Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

poruka: 22
|
čitano: 6.343
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

Imam problem s Windows Updateom, kada odem na Update piše mi da je dostupna nekolicina updatea, ali kad odem na Select updates to install ne vidim niti jedan tako da ne mogu ništa instalirati. Dogodilo mi se to pred par godina s Vistom, ali se ne sjećam više kako sam riješio taj problem. Ima tko kakvu ideju možda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Update problem - niti jedan vidljiv up

Probaj sa strane stisnuti restore hidden updates

14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Update problem - niti jedan vidljiv up
qqq kaže...

Probaj sa strane stisnuti restore hidden updates

Za divno čudo, ne vidim ni tamo ništa, iako ima nekoliko updatea koje sam sakrio.

14 godina
neaktivan
offline
Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

Još uvijek nikoga s nekom idejom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows Update problem - niti jedan vidljiv up

Restartaj par puta kompjuter...

 

 

I da prije svega toga...

 

klikni install updates, restartaj, pa tek onda pokreni WIN update i vidi jel sada vidis...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2010 17:01 (EnlightenedPhoenix).
15 godina
offline
Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

to se je i meni znalo dogoditi pa sam samo resetirao komp i sve radi..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..™
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

Imao sam nedavno isti problem i mislim da sam ga riješio restartom. Ugl. sljedeći dan ga nije bilo...

Tajna velikih bogatstava bez jasnog podrijetla uvijek je u zločinu koji je zaboravljen jer je počinjen propisno. - H. de Balzac
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

Restartao sam ga već dosta puta otkad se to dogodilo, ali nula bodova, uvijek je ista situacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

Zahvalnice svima, proradilo po Pheonixovom savjetu {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

Imam problem s updateom windows XP-a. Naime, cijelo mi vrijeme u donjem desnom kutu stoji onaj mali uskličnij na žutoj podlozi, dakle, update i kad kliknem da se učita taj update, on se učita, ali nakon restarta opet se pokaže taj uskličnik za update i tako već mjesecima. Dakle, update se valjda iz nekog razloga ne može izvršiti {#}

 

U čemu bi mogao biti problem, zna li netko?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Update problem - niti jedan vidljiv up
hoseR kaže...

Imam problem s updateom windows XP-a. Naime, cijelo mi vrijeme u donjem desnom kutu stoji onaj mali uskličnij na žutoj podlozi, dakle, update i kad kliknem da se učita taj update, on se učita, ali nakon restarta opet se pokaže taj uskličnik za update i tako već mjesecima. Dakle, update se valjda iz nekog razloga ne može izvršiti {#}

 

U čemu bi mogao biti problem, zna li netko?

više sam zaboravio kako to izgleda, ali kad klikneš desnim klikom na taj update trebao bi se otvoriti
kako ti je podešen update sistema?
control panel - automatic updates

13 godina
neaktivan
offline
Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

Podešen je na Download updates for me, but let me choose when to install them...

 

I desni klik ne radi ništa posebno, samo otvori prozor da odobrim instaliranje i ja odobrim, ali se to stalno iznova ponavlja. dakle, update se instalira i par sekundi eto opet uskličnika i nudi novi update ( uvijek se radi o 6 stavaka updatea ) Tako već dosta dugo.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2012 15:22 (hoseR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows Update problem - niti jedan vidljiv update

 

ugasi mu update potpuno,znas onu: don't touch running sistem

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Update problem

ovako instalirao sam windows 7 64bit-a.i kad instaliram drivere(64xbitne naravno) od grafičke kad ga restartam samo mi je crna slika nevidim ništa...

pokušao sam na više naćina skinut drivere i sa instalacijskog cd-a i opet isto.

Help please!!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Update problem
ToMy 5888 kaže...

ovako instalirao sam windows 7 64bit-a.i kad instaliram drivere(64xbitne naravno) od grafičke kad ga restartam samo mi je crna slika nevidim ništa...

pokušao sam na više naćina skinut drivere i sa instalacijskog cd-a i opet isto.

Help please!!!

Koja grafička kartica?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Update problem

nvidia g-force Gt240 (zotac).

dakle kad instaliram 64bitne windowse i prvi driver od grafičke odmah crno.

i još imam problem što od 4gb na kompjuteru koristim samo 3gb.

gdje se to može prebacit da koristim sva 4gb jer sam zbog toga i mjenjao windowse u 64bitne da mogu koristit svih 4bg jer windows 32 nepodžava više od 3gb. dakle dali to možda ima kakve veze sa ovim problemom gore?????

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Update problem
ToMy 5888 kaže...

i još imam problem što od 4gb na kompjuteru koristim samo 3gb.

gdje se to može prebacit da koristim sva 4gb jer sam zbog toga i mjenjao windowse u 64bitne da mogu koristit svih 4bg jer windows 32 nepodžava više od 3gb. dakle dali to možda ima kakve veze sa ovim problemom gore?????

 

Traži u BIOS-u Memory Remap ,i ako nije ,uključi ga.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
10 godina
neaktivan
offline
Re: Update problem

dakle ovako...sad sam stavio 32bitne windowse i opet ista stvar...kad instaliram drivere za grafičku...isto sve crno!

 

15 godina
offline
Re: Update problem
ToMy 5888 kaže...

nvidia g-force Gt240 (zotac).

dakle kad instaliram 64bitne windowse i prvi driver od grafičke odmah crno.

i još imam problem što od 4gb na kompjuteru koristim samo 3gb.

gdje se to može prebacit da koristim sva 4gb jer sam zbog toga i mjenjao windowse u 64bitne da mogu koristit svih 4bg jer windows 32 nepodžava više od 3gb. dakle dali to možda ima kakve veze sa ovim problemom gore?????

 

 

ToMy 5888 kaže...

dakle ovako...sad sam stavio 32bitne windowse i opet ista stvar...kad instaliram drivere za grafičku...isto sve crno!

 

 

- količina dostupnog RAMa ovisi o hardwareu (chipset+CPU), ako hw ne podržava odnosno ako BIOS ne vidi OS ne može ništa promijeniti.

- starije MBO su u BIOSu imale opciju memory remaping ili nešto kao XP compatible.. (ASUS reže na 3GB), novije nemaju (automatika).

- tek kad su hw + sw potpuno ispravni možeš nestali RAM pronaći  pod rezervirano za VGA i podesiti.. za sad je vjerojatniji kvar (crni ekran).

- kompletan PC mora biti ispravan, driveri također. Ako ne radi, tad je vjerojatno kvar. Uvjek možeš pokušati novi clean install ili neki liveOS.. ali i za to ti treba odgovarajući medij (ne neki čudnovati modani win-yogurt ili npr live ubuntu).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Re: Update problem

u BIOS-u sam uspio naći samo "CPUID LIMIT" koji mi je na (disabled) i piše kad je disabled-cpuid limit for windows XP.

i još nešto što se tiće grafičkih driver-a kad odem u safe mode da ga vratim prije nego što sam drivere instalirao...tamo mi piše za sve Nvidia drivere koje sam instalirao "crytical update"?

15 godina
offline
Re: Update problem
ToMy 5888 kaže...

.."CPUID LIMIT" ..

..za sve Nvidia drivere ..

-CPU limit je nešto drugo. Ako nemaš memory.. ne diraj druge stvari ili učitaj default-factory postavke i prođi kroz menije da viidiš promjene. Kod nekih MBO je potrebno reset CMOSa (tj novi save) kad se dodaje RAM da bi BIOS prijavio novo stanje.

-sve nVidia.. ako je samo VGA tad je jedan driver, ako imaš više, vjerojatno imaš nforce (nVidia) chipset... vrlo problematičan support za win7. Potraži drivere na str. proizvođača MBO ili nekog drugog proizvođača (npr Asus, Gigabyte, Asr.., bitan je samo jednak chipset), ali to nije povezano s dostupnim RAMom ili driverima, njega moraš vidjeti u BIOSu - POSTu.

-istovremeno provjeri podatke za svoju MBO koliko je max RAMa podržano, koji modulu (gustoća i single-double side, ne mješaj s double chanel terminom). Ako je max 4 tad je max iskoristivo ispod 3.5GB to nema veze s OSom nego chipsetom (svaki CPU unazad 10tak godina podržava 64bitne extenzije i 36bit addresing..osim npr Atoma ili pokojeg Celerona).

-ako BIOS vidi sav RAM, tad provjeri msconfigove opcije.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Re: Update problem

uspio sam "dobit sliku"....update-ao sam BIOS i sad driveri za grafičku rade....sad ću još probat potražit te postavke za RAM-e i da vratim nazad 64bitne windowse ako neće radit na svih 4 ram-a...onda ću ostavit 32bitne...

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice