Windows 7,normal mode se nece otvorit

poruka: 14
|
čitano: 2.239
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Windows 7,normal mode se nece otvorit

PC mi se freezao,restartao sam ga,ne moze otvoriti normal mode,sad sam u safe modeu.Napravio sam onaj system restore,bio je uspjesan restore ali mi opet ne moze otvorit normal mode,nego samo safe.Komp se normalno pocinje paliti(osim sto ona slika od maticne izgleda cudno,ko neki glitch) i samo bude crna slika s kursorom.Nista ne pomaze,pls help

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit
Tipsa kaže...

PC mi se freezao,restartao sam ga,ne moze otvoriti normal mode,sad sam u safe modeu.Napravio sam onaj system restore,bio je uspjesan restore ali mi opet ne moze otvorit normal mode,nego samo safe.Komp se normalno pocinje paliti(osim sto ona slika od maticne izgleda cudno,ko neki glitch) i samo bude crna slika s kursorom.Nista ne pomaze,pls help

 Probaj maknuti drivere od GPU DDU-om, pa vidi hoće li bootati.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit

Hmm,ne znam to napraviti.Nist,vidit cu na googlu kaj je to pa cu probat.Hvala

14 godina
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit
Tipsa kaže...

Hmm,ne znam to napraviti.Nist,vidit cu na googlu kaj je to pa cu probat.Hvala

Skineš Display Driver Uninstaller, pokreneš ga, odabereš koju grafu imaš i kažeš clean and restart: http://www.sevenforums.com/tutorials/367109-display-driver-uninstaller-how-use.html

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit

To sam napravio i brijem da sam obrisao graficku il tako nesto ahhaha.Jer graficku sam ocistio skroz,drzao sam kuciste otvoreno sad jer je vruce i skupilo se gro prasine.Sad mi je normalno komp upaljen,samo sto nemogu imat rezoluciju vecu od 1400x1050 ,i ona slika od maticne kad se pali komp je jos uvijek glitchana,kao da nesto nije uredu.Al ne znam...hvala :)

14 godina
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit
Tipsa kaže...

To sam napravio i brijem da sam obrisao graficku il tako nesto ahhaha.Jer graficku sam ocistio skroz,drzao sam kuciste otvoreno sad jer je vruce i skupilo se gro prasine.Sad mi je normalno komp upaljen,samo sto nemogu imat rezoluciju vecu od 1400x1050 ,i ona slika od maticne kad se pali komp je jos uvijek glitchana,kao da nesto nije uredu.Al ne znam...hvala :)

 Sad reinstaliraj neki driver od grafe, neku stariju verziju i probaj.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit

Kako da reinstaliram.Da skinem s neta drivere ili?

14 godina
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit
Tipsa kaže...

Kako da reinstaliram.Da skinem s neta drivere ili?

Da.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit

Jooooj,nisi mi trebao govoriti da skidam drivere ahahhah.Iste stotinke kad sam skinuo drivere za graficku mi se sjebao komp.Nisam ih ni trebao brisat za pocetak,al ok.Nezz kaj cu sad,taman se rijesim problema i opet isto :(((((((((

14 godina
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit
Tipsa kaže...

Jooooj,nisi mi trebao govoriti da skidam drivere ahahhah.Iste stotinke kad sam skinuo drivere za graficku mi se sjebao komp.Nisam ih ni trebao brisat za pocetak,al ok.Nezz kaj cu sad,taman se rijesim problema i opet isto :(((((((((

Ako se nakon instalacije bilo kojeg drivera gpu isto ponaša, moguće da je u njoj problem. Imaš li drugu za test?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit

Nazalost ne :/ sada mi se opet bootao normal mode.Meni graficka radi,ali sam izbrisao drivere,sto to znaci?

14 godina
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit
Tipsa kaže...

Nazalost ne :/ sada mi se opet bootao normal mode.Meni graficka radi,ali sam izbrisao drivere,sto to znaci?

Pa bez drivera GPu ne može raditi kako se spada. Ne može prikazati rezoluciju koju monitor ima, nego neku basic. Kako je monitor spojen? Probaj drugi ulaz i drugi kabel, pa instalacija dreivera. Igraj se malo. Ako ništa ne pomogne, moguće da je grafi odzvonilo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit

Pokusat cu.Monitor je normalno spojen,ne znam kak se taj kabel zove,al onaj standardni za monitore.Nadam se da nije grafi odzvonilo :( al cudno kad instaliram drivere,nemogu upalit komp normalno

14 godina
offline
Re: Windows 7,normal mode se nece otvorit
Tipsa kaže...

Pokusat cu.Monitor je normalno spojen,ne znam kak se taj kabel zove,al onaj standardni za monitore.Nadam se da nije grafi odzvonilo :( al cudno kad instaliram drivere,nemogu upalit komp normalno

Svi su standardni. Koje ulaze imaš na monitoru? VGA? DVI? DP? Boja kabela?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice