Windows 7 system

poruka: 5
|
čitano: 5.275
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7 system

poz.   može li mi netko objasnit gdje mogu pogledat jačinu procesora, veličinu RAM-a  i jačinu grafičke kartice na windows sedmici ???    kako doći to tih podataka?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 system
thommys2211 kaže...

poz.   može li mi netko objasnit gdje mogu pogledat jačinu procesora, veličinu RAM-a   i jačinu grafičke kartice na windows sedmici ???       kako doći to tih podataka?

  Desni klik na Computer i klikneš na properties, ili jednostavno skineš program Speccy i vidiš sve što te zanima.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
14 godina
offline
Re: Windows 7 system
thommys2211 kaže...

poz.   može li mi netko objasnit gdje mogu pogledat jačinu procesora, veličinu RAM-a  i jačinu grafičke kartice na windows sedmici ???    kako doći to tih podataka?

Skineš program kao npr.Speccy i on ti sve pokaže na jednom mjestu ili na windows 7 bez dodatnih softvera desni klik Computer i Properties i nađi gdje piše Processor i Installed Memory(RAM),a za grafičku klikni Device Manager(isto se nalazi tamo gdje gledaš za Processor i RAM s lijeve strane) pa pod Display Adapters i trebao bi vidjeti svoju grafičku karticu.

Piracy lives forever!!!
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 system

Start > Search > Dxdiag

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Windows 7 system

za procesor i ram: desni klik na computer i klikneš properties

za grafičku: desni klik na sliku s radne površine i klikneš screen resolution, pa advanced settings i tu imaš sve o grafičkoj.

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice