Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 571.642
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Redmi K20

kakve vi to hlace nosite da vam smetaju telefoni, tajce .

 

K20 all the way, nemas sta gledat taj Mi 9 SE.  daj ga pogle kako je prekrasan 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Redmi K20

Srca ti ja sam mi max 2 nosija u džepu

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Redmi K20
Ivan(4) kaže...

Taj 1cm te može naterati da izvadiš telefon iz džepa svaki put kad se penješ uz stepenice i slično, no nije stvar samo u dužini, K20 je i primetno širi i deblji, što sve utiče na to koliko se nešto ugodno može nositi u džepu.

 

Zapremina Mi 9SE: 78ccm

Zapremina K20: 102.5ccm

Povećanje: 31.4%

zato sam mu predlozio da si napravi nesto tih dimenzija i proba

 

svatko od nas ima drugacije "gabarite" 

 

osobno jos nisam nosio uredaj koji mi je smetao u dzepu od traperica, a najveci mi je bio Note 9

 

razumijem da netkome moze smetati

www.youtube.com/TerabitTV
6 godina
offline
Redmi K20

Kamere bi trebale biti podjednake na k20 i mi9 se ili ....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Redmi K20

Kakve cijene ocekujete za običnu verziju (najmanji storage) tu kod nas. Želio bih zamijeniti stari p9lite (2016) ovo ljeto, a cini se da ce ovaj primjerak biti prava zvijer. Ipak, ne bih htio ici preko 2000+/-200 kn 

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Redmi K20
Timo kaže...
toninho kaže...
thebatman kaže...

Kako sada stvari stoje stvarno na EU tržište dolaze kao mi9t i mi9t pro, a navodno cijena skuplja nego mi9 za pro model.

 Cudno mi je to. Znaci za Kinesko trziste najjaca pro verzija dode ~388 eur sto je cca 2900kn, ako u eu bude skuplji i to osjetno od mi9 onda sumljam da ce se ikome isplatit kad za tu cijenu od 4000-4500kn mozes dobit dobar mobitel i to nije nikakakv flagship killer.

Procitao sam i ja tu vijest, samo opet mi je cudno da ce dva ista mobitela prodavat pod 2 razlicita brenda Xiaomi i Redmi i to sa tolikom raazlikom u cijeni.

pa sve da i bude 4500kn (u sto sumnjam jer u rusiji je 483 EUR a oni imaju vise cijene uredaja od ostatka EU), kak nije  flagship killer, pogle koliko kostaju u trgovinama P30P i S10+, s time da oba imaju inferijorniji SoC od SD855 s kojim K20P dolazi

 

a vec i Mi 9 ima bolju kameru od S10+ sa Exynosom, ne i od P30P

 

ako ti ne treba hrpa mogucnosti kamere koje nudi P30P, uzeti S10+ na primjer u odnosu na K20P je suludo (naravno treba vidjet kako se ponasa kamera, mada sumnjam da ce biti losija od Mi9) i po tome je apsolutni flagship killer i najbolji uredaj koji se pojavio ove godine

 

moje subjektivno misljenje

 

srusio se forum, pa molim moderatore obrisati ove prazne duple postove 

 Da, samo za 4.5k kuna na njuskalu vec uzmem p30 pro, uskoro ce i s10+ dostic tu cijenu. Zato kazem da po toj cijeni mobitel vise i nije toliko atraktivan. Ali sve cemo vidjert kad dode u EU, nema smisla sad spekulirat.

14 godina
online
Redmi K20

Mislim da ste malo zabrijali s tim cijenama od 4k kuna. 

Uzeo sam f1 kad je izašao za 2300kn 6/128 verziju i on je bio onda mob sa vrhunskim speckama, top proc itd.

A ovoga reklamiraju kao flagship killer i taj nadimak mu nisu stavili bez razloga. Znači xiaomi ide na minimalnu maržu kao i kod f1 i mislim da budu cijene ispod tih 4k kuna za najjači model odnosno ove cijene koje su oni stavili za kinesko tržište, možda još kakvih 10% na njih plus shipping i to je to. Nadam se😁. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi K20

kod nas 6/128 verzija po meni nebude preko 3500kn. moguce i jeftinije. treba prvo vidit kak budu cijene na aliju pa se lako izracuna cca cijena u HRV ducanima. 

 

edit: evo u goldwaya najjača verzija 8/256 3300kn iz kine sa DHL dostavom

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2019 18:39 (GrimReaperKC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Redmi K20

Na honorbuy 6/64-432 eura sa dostavom

6/128-460 eura

8/128-487 eura

8/256-515 eura

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Redmi K20
toninho kaže...

 Da, samo za 4.5k kuna na njuskalu vec uzmem p30 pro, uskoro ce i s10+ dostic tu cijenu. Zato kazem da po toj cijeni mobitel vise i nije toliko atraktivan. Ali sve cemo vidjert kad dode u EU, nema smisla sad spekulirat.

 slazem se, za one koji kupuju u gotovini njuskalo je uvijek prva opcija

 

medutim 4500 njuskalo vs 3500kn honorbuy je opet 1000kn usteda, a S10+ nije ni blizu toliko bolji mob, cak bi se usudio reci da nije uopce bolji, pogotovo nasa Exynos verzija koja je srednja zalost, za S10+ SD855 verziju cemo vidjeti kada budu usporedbe kamera

 

u slucaju P30 P, opet 1000kn razlika je velika, osim u slucaju da si apsolutni foto enzuzijast i ne radis kompromis oko kamere

 

isto tako, posto je sada Xiaomi prisutan na nasem trzistu, lako moguce da bude i kod operatera, sto ce opet znaciti niza cijena na njuskalo za neko vrijeme

 

kako god okrenes, ovaj telefon je sada napravio totalni krs i lom na trzistu, ja koji sam uvijek imao samo top modele svih proizvodaca, i stvarno mi cijena nikada nije bila bitna, sada ne bih tako lako se odlucio da uzmem bilo koji drugi mob osim ovoga

 

bar ne dok ne pocnu svi imati full ekrane bez proreza i rupa 

 

i naravno ako ce mu kamera biti u rangu Mi9 ili bolja

 

vidjet cemo

 

14 godina
neaktivan
offline
Redmi K20

Pratim temu, nadam se da će uskoro neke bolje informacije. 

Ukoliko cijena mobitela bude oko 2500 kn kao šta su inicijalno govorili, naručujem ga najvjerojatnije. :)

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Redmi K20

u goldwayu global version xiaomi mi 9t 6/64 2700kn sa DHL dostavom. to je k20 (non pro) model

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 12:30 (GrimReaperKC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redmi K20
Opa, super cijena!
13 godina
offline
Re: Redmi K20
Na netu recenzenti jos nisu sigurni jel 9t identican k20.. :)
6 godina
offline
Redmi K20

Jedna od razlika između K20 I K20 PRO je i u displeyu.Pro ima super amoled dok obični ima amoled....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redmi K20
Meni osobno je to svejedno, kao i razlika izmedju ta dva soca, zanima me samo baterija i kamera :)
13 godina
offline
Re: Redmi K20
.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 18:09 (mcf).
16 godina
offline
Re: Redmi K20

Nije samo zaslon, razlika je i u procesoru k20 snapdragon 730 dok pro ima snapdragon 855.

Jel netko zna kad dolazi globalna verzija za K20 PRO. Vidim da na GSM arena piše 01.06. očekivani izlazak

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Re: Redmi K20
Wolf88 kaže...

Nije samo zaslon, razlika je i u procesoru k20 snapdragon 730 dok pro ima snapdragon 855.

Jel netko zna kad dolazi globalna verzija za K20 PRO. Vidim da na GSM arena piše 01.06. očekivani izlazak

 mislim da je i u main kameri razlika tj senzoru.

 

01.06. krece prodaja u kini. daj boze da bude odma i global verzija. narucujem odma sa alija cim bude.. ja pucam na k20pro 

6 godina
offline
Redmi K20

DA razlika je i u senzoru.K2O ima sony IMX 582 dok PRO ima IMX 586 senzor

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.5.2019 18:33 (joleog).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Redmi K20

svejedno se ne moze 710 mjeriti u procesiranju slike sa 855, nebo i zemlja, fotka ce biti bolje svakako na 855

 

uglavnom evo i usporedba fotki K20 Pro vs iPhone XS Max 

 

rekao bih, bravo Xiaomi za sada je to odlicno

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Redmi K20

Mi 9T Global version dostupan u Honorbuy shopu! Nadam se da ce uskoro i pro verzija!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Redmi K20
SHELBY_09 kaže...

Mi 9T Global version dostupan u Honorbuy shopu! Nadam se da ce uskoro i pro verzija!

cca 2920kn sa poštarinom, po meni previše, toliko bi pro verzija trebala koštati a ne ova.

12 godina
offline
Re: Redmi K20
Slažem se, po izlasku Honor Play sa Kirinom 970, 6/64 prošlo ljeto koštao je 2500 kn, F1 sa jos boljim SD 845, 6/64 koštao je 100-200kn više...
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Redmi K20
Timo kaže...

svejedno se ne moze 710 mjeriti u procesiranju slike sa 855, nebo i zemlja, fotka ce biti bolje svakako na 855

 

uglavnom evo i usporedba fotki K20 Pro vs iPhone XS Max 

 

rekao bih, bravo Xiaomi za sada je to odlicno

 Hm, što misliš da SoC pravi toliku razliku? Zbog "AI tensor podsistema" u DSP-u koji baca neku specijalnu magiju, odsutnu na SD710? Jer, mimo toga, 710 je naprosto nešto sporiji. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
offline
Re: Redmi K20
Ivan(4) kaže...
Timo kaže...

svejedno se ne moze 710 mjeriti u procesiranju slike sa 855, nebo i zemlja, fotka ce biti bolje svakako na 855

 

uglavnom evo i usporedba fotki K20 Pro vs iPhone XS Max 

 

rekao bih, bravo Xiaomi za sada je to odlicno

 Hm, što misliš da SoC pravi toliku razliku? Zbog "AI tensor podsistema" u DSP-u koji baca neku specijalnu magiju, odsutnu na SD710? Jer, mimo toga, 710 je naprosto nešto sporiji. 

 svakako SoC radi razliku, pogledaj recimo S10 snapdragon fotke vs exynos fotke, koliko su ove od snapdragona kvalitetnije

 

ili pixel 3 vs pixel 3a

6 godina
offline
Redmi K20

REDMI K 20= MI 9 T a Redmi K20 PRO je izgleda upitan za EU

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Redmi K20
Vjer poco f2
10 godina
offline
Redmi K20

Moj PC  
3 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice