Windows Vista Administratorska lozinka

poruka: 19
|
čitano: 14.177
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Windows Vista Administratorska lozinka

bok svima

 

imam jedan problem pa sam se nadao da bi mi netko mogao pomoći...

 

evo vako imam original Windows Vistu Home Premium 32bit.

i imao sam 2 korisnička računa Admin i Guest

i nisam imao lozinku ni na jednom i ugl. sestra mi je prčkala nešto po kompu i stavila mi je lozinku na Admina ali ona nezna koja je lozinka... -.-" glupaca

i kad se prijavim na guest nemogu nista instalirati jer mi uvijek traži lozinku od admina pa bi li mi netko mogao objasniti kako skinuti lozinku s admina 

ako je moguce da ponovno nemoram sustav instalirati jer imam nekih vrlo bitnih podataka na računalu....

 

Unaprijed Hvala

call of duty black ops
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Vista Administratorska lozinka

Pokusaj uci u win u safe mode-u, pa promijeniti ovlasti admina, tj skinuti mu pass..

Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka
brane47 kaže...

Pokusaj uci u win u safe mode-u, pa promijeniti ovlasti admina, tj skinuti mu pass..

ej brane majke ti, da ovi vidi bill gates lupio bi se po glavi: kako nisam znao za taj hack ?

 

PS nemoj editirati

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 1:15 (mindstorm).
13 godina
neaktivan
offline
Windows Vista Administratorska lozinka

U cem je problem? mozda je covjek sam napravio profil admin!

 

Onda bi mu ovo uspjelo, jer je u win7 po defaultu disablean administrator acc..

 

ude u njega jer passa nema, i obrise admin profil (ako ga je on napravio)ili promjeni sifru..

 

Ako ga nije on napravio onda to ne moze, znam..nemoras ti komentirat sve..

 

ontopic : ako je to acc od winsa, onda bi mogao skinuti jedan program passcape (da se naci free), napraviti bootabilni cd, i s s njim bootat, promijenit sifru, i to je to..

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 1:24 (brane47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka
brane47 kaže...

U cem je problem? mozda je covjek sam napravio profil admin!

 

Onda bi mu ovo uspjelo, jer je u win7 po defaultu disablean administrator acc..

 

ude u njega jer passa nema, i obrise admin profil (ako ga je on napravio)ili promjeni sifru..

 

Ako ga nije on napravio onda to ne moze, znam..nemoras ti komentirat sve..

 

ontopic : ako je to acc od winsa, onda bi mogao skinuti jedan program passcape (da se naci free), napraviti bootabilni cd, i s s njim bootat, promijenit sifru, i to je to..

svasta...

 

gdje ti tamo pise da daje passworde admina u winsu

to moze dati jedino live cd knopixa

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka
mindstorm kaže...

svasta...

 

gdje ti tamo pise da daje passworde admina u winsu

to moze dati jedino live cd knopixa

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 1:51 (brane47).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka

A da se lijepo suzdržite od pisanja gluposti i date čovjeku link za rješenje problema?? {#}

 

Skini Ophcrack za Vistu ,sprži na cd ,startaj PC s njega i resetiraj lozinku!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
14 godina
protjeran
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka
kizo2703 kaže...

A da se lijepo suzdržite od pisanja gluposti i date čovjeku link za rješenje problema?? {#}

 

Skini Ophcrack za Vistu ,sprži na cd ,startaj PC s njega i resetiraj lozinku!!

a da se ti suzdrzis od pisanje gluposti ??

nacin na koji taj liveiso enkriptira passworde je taj da ce maknuti password svakog usera.

pass admina se sejva u posebno zasticeno mjesto u registry, dalje od usera i jacim sifriranjem

sto znaci da taj tvoj liveiso moze maknuti pass admina jedino i to ako je on od dvije do tri znamenke, a i sumnjam da ce tad uspijeti

ali bitno da pise encrypt admin pass jelda ?

da imas imalo pojima o registru windowsa i linux sustavima zano bi da mu je jedina opcija ko sta sam rekao odma:

linux knoppix

ali pise na netu da moze i ubuntu, daj mu sad link za ubuntu i reci da ne pricam gluposti

al se pitaj prvo jeli ubuntu svojim specifikacijama sposoban to rijesiti.

ne znas jer ne znas ni sto je ubuntu ni sto je taj liveiso, a jos manje sto je windows i registry

taj ophcrack si mozes zakaciti na smilic iznad

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka

Dijete ,smiri doživljaj ,upristoji se i čitaj!!! {#}

 

Gdje piše da je njegov ''admin'' account ''pravi'' windows administrator account??

 

Tvoja ostala sra{#}ja neću ni komentirat!!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka
kizo2703 kaže...

Dijete ,smiri doživljaj ,upristoji se i čitaj!!! {#}

 

Gdje piše da je njegov ''admin'' account ''pravi'' windows administrator account??

 

Tvoja ostala sra{#}ja neću ni komentirat!!

  To sam i ja rekao..

14 godina
protjeran
offline
Windows Vista Administratorska lozinka

ma ajde ti meni objasni kakav je to "nepravi" admin account koji trazi pass za instalaciju bilo cega
to je nesto novo?
i ja sam dijete. JADNICE. kad si shvatio efikasnost svoga programa sad idemo stilom; ne nisam ja to mislio, to nije pravi admin
...virtualni je.
ma isti si ko i ovaj iznad kad edituje postove da se ne vidi kakav je debil
bagro balav, pun vas je forum. jedva cekate da dode novi enter, da ga procitate pa se ovdje ispametujete
a nemate pojima o cemu pricate.
JADNICI ajde rijesite autoru problem bez da se taknete knoppixa...
bolje da sm pustio ovog prvog nek autoru shebe winsw onim pass recovery....hackerom
nemate pojima o nicemu i onda pljujete po nekme ko zna:
takve ste retardirane debilcine da ja jos veca budala kraj vas mogu dobiti ban
sisaj mamu doma i ne takni me se ni jednim postom vise

 
0 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Vista Administratorska lozinka

Ma nije virtualni. -.0 Ima samo user s imenom Admin, no to nije administrator. Takav username ja koristim. Znaci ima administracijske opcije i zove se Admin, ali to nije onaj defaultni administrator.

 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka
dario111cro kaže...

Ma nije virtualni. -.0 Ima samo user s imenom Admin, no to nije administrator. Takav username ja koristim. Znaci ima administracijske opcije i zove se Admin, ali to nije onaj defaultni administrator.pa jel ti znas sto je admin ovlast. moze se user zvati i rucanko pedala, ali ako ima admin ovlasti on je admin i tocka. njegov pas je sejvan u isto mjesto gdje i pas default accounta

znas li ti sto je admin ovlast. moze se user zvati i desnako pedala ali ako ima admin ovlast on ja admin windowsa

ovi programi samo ce ponistiti opassworde usera bez admin ovlasti

ali bas me interesira sto cete sad nac da kazete da nije tako

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka
mindstorm kaže...

znas li ti sto je admin ovlast. moze se user zvati i desnako pedala ali ako ima admin ovlast on ja admin windowsa

ovi programi samo ce ponistiti opassworde usera bez admin ovlasti

ali bas me interesira sto cete sad nac da kazete da nije tako

  Ajd odi na temu kako spustiti nekoga, mozda nesto i naucis..

15 godina
offline
Windows Vista Administratorska lozinka

- LOCK? {#} (ostalo je nepotrebno dokazivanje tople vode)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows Vista Administratorska lozinka

Programom Winternals ERD Commander uklanjao sam sve moguce i nemoguce lozinke sa svih racuna koji su napravljeni na OS-u, ukljucujuci administratorske i obicne korisnike. Program sam koristio na Windows Server 2003 i 2008, XP, Home edition, Visti, 7 - (x32 i x64 bit), na svima radi perfektno. Program se zaprži na cd (dvd), BOOT izabere se uklanjanje lozinke upise se na kojem korisniku treba makniti lozinku npr. Administrator i samo se upise novu lozinku, puknes enter i pricekas 1 minutu resetiras komp, izaberes Administratora i upises lozinku. Poslije odes u Control Panel i iskljucis lozinku na Administratorskom racunu. Nikad nisam koristio ni jednu verziju Linux OS-a za to napraviti, ali cuo sam da funkcionira na slican nacin. (Sorry na c i s neda mi se stavljat č,ć,š jer sam ljen.)

im not a hacker im a security professional
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Vista Administratorska lozinka

ma netreba se nitko svađat... ja bih samo želio skinuti tu lozinku koja me muči ima 2 3 tjedna... 

ali sad nebih želio još nešto više usrat pa da moram brisat sve fileove...

jer iman stvarno nekih važnih slika i dokumenata s posla koje mi trebaju...

ali za sve mi treba administratorska lozinka... čak i za brisat neke fileove a nemogu ni instalirat nista

čak i za prebacit ili kopirat fileove na externi hdd treba lozinka a ostao sam bez ikakvih mogućnosti

call of duty black ops
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Windows Vista Administratorska lozinka

 

network kaže...

Programom  Winternals ERD Commander uklanjao sam sve moguce i nemoguce lozinke sa svih racuna koji su napravljeni na OS-u, ukljucujuci administratorske i obicne korisnike. Program sam koristio na Windows Server 2003 i 2008, XP, Home edition, Visti, 7 - (x32 i x64 bit), na svima radi perfektno. Program se zaprži na cd (dvd), BOOT izabere se uklanjanje lozinke upise se na kojem korisniku treba makniti lozinku npr. Administrator i samo se upise novu lozinku, puknes enter i pricekas 1 minutu resetiras komp, izaberes Administratora i upises lozinku. Poslije odes u Control Panel i iskljucis lozinku na Administratorskom racunu. Nikad nisam koristio ni jednu verziju Linux OS-a za to napraviti, ali cuo sam da funkcionira na slican nacin. (Sorry na c i s neda mi se stavljat č,ć,š jer sam ljen.)

  Evo poslusaj njega, ili mene, ili jos nekog iznad..svi ti programi slicno funkcioniraju, zaprzi na cd, bootaj i rijesi se passworda..imas i tutorial na youtubu, pa si vidi..

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.2.2011 17:25 (brane47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Vista Administratorska lozinka

pokusat cu...

evo skidam ubuntu gledao sam tutorial na youtubeu cini se jednostavno...

nadam se da ce tako i biti

call of duty black ops
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice