Windows 7 Ultimate x64 Freeze

poruka: 7
|
čitano: 2.820
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Ultimate x64 Freeze

radi windows normalno..al kad ga dignem iz sleep mode-a smrzne se..probo sam sve 3 mogućnosti "popravka" kaj uglavnom pišu na netu (pr. http://ezinearticles.com/?Windows-7-Freezes-After-Sleep?-Quick-Solutions!&id=5357629)..pomoć {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Ultimate x64 Freeze

Pozdrav, imam problem sa zamrzavanjem windows 7 64. Ovak, kupio sam komponente jucer (amd 8x 8350, ati radeon r9 280x, 16gb ddr3, 1TB hdd,..) i instalirao sam windows 7 i sustav se normalno podigne i cim odem tipa na Chrome, zamrzne se. U safe modu radi sve savrseno.. helpajte people 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Windows 7 Ultimate x64 Freeze
Gustavo Fring kaže...

Pozdrav, imam problem sa zamrzavanjem windows 7 64. Ovak, kupio sam komponente jucer (amd 8x 8350, ati radeon r9 280x, 16gb ddr3, 1TB hdd,..) i instalirao sam windows 7 i sustav se normalno podigne i cim odem tipa na Chrome, zamrzne se. U safe modu radi sve savrseno.. helpajte people 

 Testiraj komponente. Je li clean iso u pitanju ili neka super duper cracked warez verzija?

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
15 godina
offline
Re: Windows 7 Ultimate x64 Freeze

ili nemaš dirvere (MBO+ostatak) ili je nešto kao VGA neispravno.. (jer svi browseri koriste GPU..).

uz kiseli yogurt i baktrerije koje ga opsjedaju.. soft eliminiraš čistim installom (čak bez keya, trial je dovoljan).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
neaktivan
offline
Windows 7 Ultimate x64 Freeze

Pozdrav, imam problem sa freezom windowsa. Nakon 5min mi se slika zamrzne, bez ikakvog upozorenja, nista, samo stane i tako 20min bez promjene. Da stvar bude još gora PC je u potpunosti nov. Prvo sam instaliravao win10 i isti problem sam imao i zbog toga sam probao sa win7 ali isti problem mi se dešava. Isto tako ako tijekom freeza iskopčam miš i ponova ukljucim on nece svijetlit. Nikakve programe nisam stigao instalirati.  Jel imao netko sličnog iskustva? Hitno trebam pomoć, skupljao sam za novi PC i sada ga ne mogu koristiti. Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Windows 7 Ultimate x64 Freeze
fatama kaže...

Pozdrav, imam problem sa freezom windowsa. Nakon 5min mi se slika zamrzne, bez ikakvog upozorenja, nista, samo stane i tako 20min bez promjene. Da stvar bude još gora PC je u potpunosti nov. Prvo sam instaliravao win10 i isti problem sam imao i zbog toga sam probao sa win7 ali isti problem mi se dešava. Isto tako ako tijekom freeza iskopčam miš i ponova ukljucim on nece svijetlit. Nikakve programe nisam stigao instalirati.  Jel imao netko sličnog iskustva? Hitno trebam pomoć, skupljao sam za novi PC i sada ga ne mogu koristiti. Hvala

 PC je nov. Dakle, nosi ga tamo gdje si ga kupio, neka ga testiraju. Ovo smrdi na hardverski kvar.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
15 godina
offline
Re: Windows 7 Ultimate x64 Freeze

i novo može biti neispravno.. i win koje koristiš su možda 'pokvareni'

bez iskustva odrediti što je problem je teško, moraš imati nešto za što si siguran 100%, npr neki live OS bootmedij.. probaj npr ubnuntu.

novi PC, moraš podesiti BIOS, provjeriti svaki kabel, možda je smo kontakt, možda je napajanje, kratki spoj .. sve komponente moraju biti ispravne i pravilno složene.

rastavi, sastavi.. možda i to pomogne (npr RAM, možda ne sjedi dovoljno čvrsto..) ali ako install prođe tad nije RAM jer bi problem bio i prije.. itd.

prva stvar koju moraš napraviti nakon podizanja OSa je install drivera (imaš DVD od MBO) chipset, VGA.. jer tek tad OS može upravljati komponentom, ovako možda dođe do pregrijavanja i sl.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice