Redmi Note 7 / pro

poruka: 304
|
čitano: 116.937
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Moj bed, ali ajd kuzim i taj njihov stav da si ne zeznu prodaju mi9 se koji bi trebao doc i kod nas.

Ma da je je sd 660 i više nego dovoljan proc za sve osim igranja pubg i slicnih igri sa max grafikom, posebno kad se uzme u obzir i cijena.
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Hoce li doci X verzija sa manjim displayom mozda? Ja trenutno koristim Redmi Note 4X i za tu lovu sam prezadovoljan s mobitelom. On i dalje drzi, i baterija dobra i fluidno radi, no ako se moze nesto sto je istih ili boljih performansi uzeti, ali sa manjim ekranom, 6.3" je zaista ogromno, no zapravo nije meni do velicine displaya nego visine mobitela kad ga pogledam - 159,2mm naspram mojeg Redmi Note 4X koji je 151mm, meni zapravo samo to igra ulogu. Da je stvarno manji, vec bih bio ponosni vlasnik, no ovako - tesko.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Imaš Mi8Se - nije daleko cijena a 148mm.
11 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro

Mobitel je ok, bas kao sto si i rekao, cijenom nije daleko, no nema 3.5mm utor recimo, kamera puno slabije nego ovdje i meni osobno bitno - nema sd card slot, a ja imam gotovo sve na sd kartici. 

Kovačić
13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Poznanik uzeo jedan za igranje neke igre , kaze da sve radi na max (obican, ne pro).

Steta da nema pro globalnog, kamere radi :( Svejedno, cijena za obicni 7 je odlicna.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro

Nema potrebe za pro verzijom ako hoćes bolju kameru, instaliraj GCAM i imat ces super kameru

13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Jel radi gcam na 7 out of the box ili treba twrp/root/bla?
10 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
mcf kaže...
Jel radi gcam na 7 out of the box ili treba twrp/root/bla?

 out of box, samo skines neki gcam sa interneta, instaliras i to je to... slike po danu su nesto bolje (zivahnije, vise boja) a slike po noci su odlicne naspram stock kamere

4 godine
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Pozdrav svima. Došlo vrijeme za kupovinu novog telefona. Do sad sam uvijeka imala neki od "poznatih" imena, sad bih rado probala nešto iz Xiaomi ponude. Kakva su mišljenja korisnika nakon nekoliko mjeseci sa ovim Note 7? Ovdje gdje sam, cijena mu je oko EUR 250 (4/64). U ponudi imaju i Pocophone za nekih 330 EUR (6/64). Šta je bolje i isplati li se izdvojiti za tu razliku, ako je neko rukovao s oba? Kamera mi je bitna, jer dosta fotkam, pa će taj podatak uticati na moj izbor. Igrice mi nisu bitne, više "vrtim" youtube, bitno mi je da viber i whatsapp rade kako treba.

Hvala unaprijed na odgovorima.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro

Pozdrav. Imao sam oba telefona, sada sam na Redmi Note 7. Redmi radi bolje fotke od Pocoa, na oba telefona sam koristio GCam. Ne mogu ti usprediti tvorničku aplikaciju jer nije dobra pa sam odmah instalirao GCam.

Što se tiče autonomije (baterija), tu su negdje. Poco je apsolutno brži telefon u svakodnevnom radu, isto se ne igram na telefonu. Meni je Redmi ljepši, ima maniji zub. Ako ti to ne smeta, uzmi Pocophone.

 

Kod mog Redmija (kineska verzija) ne gasi se touch (ekran se ugasi) kad počne telefonski poziv. Ista stvar se događa na supruginom Noteu 7. Probao sam Stabilni i Xiaomi.eu rom, na oba se to događa, a na internetima nisam našao da se to još nekome događa.

Ako te još nešto zanima, pitaj.

4 godine
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Hvala puno na odgovoru. Ne igram igrice, pa mi brzina u tom smislu nije presuda. Radije fotkam, pa će kamera igrati ulogu. I svakodnevne stvari, malo čitanja, surfanja...ništa posebno da bih davala neke silne novce na zvučna imena. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Lisac1606 kaže...

Kod mog Redmija (kineska verzija) ne gasi se touch (ekran se ugasi) kad počne telefonski poziv. Ista stvar se događa na supruginom Noteu 7. 

 U postavkama poziva postoji postavka za to gašenje ekrana tijekom poziva. Ne znam zašto bi to uopće trebala biti opcija, na touch telefonima to je must have. Možda je na neku foru kod tebe ta opcija isključena, pa pogledaj da se ne radi o tome. Opet je čudno ako si probao više romova, default postavka ti se nekad morala primijenit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 0:16 (Quaresma).
14 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro

Upravo pogledao, upaljena je opcija da se ugasi ekran kada se prisloni na uho. Ali očito ima neki bug, samo mi nije jasno da samo ja imam taj bug (i supruga).

A telefoni su kupljeni kod različitih trgovaca...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 8:23 (Lisac1606).
12 godina
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Dali je ovo dobar punjac za redmi note 7?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Redmi Note 7 / pro

Ima li tko problema s ikonama notifikacija?

 

Kad mi dode poruka na WhatsApp, Viber, mail, sms i dr. gore u trakama obavijesti samo se nakratko pokaže ikonica koja nakon par sekundi nestane. Vise se ne pojavljuje i uopce ne znam da imam notifikaciju, sve dok ne spustim roletu...

Dosad sam imao note 3 pro, sa istom verzijom miuija i tih problema nikada nije bilo.

Supruga ima istu stvar na redmi 7.

Iako banalno, u svakodnevnoj upotrebi jako iritantno, pogotovo ako nisam u mogućnosti odmah odgovoriti na poruku!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Izašao novi roman danas. Meni još ne nudi preuzimanje. Navodno je bolja kamera u njemu
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Eto ja u nabavi novog Phona..  Vrijeme da zamijenim Redmi Note 4... Gledam taj mobitel... ali nikako nejde..taj noč.. koma..

Neznam kaj bi.. čekal redmi 8.. ili pak piknut Mi Max 3

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
mrkac666 kaže...

Dali je ovo dobar punjac za redmi note 7?

 Dobar je, slobodno kupi.

 Samo to, molim te, nemoj preporučivati drugima...nema ni blizu te specifikacije, a nisu baš ni sigurni za upotrebu.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: http://bit.ly/gbcouponscro
14 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Od prošlog tjedna stigao je i jednan rn7 (3/32, china) i kod nas u kuću, uzeo ga mami za rođendan. Lijep mobitel koji je njoj itekakvi upgrade nasprem Dogee-a (ili kako se već piše) kojeg si je prije kupila. Baterija 2 dana kao i na mom RN5, kamera fanstastična i za njen gaming (world of words, word park...) sasvim dovoljan :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Topla preporuka za Mi Max 3...
9 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Evo,danas mi došao Redmi note 7.Zamijenio je dosadašnji Redmi note 4.U ovih par sati druženja sve radi super.Kupio sam ga u Smartusu,jučer ujutro, naručena danas mi došao.Uz njega su stavili i neku silikonsku maskicu.U svakom slučaju,preporuka za Smartus,a kako se mob ponaaš javim sljedećih dana.

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Kad zakrene mob vodoravno zatamnila se ekran zna ko ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
mrkac666 kaže...
Kad zakrene mob vodoravno zatamnila se ekran zna ko ?

 ?!? Pojasni

12 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Kad idem recimo slikat cim zakrene potamni



Edit budem vratio na tvornice Nadam se da će rijesit
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2019 14:32 (mrkac666).
16 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
To je prisutno i meni ako koristiš polarizirane sunčane. Skini naočale i vidjeti ćeš vodoravno.
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
5 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Ekran ti se zblura kad pokrijes kameru. Najvjerojatnije prilikom okretanja moba doslo do pokrivanja iste

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redmi Note 7 / pro

Čekam 4/64 gb verziju iz abrakadabre koji će zamijenit redmi note 4 koji odlazi u zasluženu mirovinu.

 

Koji gcam da nabacim gore.

Može par preporuka.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Redmi Note 7 / pro
Silent horror1992 kaže...

Čekam 4/64 gb verziju iz abrakadabre koji će zamijenit redmi note 4 koji odlazi u zasluženu mirovinu.

 

Koji gcam da nabacim gore.

Može par preporuka.

 

 

 https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

 

MGC_6.2.024_RN7_V1a_plus. Rade mi svi modovi bez kresanja kamere. Vidim da cesto dolaze fixevi, ja trenutno koristim ovaj sta je izasao 22.4.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice