datoteke na hdd-u. Nakon toga možeš nekim drugim programom (npr. rufusom) iz te ISO kreirati bootable USB.
morrisoN

1 0 hvala 0
10 godina

imaš problem s računalom.. pregrijavanje, cpu-ram, neispravan usb stikić ili port.. možda malware i sl.

-nema veze s win ili osom.

-skini iso, snimi mctoolom, dvd2usbom ili rufusom.. kad se radi vizardom-mctoolom može previše problema biti npr internet + disk jer se sve priprema na disku, pa i neki antivirus koji možda blokira, yogurt os itd..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
Upravo sam pokusao ponovo i sve je proslo bez problema, ne znam u cemu je bio problem, ali bitno je da je rijeseno, hvala svima...
PSN:nikolacurak

0 0 hvala 0
8 godina
Windows 10 - problemi

ekipa, moram priznati da sam do jučer imao te bih uvijek koristio KMSC aplikaciju za key za Windows 10 Pro, no s vremena na vrijeme bi mi izbacilo kako će licenca uskoro istjeći. Jučer sam preko ebaya (od provjerenih) kupio key za Windowse.... dobio key te upisao ali bi dobio error (slika 2), prije toga bi dobio te ako želim aktivirati Windowse (slika 1). Sada me zanima kako se taj error može riješiti. Aplikacije za aktivaciju Windowsa sam obrisao...

Pa molim ako se netko susreo s ovime ako mi može pomoći savijetom

slika1 slika1
slika2 slika2

0 0 hvala 0
10 godina

-brisanje aplikacije koja je petljala s licencom nije dovoljno.. treba vratiti stanje čitavog licenčnog dijela na 'ispravno' (ne crakcano, ne isključeno..) i tad aktivacija radi, npr clean install ili možda reset win. Sve je povezano, antivirus, firewall, boot, kao stvari koje na prvi pogled nemaju veze s kmsom.

+ ovisno koja licenca, npr home/pro i key u pravilu ne može na npr ent/edu .. + tisuće drugih mogućih sitnica su ti razlog za clean ako nije neki problem/razlog.

npr brzi test, u cmd, slmgr ili slmgr /dlv ... i kakava je poruka ili postoji li undo-uninstal fix koji vrati sve postavke na nekrejkano za korištenje kmsa.

+ možeš probati i tako, slmgr ... no trebalo bi biti identično kroz gui-klikanje tj bit će isti rezultat-greška.

+ kao btw, umjesto korištenja crackova/aktivatora (time i kršenja KZa) pa i problematičnih izvora installa (moguć malware + KZ-distribucija..).. logičnije je koristit đabe, free, besplatno clean-origigi, skinuti iso-install, instalirati i radi, bez keya, osim reklame-upozorenja.. radi. Ako se jednog dana želi aktivirati, klik-gotovo. Nema kršenja KZa, nema problema a 3$ je prihvatljivo za npr theme.. :)

+ dodatni razlog je ritam izlazaka novih win buildova i obaveznog nadograđivanja s odgovorm od nekoliko mejseci no ipak ograničeno, tad neki yogurt možda danas radi ali kako vrijeme ide dođu problemi, dok origigi radi jednako, normalno updatea i radi.. jer je tako odlučio MS. Bez spajanja na winserver-aktivator, win može do max 180dana.. to nema veze s tim imate li key, nego i kad ga imate mora provjeriti-validirati.. ili killswitchne boot i nemate ništa osim problema. Beskorisno, besplatno..

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2019 15:46 (ihush).
8 godina
Windows 10 - problemi

Dobro da rezimiramo stvar, fresh install Winsa ili?

0 0 hvala 0
10 godina

-nema rezimea.. tj sadržan je u prvom postu :) .. tj ako ne možeš fixati sve povezano, imat ćeš error.. dok je iz svih razloga bolje (pametnije) imati clean-origigi umjesto nekog yogurta a tad mora raditi i aktivacija dok je sve ostalo samo 'možda' tj ne znaš dok ne probaš (a ne možeš znati ako to ne nudi neki deinstall.. + sam install-iso-win koji si kroistio ako je modificiran u odnosu na čisti).

8 godina
Windows 10 - problemi

Napravio sam reset na tvorničke postavke i sada sve radi kako treba...

1 0 hvala 0
3 godine
Windows 10 - problemi

Da li može da se isključi logovanje PIN Codom? Logovanjem passwordom sam uspešno rešio ali ovo sa PIN code neznam da li može??Ako postoji načim molim vas za pomoć...Hvala...

0 0 hvala 0
7 godina
jojban kaže...

Da li može da se isključi logovanje PIN Codom? Logovanjem passwordom sam uspešno rešio ali ovo sa PIN code neznam da li može??Ako postoji načim molim vas za pomoć...Hvala...

koliko znam , ne . pokusavao sam nedavno i nisam našao načina 

21 mjesec
Windows 10 - problemi

Prije otprilike 9 mjeseci složio sam računalo, stavio windowse i ponekad (rijetko)bi  mi se dogodio koji bsod, nisam na to previše obraćao pažnju. Nakon par mjeseci par puta sam stavljao nove windowse, ali ni to nije pomoglo. Nakon toga sam uključio ventilatore na grafičkoj i to je rješilo problem, bar sam tako mislio. Prije nekoliko dana bsod se opet počeo prikazivati. Error poruke su različite, jedna od njih je bila page fault in nonoaged area, ako me pamćenje dobro služi.

EDIT: Jednom sam radio clean install

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.5.2019 20:11 (Juksi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice