Windows xp problem

poruka: 28
|
čitano: 5.869
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Windows xp problem

naime nekidan mi se komp nije mogo upalit jel je nedostajala neka datoteka u windowsima no to sam sredio kad sam repaira windowse .... dogodilo se totalno sra**e naime windows je postao UZASNO SPOR .....molim pomoc.....neznam mozda je i prije bilo ovakvih tema ali ljudi stvarno nemam vremena pa ako vam nije tesko dajte neki savjet ...i da prije svih ovih gluposti komp mi je bio vrlo brz...komponente su sve ok ..... cak sam i overclocko procesor na 2.7 ghz-a (northwood) onaj s jednon jezgrom i ima 2gb rama...cak sam pazio i na temperaturu pa sam uzeo jos jedan ventilator ...mislim da problem nije hardwerske prirode ..unaprijed hvalaBelji se

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Windows xp problem

Skeniraj MBAM-om i provjeri imaš li virusa. Mogao bi i odraditi 1-Click Maintenance sa Glary Utilities.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 12:53 (deadman).
15 godina
offline
RE: Windows xp problem
Maharaja kaže...

naime nekidan mi se komp nije mogo upalit jel je nedostajala neka datoteka u windowsima no to sam sredio kad sam repaira windowse .... dogodilo se totalno sra**e naime windows je postao UZASNO SPOR .....molim pomoc.....neznam mozda je i prije bilo ovakvih tema ali ljudi stvarno nemam vremena pa ako vam nije tesko dajte neki savjet ...i da prije svih ovih gluposti komp mi je bio vrlo brz...komponente su sve ok ..... cak sam i overclocko procesor na 2.7 ghz-a (northwood) onaj s jednon jezgrom i ima 2gb rama...cak sam pazio i na temperaturu pa sam uzeo jos jedan ventilator ...mislim da problem nije hardwerske prirode ..unaprijed hvalaBelji se

reinstall windowsa ti negine.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows xp problem

Kuciste pod ruku i odnesi ga nekome tko ga zna popravit, i miran si. Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
Windows xp problem

Smijeh velika pomoć od vas dvojice
pustite deadmena da mu napravi dijagnostiku

Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
odjavljen
offline
Windows xp problem

Tune up trial skini pa pokušaj, ako već glary koji je deadman preporućio ne pomogne.

Comodov sistem cleaner bi mogao biti od pomoći.

Zatim defrag diska, čišćenje diska.

Valjda će nešto pomoći Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows xp problem
kingmedo kaže...

Tune up trial skini pa pokušaj, ako već glary koji je deadman preporućio ne pomogne.

Comodov sistem cleaner bi mogao biti od pomoći.

ma daj king , pa za to nema potrebe,sa tri optimizatra će prije srušit windowseNamigiva
ima alata za dijagnostiku windowsa,,skenera za provjeru malwarea
ali autor teme već ili reinstalira , ili baš ne surađuje..
edit: hoću reći jedan optimizator je dovoljan,tuneup se plaća ili zna se..
        osobno koristim glary-jev integrirani registry cleaner i ccleaner-ov (bez backupa registra) i nikad problema ,jer ne zadiru preduboko i ne rade štetu

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.9.2010 14:06 (seneka).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Windows xp problem
seneka kaže...
kingmedo kaže...

Tune up trial skini pa pokušaj, ako već glary koji je deadman preporućio ne pomogne.

Comodov sistem cleaner bi mogao biti od pomoći.

ma daj king , pa za to nema potrebe,sa tri optimizatra će prije srušit windowseNamigiva
ima alata za dijagnostiku windowsa,,skenera za provjeru malwarea,glary je ok
ali autor teme već ili reinstalira , ili baš ne surađuje..

Pa dao sam mu izbor pa neka pokuša s nečim od toga, a i to je najgore kada autora nema, svi se trude pronaći riješenje i onda se on pojavi i kaže reinstalirao sam windowse Izlanuo se

13 godina
offline
RE: Windows xp problem

A možda smo i na krivom tragu. Ako mu je hard oštećen, onda mu niti reinstalacija neće pomoći. HD Tune za provjeru.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
odjavljen
offline
RE: Windows xp problem
deadman kaže...

A možda smo i na krivom tragu. Ako mu je hard oštećen, onda mu niti reinstalacija neće pomoći. HD Tune za provjeru.

Može biti dosta toga, možda nam jednostavno nije dao dovoljno informacija. A možda je već reinstalirao windowse. Kada dođe i kada isproba riješenja koja su nam ponudili onda možeš detaljnije analizirat problem.

13 godina
protjeran
offline
Windows xp problem

da znam da me nije bilo ljudi sorry uspio sam rijesit stvar hvala na pomoci ..valjda se ne ljutite....Osmijeh

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
RE: Windows xp problem
Maharaja kaže...

da znam da me nije bilo ljudi sorry uspio sam rijesit stvar

  Reinstalacijom?

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows xp problem

aham li recimo opet kad imam neke prozore otvorene i kad ih micem opet mi malo kako da kazem laga

13 godina
protjeran
offline
RE: Windows xp problem

znas li mozda neko rijesenje

13 godina
neaktivan
offline
Windows xp problem
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows xp problem

Znam ja,to je radi drivera.Nisi instalirao driver od motherboarda

13 godina
offline
RE: Windows xp problem
scenesports kaže...

  Glary Utilities je puno bolji od navedenog, a i nema potrebe za popravljanjem ičega, pošto je reinstalirao windowse.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
14 godina
offline
RE: Windows xp problem

To je radi drivera 100%,znam jer kad se instalira XP ima taj lag kod draga prozora.

13 godina
protjeran
offline
RE: Windows xp problem

kako to da sredim ??

14 godina
offline
RE: Windows xp problem

Nađi tip matične i skini drivere ako ih nemaš,a trebao bi ih imati u kutiji s cd-ima od kompa koju si dobio uz sam komp.Tako redom instaliraj drivere za matičnu,zvučnu,mrežnu,grafu,te onda vidi jel će biti problema ili neće.

14 godina
offline
Windows xp problem

treba mi pomoććć! kad sam maloprije upalio komp po celo mi se ovo pojavljivati i nema nista na deskoptu... sad sam pokreno ovo preko task menagera.. sta da napravim????

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows xp problem
maxy0 kaže...

treba mi pomoććć! kad sam maloprije upalio komp po celo mi se ovo pojavljivati i nema nista na deskoptu... sad sam pokreno ovo preko task menagera.. sta da napravim????

koji windowsi? orginal?
u task manageru pod file : new task( run) upis- explorer.exe - ok
skeniran,s čim?

http://www.youtube.com/watch?v=FoDhXMV3jaY
14 godina
offline
Windows xp problem

saD sam skeniro nema virusa... kad napisem explorer.exe nista se ne pokaze... ,maloprije sam htio promijniti xp themu i instaliro sam uxtender i patchiro sam s tim... restarto sam komp i to mi se dogodilo... sta bih sad mogo napraviti??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows xp problem

s čim je skeniran?

edit: sad vidim da s nešto kemijao,napravi system restore

http://www.youtube.com/watch?v=FoDhXMV3jaY
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 23:03 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows xp problem
seneka kaže...

s čim je skeniran?

edit: sad vidim da s nešto kemijao,napravi system restore

da to sam bas mislio al kako cu to napraviti s task menagerom... znam di se nalati system restore al kako ga nac s task menagerom???

15 godina
neaktivan
offline
Windows xp problem

probaj u safe modu

http://www.youtube.com/watch?v=FoDhXMV3jaY
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows xp problem

di tocno trebam ic nisam bas neki kompjuteras? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows xp problem

restart i tipka f8 kod dizanja ,odaberi safe mode i tu ga vrati na dan prije

http://www.youtube.com/watch?v=FoDhXMV3jaY
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice