Windows sp2 šifra????POmagajte!!! zaključana tema

poruka: 7
|
čitano: 4.292
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Windows sp2 šifra????POmagajte!!!

Bok ljudi instalirao sam win xp sp2 i traži accounts,i prije sam stavio lozinku na računalo i user name bilo je računalo,ali sada je administrator,iako znam šifru od prije koju sam stavio ukucao sam fx(fx to je mi bila šifra od prije)i neće.

Ljudi ja vas pitam kako maknuti šifruuu!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Windows sp2 šifra????POmagajte!!!

Crtl Alt + Delete, i trebalo bi, ako nece udji preko Safe moda, F8 pri paljenju Safe mode, sacekaj da se podigne, i provjeri caps lock, jel ti ukljucen kad ukucavas sifru.

 

EDIT: Ne stavljaj vise sifru a koliko ja znam tako mala sifra sa 2 slova nisam siguran da se moze upisati, jesi probao da nista ne upises samo stisni enter?

http://s3.ba.bitefight.org/user/bite/132359
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2011 20:31 (311008).
14 godina
offline
Windows sp2 šifra????POmagajte!!!

Evo ti detaljni koraci kako resetirati password:

 

http://www.wikihow.com/Log-on-to-Windows-XP-if-You-Forget-Your-Password

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows sp2 šifra????POmagajte!!!

Ukljuci racunalo,stisci F8 i na popisu sto ti izadje odaberi Safe Mode,onda se logiraj kao Administrator ili bilo koji racun koji ima administratorska prava i onda obrisi sifru sa racuna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windows sp2 šifra????POmagajte!!!

S nekog drugog računala nadji na internetu program Windows Password Remover i riješiti ćeš svoj problem vrlo lako.

 

Teško konju kojeg selo hrani i državi koju suknja brani, jedan, dva, evo ti ga na
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows sp2 šifra????POmagajte!!!
World Championships: 7, GP started: 276, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,467
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Windows sp2 šifra????POmagajte!!!

sve razumijem f8 it ali meni je user name administrator i ja kada stisnem ctrl+alt+del napišem administrator i on opet zatraži lozinku

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice