WINDOWS 7,8,10 download linkovi

poruka: 14
|
čitano: 11.466
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 7,8,10 download linkovi

Orginal Microsoft download site za Windowse  7,8,10 uz pretpostavku da imate valjani ključ.(Osim za windows 10 on se skida bez unošenja ključa)

Razlika između gotovog ISO file windowsa 10 i onoga kojeg radite sa medicreation  toolsom  je u install.esd vs. install.wim fajlovima.Zašto direktan link na GOTOVI ISO ?Problem je kod pokretanja naredbe DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth kad vam se npr zbrlja komp , jer DISM traži ISO od Windowsa 10 .ISO napravljen MC toolom  radi problem i ne pokrene DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth (različit način "pravljenja ISO -a) a gotovi ISO skinut sa ovog linka da .Pa ono ako netko kuži uglavnom download site sa GOTOVIM ISO WINDOWSA.

 

https://www.microsoft.com/en-us/software-download/techbench?tduid=%28cef6bcc9c3f275966b81fd57d6f6f7ac%29%28256380%29%282459594%29%28TnL5HPStwNw-9NKIf3ZB2avzE_w_N_nMFg%29%28%29

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2016 1:08 (petric1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
WINDOWS 7,8,10 download linkovi

Ništa te nisam shvatila.

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 7,8,10 download linkovi

ISO image windowsa 10 koji se skine putem Mediacreation toolsa nije isti kao "gotovi" ISO image kojeg se može skinuti direktno putem priloženog linka  ."Gotovi image "znači da je iso napravljen bez MC toola .Problem je kada treba popraviti računalo putem DISM naredbe .Npr nakon skeniranja računala SCF /SCANNOW  dobiješ grešku i pokreneš DISM u  DOSU ,tada DISM traži ISO od WINDOWSA 10.Problem je u dva fajla koje sam gore naveo .U MCT inačici fali jedan fajl i DISM ne  može popraviti računalo.U "gotovoj inačici"taj fajl postoji pa DISM radi kako treba!

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
WINDOWS 7,8,10 download linkovi

I... koje je rješenje? Imati u pričuvi ISO presliku preuzetu s poveznice koju si priložio?

http://informanka.blogspot.hr/ (Ili jednostavno pretražite Google s ključnom riječju ‘informanka’.)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: WINDOWS 7,8,10 download linkovi
Skines taj iso, kreiras bootabilni usb ili dvd i onda sa tog medija fino odradis clean install .

Ja sam ga skinuo jos prije nove godine ( win 10 hr 1511 x64 je otprilike bio naziv tadasnjeg iso-a ) , i na dosta racunala sam ga instalirao, i fakat nema naknadnih prijava problema.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 7,8,10 download linkovi

Točno tako hoćeš clean install ili repair  .Zašto su to u MS odradili pojma nemam.... ali iz nekog razloga su drugačiji !

Win10_1511_EnglishInternational_x64 je verzija

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.3.2016 18:53 (petric1).
15 godina
offline
Re: WINDOWS 7,8,10 download linkovi
petric1 kaže...

Točno tako hoćeš clean install ili repair  .Zašto su to u MS odradili pojma nemam.... ali iz nekog razloga su drugačiji !

Win10_1511_EnglishInternational_x64 je verzija

 English International je zapravo English (UK), dok je običan (US) English potreban Win_1511_English_x64.iso (znam to jer sam skinuo ovu UK verziju, a htio sam US verziju (navika neka)

My website/blog: http://markoidzan.com.hr
16 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 7,8,10 download linkovi

Od nedavno aktivacija windowsa 10 moguća je i  sa ključem od windowsa 7 tako da ako idete iz početka nema potrebe instalirati 7 i nakon toga raditi upgrade na w10!Stvar šljaka pod uvjetom da skinete zadnji edition ISO windowsa 10!

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 7,8,10 download linkovi

Da li je do mene ili me primoravaju da skinem Windows 10?! Ne mogu skinuti Windows 8.1 Pokusam preko linka iz prvog posta, imam opciju samo za Win10. Probam preko onog alata da kreiram Win8.1, nema llinka za download.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WINDOWS 7,8,10 download linkovi
10 godina
offline
Re: WINDOWS 7,8,10 download linkovi
petric1 kaže...

Od nedavno aktivacija windowsa 10 moguća je i  sa ključem od windowsa 7 tako da ako idete iz početka nema potrebe instalirati 7 i nakon toga raditi upgrade na w10!Stvar šljaka pod uvjetom da skinete zadnji edition ISO windowsa 10!

 

Isprobano, radi. Hvala na informaciji, uštedio si mi dosta vremena 

 

Radio sam clean install ali novi win je odmah našao sa kojim product key-om je stari win bio aktiviran, prihvatio ga i novi win je odmah bio aktiviran. Win 8.1 je bio EN a win10 sam skinuo HR, no ista verzija i nije bilo problema.

10 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 7,8,10 download linkovi

 

Svaka cast! Nisam znao za ovaj fazon. Uspeo sam. Hvala drugar!

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2016 16:56 (flokiviky).
16 godina
neaktivan
offline
Re: WINDOWS 7,8,10 download linkovi

Stvarno radi tx !

16 godina
neaktivan
offline
WINDOWS 7,8,10 download linkovi

S obzirom da su redizajnirali stranicu stvar više ne šljaka na taj način ali ima odličan software koji odrađuje isto http://www.ghacks.net/2016/05/22/windows-iso-downloader/

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice