Windows je cigla

poruka: 11
|
čitano: 2.373
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Windows je cigla

Evo jucer me windows skroz pokvario ( da ne koristim druge izraze).

Instalirao sam piratiranu verziju neke igre i igrao normalno onda kad sam ugasia igru screen se tresao ja mislia opet do grafe no kod restarta ovo se pojavilo. http://share.pho.to/9gNkd ( na mob sam pa je malo teze) e pa kad ja budala isla skidat eto mi. Kad sam guglo ispada tezi kvar windowsa. Sad ko mi moze preporucit neka preporuci.

Made in Croacia
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows je cigla
Pc world66 kaže...

Evo jucer me windows skroz pokvario ( da ne koristim druge izraze).

Instalirao sam piratiranu verziju neke igre i igrao normalno onda kad sam ugasia igru screen se tresao ja mislia opet do grafe no kod restarta ovo se pojavilo. http://share.pho.to/9gNkd ( na mob sam pa je malo teze) e pa kad ja budala isla skidat eto mi. Kad sam guglo ispada tezi kvar windowsa. Sad ko mi moze preporucit neka preporuci.

 Cesto ti znaju uz samu igru zapakirat malo malwarea da te zabavljaju prije i nakon iste.

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout. MTCNA
8 godina
neaktivan
offline
Windows je cigla

Ma samo da budem moga vratit savove od igara nista drugo nije bitno. Prije kad bi malware ja bi to lako malwarebytesom i powertoolom maknia a evo to je brat mi htio tu odredenu igricu i ispali smo ja i on krivi odnia sam ga servisu sada mislim da sam bezveze otvarao ovj post..

Made in Croacia
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windows je cigla
Ante kaže...
Pc world66 kaže...

Evo jucer me windows skroz pokvario ( da ne koristim druge izraze).

Instalirao sam piratiranu verziju neke igre i igrao normalno onda kad sam ugasia igru screen se tresao ja mislia opet do grafe no kod restarta ovo se pojavilo. http://share.pho.to/9gNkd ( na mob sam pa je malo teze) e pa kad ja budala isla skidat eto mi. Kad sam guglo ispada tezi kvar windowsa. Sad ko mi moze preporucit neka preporuci.

 Cesto ti znaju uz samu igru zapakirat malomalwarea da te zabavljaju prije i nakon iste.

Ako je malware, zar ga moze ukloniti neki od antivirusnih softvera?  

Jesi li pokusao sa Hitman pro? Bar kod mene, taj skida sve.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 12:10 (marionezi82).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows je cigla

Znam ali ovaj kao da mi je blokirao neke services nemoguce ih je pokrenit niti sam internet imao. Nestao mi je driver i kao da je namijenjeno da drugi kontrolira moj kao u internet caffe....

Made in Croacia
8 godina
neaktivan
offline
Windows je cigla

Kad sam po drugi put probao system restore onda je sve kvragu otislo niti u my computer nisam mogao.... Sad cekm covika od servisa da mi stavi novi win pa bezveze sam otvorio prvi svoj post ..... Mislim ja sam prije ljudima pomagao u Tomshardware ako smijem rec njihovu stranicu ( ne ne ja nikad nisam reklamirao).

Made in Croacia
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Windows je cigla

Uvijek skidaj od provjerenih uploader-a. Nije da znam

Lijep da umreš!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Windows je cigla

Samo me zanima sta vi mislite o slikama i njihovim sadrzajima sta bi to moglo biti i koji mi antivirus u buduce preporucavaze?

Made in Croacia
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows je cigla

Skini ove programe:

1. Malwarebytes Anti-Malware Free (na kraju instalacije makni kvačicu s ponude za TRIAL)

2. HitmanPro

3. Emsisoft Emergency Kit

4. AdwCleaner

5. Junkware Removal Tool

6. Rkill

 

Pokreni:

1. Rkill i pusti da odradi svoje - cca. 1-2 minute

2. Pokreni Malwarebytes Anti-Malware Free, updateaj ga i pokreni Threat scan. - cca. 30 min - 1h (ovisi o broju fileova na računalu)

3. Nakon što scan završi, pokreni HitmanPro (drži CTRL dok se program ne pokrene) i s njim napravi skeniranje (za brisanje virusa aktiviraj TRIAL licencu) i pusti da odradi posao. - cca. 5 min (ovisi o broju fileova na računalu)

4. Pokreni Emsisoft Emergency Kit, updateaj ga, omogući detekciju PUPa te pokreni full scan. - cca. 30 min - 1h (ovisi o broju fileova na računalu)

5. Restartaj računalo

6. Pokreni AdwCleaner i neka odradi svoje, po završetku restartati računalo - cca. 2 - 3 min

7. Pokreni Junkware Removal Tool i pusti ga da odradi posao - cca. 2 - 3 min

8. Restartaj računalo.

 

VAŽNO: Spremi sve važne fileove negdje na npr. USB jer je moguće da ih neki programi obrišu.

 

I da ti kažem istinu, ovo će potrajati dosta dugo. Javi kako je prošlo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 13:17 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Windows je cigla
Evo ..... Prije nego si me uputio ja budala pokusala system restore prije 4,5 tjedana i onda sistem restore kaze da nije uspija i dodatno se zbrkalo.... Sad niti u my computer nmg izbacuje errore... Sad cu se uputit serviseru nek reinstalora win posto san ja budala izgubila cd... Eto hvala na citanju moje gluposti xD.
Made in Croacia
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows je cigla
Pc world66 kaže...
Evo ..... Prije nego si me uputio ja budala pokusala system restore prije 4,5 tjedana i onda sistem restore kaze da nije uspija i dodatno se zbrkalo.... Sad niti u my computer nmg izbacuje errore... Sad cu se uputit serviseru nek reinstalora win posto san ja budala izgubila cd... Eto hvala na citanju moje gluposti xD.

 Majko mila! Šta ti radiš?!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice