Xiaomi Mi Mix 2s

poruka: 196
|
čitano: 61.260
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Da ne pricam kako S7 preizostrava...kazem ti zena mi ima jos uvijek S7, a ja Mi Note 3 i u svim prilikama nikada mi ne pada napamet uzeti S7 i zabiljeziti neki bitan trenutak jer jednostavno ta kamera meni ukupno nije ni blizu ove na Note 3.
 
0 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Zato postoji gcam za S7 :)
Al ne treba sad ići previše offtopic. Ovaj mix izgleda je*eno i jedva čekam prve recenzije i nadam se da će ga neko s foruma uzet pa da čujemo dojmove iz prve.
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Kako ide sa Xiaomijem? Koliko se nakon predstavljanja čeka da bude u prodaji? I gdje će biti najbolje da ga se kupi? Honorbuy?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

https://m.aliexpress.com/item/32859528300.html?pid=808_0000_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32859528300

 

Da li je ovo ok cijena? I trgovina? Je li netko kupovao na taj način?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Uzimali su vec mnogi od tog sellera i ako odaberes dhl shipping (42.11$) prolazis bez dodatnoh davanja.
Ako uzmes u obzir da je u Kini cijena 3000 kn a tu te izade skoro 4000 onda i nije bas povoljno....a i sigurno ga jos nemaji u stocku i na ovaj nacin privlace kupce
Moj savjet,iz vlastitog iskustva govoreci,strpi se 15-20 dana jer na pocetku kod novih modela doslovno opale cijenu i mislim da ces kroz mj dana moci proci 300-400 kn jeftinije sigurno
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Hvala! Gdje bi ga bilo najbolje kupiti? Koji web shop?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Evo kaj kaze Mi global store

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
floki26 kaže...
Uzimali su vec mnogi od tog sellera i ako odaberes dhl shipping (42.11$) prolazis bez dodatnoh davanja.
Ako uzmes u obzir da je u Kini cijena 3000 kn a tu te izade skoro 4000 onda i nije bas povoljno....a i sigurno ga jos nemaji u stocku i na ovaj nacin privlace kupce
Moj savjet,iz vlastitog iskustva govoreci,strpi se 15-20 dana jer na pocetku kod novih modela doslovno opale cijenu i mislim da ces kroz mj dana moci proci 300-400 kn jeftinije sigurno

 U kini je 500$? cisto bezveze pitam.

Ivšan kaže...

Hvala! Gdje bi ga bilo najbolje kupiti? Koji web shop?

 mi global store/goldway

TTTT kaže...

Evo kaj kaze Mi global store

 pa oke ako ga imaju na stocku i ako ti cijena nije napuhana(taj kineski rom je isto oke i sve se da namjestit lako), mozda kroz 20ak dana kako kaze floki ce se spustit jos malo

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Malo sam zabrijao jucer sa cijenom,sluzbena cijena u Kini je 3299 yuana sto je oko 540$...
Naravno da ce preprodavaci u pocetku "napucati" cijenu koliko god mogu,zato je najbolje strpiti se cca mj dana kada bi morao biti povoljniji.
Jednom sam se opekao na taj nacin (mi5) i ne planiram vise kupiti nista sto barem mj dana nije na trzistu
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Po meni cijena nije ni blizu napuhana, marza je 80$, tj. oko 15%.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 16:33 (TTTT).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
ocean77 kaže...
Da ne pricam kako S7 preizostrava...kazem ti zena mi ima jos uvijek S7, a ja Mi Note 3 i u svim prilikama nikada mi ne pada napamet uzeti S7 i zabiljeziti neki bitan trenutak jer jednostavno ta kamera meni ukupno nije ni blizu ove na Note 3.

Meni kamera na S7 je jednu razinu iznad Mi Note 3, a imao sam oba. Okej S7 ima problema sa noise reductionom, ali probaj na Mi Note 3 slikati nesto sa pokretom ili nemirne ruke. Taj mobitel je po meni odlican za neki stativ. S7 mi je bolji u svemu osim bokeh i zoom

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
TTTT uzmi u obzir da je njima prosjecna marza po telefonu 15-25 $ ovisno o cjenovnoj granici...dakle 80$ je ogromna marza
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Stigli na Honorbuy. Da li je ovo ok cijena? Ili je to samo reklama? Nisam nikada kupovao tamo pa sam samo probao vidjeti. Ispada s dostavom 480$.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
To ti je mi mix 2, ono stanti zelis kupit je mix 2s
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Dobro da si mu rekao, zamalo je kupio stari model. 😁
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Onda su krivo naveli jer je cijelo vrijeme pisalo 2s, ali nema veze, to sam ionako samo isprobavao. Hvala dečki! Sve 5!!

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Oni ga jesu uvrstili na svoju listu, ali kada kliknes na taj model pise "out of stock".

Vjerovatno ce se pojaviti kroz nekih mjesec dana na njihovom lageru.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Ne znam kakva je prednja kamera kod mix 2, ali kod 2s je ista. Znaci nema pomaka za selfie kome je to bitno.. HM ili cak i ne, napravili su update, 1.4 um ima ova nova ili gsmarena laze :D

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Na Geekbuyingu je predbilježba za xiaoXi mi mix 2s od 6/64 600$, na Goldwayu 620$ itd. Da li to znači da bi mogla biti ta cijena? Dostava? Nisam nikada kupovao preko web shopova (osim jednom preko Gearbesta). Zato bi bilo dobro da forumaši koji imaju znanja u tome i kupovali su, da s nama neznalicama podijele iskustvo. Svakako nas ima koji bi si naručili kad je pogodno vrijeme s manjom cijenom i većom sigurnošću. Zato rado i pratim ovaj forum i upijam informacije. Hvala unaprijed!! Pozdrav iz Šibenika!!

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Xiaomi Mi Mix 2s

ne kužim toliku pompu oko ovog uređaja. Nema gotovo nikakve prevelike razlike između njega i mi mix 2 osim te kamere. 

A ovaj prvi se kod nas može nabaviti za 3800kn...

Moj PC  
2 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Bolji procesor, bolja kamera i tjt. Ekran je cak isti. Tako je i samsung napravio sa s9, bolji procesor, drukcija kamera i to je "novo"
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Shaka111 kaže...

ne kužim toliku pompu oko ovog uređaja. Nema gotovo nikakve prevelike razlike između njega i mi mix 2 osim te kamere. 

A ovaj prvi se kod nas može nabaviti za 3800kn...

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
Shaka111 kaže...

ne kužim toliku pompu oko ovog uređaja. Nema gotovo nikakve prevelike razlike između njega i mi mix 2 osim te kamere. 

A ovaj prvi se kod nas može nabaviti za 3800kn...

 3800 za Mix 2....pa tko bi to kupio !?

 

Za 3700 mozes dobiti 2s sada,ovog momenta....

 

Moj mix 2 ide u prodaju i max cijena ce biti 3000 i onda prelazim na 2s,upravo iz razloga kamere.Mix 2 je cudo telefon sa vrhunskim specifikacijama jedino mu je kamera barem 2 razine ispod ostalog

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
13 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s
Cijena je sad velika jer je novi model, ali ako pričekaš par mjeseci dosta će pasti. Evo Mix 2 se može nabaviti za 2700kn što je odlična cijena. Mada i sa ovih 500€ je prilično konkurentan i opet jeftiniji nego drugi.
Meni se ovaj dizajn puno više sviđa nego ostali modeli sa notch-om ili zakrivljenim ekranom. A zanimljivo da uz to što je dosta jeftiniji, kvaliteta izrade je viša nego kod konkurencije
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Pratim ovaj mob jos od leakova kad su curili,pratio sam svakodnevno

Malo razocaravajuce da nije full bezelless ekran al ajd,sve u svemu odlican uredaj.Top procesor,kamera,performanse,izgled itd.

 

E sad ako netko moze pomoci,imam par pitanja.

1.Trenutno imam Mi MAX2(ne mix nego max😂)znam da je max kralj baterije ali razmisljam "isplati" li se prelaziti na mi mix2s.Prezadovoljan sam sa max 2 ali rado bi mjenjao za bolji.

2.Razlika ekrana izmedu mi max 2 i mi mix2?(velika razlika ili "isti" ekran)

Moze li se mix 2s ekran usporediti s npr note 8(frend ima note 8 i njegov ekran je stvarno wow)

3.Jel ovaj chin na dnu velik  i strsi ili je "ok" velicine?

 

Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Ljudi, ima li kakvih novosti za Xiaomi mi mix 2s? Bacite koji link gdje će biti najbolje (najpovoljnije) za kupiti.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
nixa2210 kaže...

Pratim ovaj mob jos od leakova kad su curili,pratio sam svakodnevno

Malo razocaravajuce da nije full bezelless ekran al ajd,sve u svemu odlican uredaj.Top procesor,kamera,performanse,izgled itd.

 

E sad ako netko moze pomoci,imam par pitanja.

1.Trenutno imam Mi MAX2(ne mix nego max😂)znam da je max kralj baterije ali razmisljam "isplati" li se prelaziti na mi mix2s.Prezadovoljan sam sa max 2 ali rado bi mjenjao za bolji.

2.Razlika ekrana izmedu mi max 2 i mi mix2?(velika razlika ili "isti" ekran)

Moze li se mix 2s ekran usporediti s npr note 8(frend ima note 8 i njegov ekran je stvarno wow)

3.Jel ovaj chin na dnu velik  i strsi ili je "ok" velicine?

 

Hvala unaprijed!

 1. Ako želiš brži mob, sviđa ti se dizajn, želiš vrhunsku kameru, da

 2. Razlika je sigurno prisutna, ne znam točno, ali Note 8 ima jedan od najboljih ekrana na tržištu. Pored njega LCDi izgledaju bez veze. Mada je zasebno gledano vrhunski display (Mix 2 barem)

 3. Chin se čini veliko jer je samo na doinjem dijelu nešto što nije ekran. Zato se i čini malo veći jer druge stranice mobitela nemaju gotovo nikakav bezel. Nije to kao stari htc hero ili legend :P

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Jel ima di kaj o selfi kameri? Kakve su fotke? Ja bi ga uzeo, ali nisam siguran jel bude stigao do 18.4., 19. idem na put, a rado bi ga prije pokupio.

 

PS - Floki, mozda se vidimo na Nigeriji :D

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Mix 2s

Eto malo sam dosadan, a pošto nisam radio s tim molim savjet da li je ovo dobra kupnja i da li se na to još plaća kakav porez, poštarina ili sl.?:

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi Mi Mix 2s
ocean77 kaže...
101 bod za foto...vise od Pixela 2.

Nemoj ozbiljno shvacat taj humoristicni site. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice