Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 573.215
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jos jedna stvar koja mi smeta na miui, a koliko sam malo gledao na internetu tako je na svim mobitelima... Primim obavijest od whstapa recimo i pojavi se na lockscreenu, otkljucam mobitel i ponovno ga zakljucam i vise nema te obavijesti ja lockscreenu iako ju nisam otvorio dok je mob bio otkljucan

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...

Jos jedna stvar koja mi smeta na miui, a koliko sam malo gledao na internetu tako je na svim mobitelima... Primim obavijest od whstapa recimo i pojavi se na lockscreenu, otkljucam mobitel i ponovno ga zakljucam i vise nema te obavijesti ja lockscreenu iako ju nisam otvorio dok je mob bio otkljucan

 Pa otvori je prilikom prvog otključavanja i riješio si problem. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
evang kaže...
Gam3r kaže...

Mogu, ali na Ambint Displayu i dalje se ništa ne može tipkati. Vide se skoro sve notifikacije kao ikone na AD-u ali nisu klikabilne. Ali same notifikacije se mogu proširiti na lock screenu.

 Znači radi taj nesretni Viber na aod-u?

 

Evo upravo isporobao Viber i normalno se vidi ikona na AOD-u. 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
prefontaine kaže...
maxy0 kaže...

Jos jedna stvar koja mi smeta na miui, a koliko sam malo gledao na internetu tako je na svim mobitelima... Primim obavijest od whstapa recimo i pojavi se na lockscreenu, otkljucam mobitel i ponovno ga zakljucam i vise nema te obavijesti ja lockscreenu iako ju nisam otvorio dok je mob bio otkljucan

 Pa otvori je prilikom prvog otključavanja i riješio si problem. 

 Neda mi se uvijek odmah odg ili ne mogu bas u to vrijeme, a kasnije kad se makne i zaboravim da je dosla obavijest i propustim ju... Nista strasno al malo smeta

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja uzeo Mi9t obicni. Bio sam uvjeren da su kamere iste na oba uredaja. I na mi9t i na mi9t pro. Znam da je snimanje nesto bolje na pro verziji. 

 

Sad malo gledam usporedbe i svi govore da je na pro verziji nesto bolja slika... Da sam znao, uzeo bi pro verziju. Jos sad dxomark dao dost dobre ocjene.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Gam3r kaže...
evang kaže...
Gam3r kaže...

Mogu, ali na Ambint Displayu i dalje se ništa ne može tipkati. Vide se skoro sve notifikacije kao ikone na AD-u ali nisu klikabilne. Ali same notifikacije se mogu proširiti na lock screenu.

 Znači radi taj nesretni Viber na aod-u?

 

Evo upravo isporobao Viber i normalno se vidi ikona na AOD-u. 

 Mozes li napisati sto ti je sve u opcijama ukljuceno sto se tice Vibera. Ja imam 9T od 15.7 i nikako da upogonim Viber na AOD-u?!?

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ak imaš miui10 neće ti radit,Gam3r je pisao da koristi miui11-cu betu.

Koliko sam pohvatao stable verzija 11ice dolazi krajem mjeseca.

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Aha jbg sorry nisam skuzio da je na MIUI 11.

 

Ali pozitivno je onda sto su to rjesili u MIUI11

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Primjetio sam da prilikom poziva najednom pocne krčat zvuk i uopce se ne kuzi sta druga osoba prica...

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

A brate prodaj mob i kupi neki novi.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Flas1987 kaže...

Ja uzeo Mi9t obicni. Bio sam uvjeren da su kamere iste na oba uredaja. I na mi9t i na mi9t pro. Znam da je snimanje nesto bolje na pro verziji. 

 

Sad malo gledam usporedbe i svi govore da je na pro verziji nesto bolja slika... Da sam znao, uzeo bi pro verziju. Jos sad dxomark dao dost dobre ocjene.

 Ta dva mobitela nisu ista kategorija pa nije ni isti senzor kamere, proc itd. pa onda bome nije ista ni cijena. Mi9t pro je usporediv sa Mi9. Btw po meni uz nizu cijenu mi9, mi9t pro je neisplativ...ali to je samo moje misljenje. Osim ak ne brijes na 3.5mm utor, popup prednju kameru, vecu tezinu i nesto bolju bateriju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2019 17:57 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

I ja sam vagao izmedju 9t i 9tpro alimi je neisplativo davat 1200 kn razlike je u ducanu za nesto bolju kameru i procesor...imao s10 i prodao radi baterije...za sad imam 7 dana 9t i igram se i dledam netflix kao i na s 10 s baterijom koja traje...slike jesu losije ali meni zanemarivo..tak i onak imam sony fotic star 8 godina koji radi bolje slike nego s10..u igricama se osjeti sitni lag ali isto zanemarivo ali je zato batka super..dobivam na mix usagu do 7 i pol sati..na s10 ako sam 5 navukao sreca...na wi fi 10 h bez problema...mislim da ce mi i next mob biti xiaomi...btw ovog sam na njusci piknuo iz t mobilea za 1900kn novog zapakiranog..a i cini mi se da telekomi uvoze quality check proizvode za razliku od ostalih koji dodju iz kine s promjenjenim romom ak se nevaram

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Da li mi netko moze reci dali Mi 9T dolazi sa Samsungovim Amoledom ili Visionox amoledom ?

Naime za ovaj mobitel Xiaomi na svojim stranicama posredno navodi da moze doci sa Samsungovim ili Visionox (kineskim) Amoledom:

Samsung: ID.40049450;Test Report No.258484-TL1-1;File Number 5019654-3250-0002
Visionox: ID.40050054;Test Report No.261771-TL1-1,File Number5025767-3250-0001/261771

Hvala!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Za proizvodjaca nisam siguran ali mi se cini kao da na ovom 9t bolje s max svijetlinom vidim na suncu sto je na ekranu nego sto sam na s10..i da naglasim ne pljujem po samsungu jer ga nebih ni kupio prije 5 mjeseci..razlog kupnje je bio da vidim koliko su napredovali od mog zadnjeg samya s6..sve super osim trajnosti baterije

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Hoggy kaže...

Da li mi netko moze reci dali Mi 9T dolazi sa Samsungovim Amoledom ili Visionox amoledom ?

Naime za ovaj mobitel Xiaomi na svojim stranicama posredno navodi da moze doci sa Samsungovim ili Visionox (kineskim) Amoledom:

Samsung: ID.40049450;Test Report No.258484-TL1-1;File Number 5019654-3250-0002
Visionox: ID.40050054;Test Report No.261771-TL1-1,File Number5025767-3250-0001/261771

Hvala!

 Ne. AMLOED je ali nije super amoled od samsunga kao kod Mi9t pro i Mi9. Ali sad je pitanje jel ti kužiš razliku. Ja sam skužio. Ali nije drastična.

BTW Mi9 i Mi9t pro su 3 soma kuna a Mi9t je 2400 kn dakle razlika je 600kn i po meni točno toliko koliko mora biti odn. kolika je i razlika.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2019 21:10 (gnomisa).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Citam na MIUI forumu da global MIUI 11 starta od 16.10. 🤘
 
1 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...
Hoggy kaže...

Da li mi netko moze reci dali Mi 9T dolazi sa Samsungovim Amoledom ili Visionox amoledom ?

Naime za ovaj mobitel Xiaomi na svojim stranicama posredno navodi da moze doci sa Samsungovim ili Visionox (kineskim) Amoledom:

Samsung: ID.40049450;Test Report No.258484-TL1-1;File Number 5019654-3250-0002
Visionox: ID.40050054;Test Report No.261771-TL1-1,File Number5025767-3250-0001/261771

Hvala!

 Ne. AMLOED je ali nije super amoled od samsunga kao kod Mi9t pro i Mi9. Ali sad je pitanje jel ti kužiš razliku. Ja sam skužio. Ali nije drastična.

BTW Mi9 i Mi9t pro su 3 soma kuna a Mi9t je 2400 kn dakle razlika je 600kn i po meni točno toliko koliko mora biti odn. kolika je i razlika.

covjek kaze sta xiaomi navodi na sluzbenim stranicama i daje ti te švabske certifikate i ti kazes NE, amoled je al nije super

 

samo znam da mi na aidi64 pod grafikom stoji super amoled, isto kao i kod brata na mi 9se, za kojeg xiaomi i navodi da ima samsung super

 

ali sad je pitanje kome da mi vjerujemo? i zasto ti po obicaju tepes po svome? i da li stvarno kuzis razliku, jer ja ne kuzim tebe NHF

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 1:23 (16OR).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni isto u aidi stoji super amoled..btw...na 60% batke sam s 5.18 sota...superiska..naravno samo wifi doma..brightnes je jedo 60%

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 10:39 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Kako kontakt iz imenika prebaciti na početni display? Nudi tu mogućnost, ali ne radi...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
gnomisa kaže...
Hoggy kaže...

Da li mi netko moze reci dali Mi 9T dolazi sa Samsungovim Amoledom ili Visionox amoledom ?

Naime za ovaj mobitel Xiaomi na svojim stranicama posredno navodi da moze doci sa Samsungovim ili Visionox (kineskim) Amoledom:

Samsung: ID.40049450;Test Report No.258484-TL1-1;File Number 5019654-3250-0002
Visionox: ID.40050054;Test Report No.261771-TL1-1,File Number5025767-3250-0001/261771

Hvala!

 Ne. AMLOED je ali nije super amoled od samsunga kao kod Mi9t pro i Mi9. Ali sad je pitanje jel ti kužiš razliku. Ja sam skužio. Ali nije drastična.

BTW Mi9 i Mi9t pro su 3 soma kuna a Mi9t je 2400 kn dakle razlika je 600kn i po meni točno toliko koliko mora biti odn. kolika je i razlika.

covjek kaze sta xiaomi navodi na sluzbenim stranicama i daje ti te švabske certifikate i ti kazes NE, amoled je al nije super

 

samo znam da mi na aidi64 pod grafikom stoji super amoled, isto kao i kod brata na mi 9se, za kojeg xiaomi i navodi da ima samsung super

 

ali sad je pitanje kome da mi vjerujemo? i zasto ti po obicaju tepes po svome? i da li stvarno kuzis razliku, jer ja ne kuzim tebe NHF

 

 Mi9t ponekad dolazi sa samsungovim amoledom ali u neke serije su trpali i neki drugi amoled. Prosjecan korisnik nece skuziti razliku. Ja kad sam usporedjivao u ducanu skuzio sam razliku (super amoled samsung vs valjda neki kineski amoled) al ja imam odlican vid. Takodjer sam napomenuo da razlika nije velika. Niti Xiaomi ne navodi da se kod mi9t radi o super amoledu od samsunga vec o amoledu (cijemgod).

Usput budi receno prije vjerujem svom osobnom iskustvu nego onome sto pise xiaomi ili netko drugi na forumu. Zao mi je i komicno da se neko moze uvrijediti jer ima mi9t. Kao da je to dijete. Beba mala.

 

@Xiaomi - dugo je vec taj datum u opticaju...prvi na redu su navodno mobaci iz mi9 serije...mi9, mi9t itd..

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 13:14 (gnomisa).
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...
Kako kontakt iz imenika prebaciti na početni display? Nudi tu mogućnost, ali ne radi...

 trebalo bi raditi, dodas widget kontakta, mozes kao cijeli kontakt ili kao direktan poziv

ne da jedino ako je pocetni zaslon zakljucan, ali te o tome prilikom dodavanja i obavijesti

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...
16OR kaže...
gnomisa kaže...
Hoggy kaže...

Da li mi netko moze reci dali Mi 9T dolazi sa Samsungovim Amoledom ili Visionox amoledom ?

Naime za ovaj mobitel Xiaomi na svojim stranicama posredno navodi da moze doci sa Samsungovim ili Visionox (kineskim) Amoledom:

Samsung: ID.40049450;Test Report No.258484-TL1-1;File Number 5019654-3250-0002
Visionox: ID.40050054;Test Report No.261771-TL1-1,File Number5025767-3250-0001/261771

Hvala!

 Ne. AMLOED je ali nije super amoled od samsunga kao kod Mi9t pro i Mi9. Ali sad je pitanje jel ti kužiš razliku. Ja sam skužio. Ali nije drastična.

BTW Mi9 i Mi9t pro su 3 soma kuna a Mi9t je 2400 kn dakle razlika je 600kn i po meni točno toliko koliko mora biti odn. kolika je i razlika.

covjek kaze sta xiaomi navodi na sluzbenim stranicama i daje ti te švabske certifikate i ti kazes NE, amoled je al nije super

 

samo znam da mi na aidi64 pod grafikom stoji super amoled, isto kao i kod brata na mi 9se, za kojeg xiaomi i navodi da ima samsung super

 

ali sad je pitanje kome da mi vjerujemo? i zasto ti po obicaju tepes po svome? i da li stvarno kuzis razliku, jer ja ne kuzim tebe NHF

 

 Kao što je rekao Mi9t ponekad dolazi sa samsungovim super amoledom ali u neke serije su trpali i neki drugi amoled. Prosjecan korisnik nece skuziti razliku. Ja kad sam usporedjivao u ducanu skuzio sam razliku al ja imam odlican vid. Takodjer sam napomenuo da razlika nije velika.

Usput budi receno prije vjerujem svom osobnom iskustvu nego onome sto pise xiaomi ili netko drugi na forumu. NHF.

 dobro ajd sad procitaj jos jednom sta si ti napisao

 

 

6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Aida nije toliko točna. Ako nije problem molim Vas udjite u Settings, about phone, onda nekoliko puta(4-5) Kernel version dok ne dobijete novi izbornik, onda Version information. Tu bi pod display trebali vidjeti detalje i oznaku proizvođača. Ovo vrijedi za sve xiaomi mobitele pa valjda i ovaj. Mislim da proizvodjac ovisi o tržištu pa molim Vas uz oznaku navedite gdje ste ga kupili, HR /EU ili internet npr Kina.
Hvala. Imam loša iskustva sa Xiaomi display lutrijom. Unaprijed puno hvala!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
gnomisa kaže...
16OR kaže...
gnomisa kaže...
Hoggy kaže...

Da li mi netko moze reci dali Mi 9T dolazi sa Samsungovim Amoledom ili Visionox amoledom ?

Naime za ovaj mobitel Xiaomi na svojim stranicama posredno navodi da moze doci sa Samsungovim ili Visionox (kineskim) Amoledom:

Samsung: ID.40049450;Test Report No.258484-TL1-1;File Number 5019654-3250-0002
Visionox: ID.40050054;Test Report No.261771-TL1-1,File Number5025767-3250-0001/261771

Hvala!

 Ne. AMLOED je ali nije super amoled od samsunga kao kod Mi9t pro i Mi9. Ali sad je pitanje jel ti kužiš razliku. Ja sam skužio. Ali nije drastična.

BTW Mi9 i Mi9t pro su 3 soma kuna a Mi9t je 2400 kn dakle razlika je 600kn i po meni točno toliko koliko mora biti odn. kolika je i razlika.

covjek kaze sta xiaomi navodi na sluzbenim stranicama i daje ti te švabske certifikate i ti kazes NE, amoled je al nije super

 

samo znam da mi na aidi64 pod grafikom stoji super amoled, isto kao i kod brata na mi 9se, za kojeg xiaomi i navodi da ima samsung super

 

ali sad je pitanje kome da mi vjerujemo? i zasto ti po obicaju tepes po svome? i da li stvarno kuzis razliku, jer ja ne kuzim tebe NHF

 

 Kao što je rekao Mi9t ponekad dolazi sa samsungovim super amoledom ali u neke serije su trpali i neki drugi amoled. Prosjecan korisnik nece skuziti razliku. Ja kad sam usporedjivao u ducanu skuzio sam razliku al ja imam odlican vid. Takodjer sam napomenuo da razlika nije velika.

Usput budi receno prije vjerujem svom osobnom iskustvu nego onome sto pise xiaomi ili netko drugi na forumu. NHF.

 dobro ajd sad procitaj jos jednom sta si ti napisao

 

 

 Kod mi9t je amoled i nije super amoled. Niti Xiaomi navodi da je taj amoled samsungov. To sam napisao i to je tocno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Hoggy kaže...
Aida nije toliko točna. Ako nije problem molim Vas udjite u Settings, about phone, onda nekoliko puta(4-5) Kernel version dok ne dobijete novi izbornik, onda Version information. Tu bi pod display trebali vidjeti detalje i oznaku proizvođača. Ovo vrijedi za sve xiaomi mobitele pa valjda i ovaj. Mislim da proizvodjac ovisi o tržištu pa molim Vas uz oznaku navedite gdje ste ga kupili, HR /EU ili internet npr Kina.
Hvala. Imam loša iskustva sa Xiaomi display lutrijom. Unaprijed puno hvala!

 Upravo to. Bas me zanimaju rezultati.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

udji ti u cit pa pogledaj rezultate kod sebe

 

na mi9t ne da rezultate, koliko vidim ni kod brata na mi9se (za kojeg xiaomi navodi da je samsung), na prijasnjem xiaomiju mi je pisalo

 

vidim da ti se ne da objasniti il ne vidis, a tvrdis da imas super vid

 

odi na mi.com kineski ili mi global pa gledaj specifikacije

 

k20, k20 pro, isto tako i za mi9t i mi9t pro

pa mozes i za mi 9, mi 9lite/cc sta god hoces 

 

tamo jasno pisu vde certifikat za ekran jedan te isti se povlaci za sve modele i kaze samsung amoled

 

znaci bio on il ne, to su sluzbeni podaci

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

udji ti u cit pa pogledaj rezultate kod sebe

 

na mi9t ne da rezultate, koliko vidim ni kod brata na mi9se (za kojeg xiaomi navodi da je samsung), na prijasnjem xiaomiju mi je pisalo

 

vidim da ti se ne da objasniti il ne vidis, a tvrdis da imas super vid

 

odi na mi.com kineski ili mi global pa gledaj specifikacije

 

k20, k20 pro, isto tako i za mi9t i mi9t pro

pa mozes i za mi 9, mi 9lite/cc sta god hoces 

 

tamo jasno pisu vde certifikat za ekran jedan te isti se povlaci za sve modele i kaze samsung amoled

 

znaci bio on il ne, to su sluzbeni podaci

 Sluzbeni podaci kojima ti slijepo vjerujes. Pogotovo kinezu. haha

Svakako vjerujem svojim ocima prije.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

koliko ti ima godina super vidu?

xiaomi navodi da stavlja 2 razlicita ekrana, samsungov i visionox i to je poanta price, i to se tupi kroz cijelu ovu stranicu teme

 

al ne tvoj super vid je vidio jedan mi9t i tvoj super vid je zakljucio da xiaomi uopce ne stavlja samsung amoled jer svi moramo vjerovati tvom super vidi, tvoj super vid je mjerilo za sta, istinu? i razotkrivanje lazi sluzebih xiaomi podataka

 

jebote kao sa malim djetetom

 

 

cek ti si onaj sto je pisao mi9 mi9 mi9 i stavio na ignor neke clanove? time to grow up XD

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 15:02 (16OR).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

evo sa gsmarene

 

 

"The key feature of the Mi 9T is definitely that notch-less 6.39" AMOLED screen and now it's the right time for it to shine. Xiaomi has chosen the same 6.39" size and 2,340 x 1,080 px resolution (403ppi) for the 9T display as on the Mi 9 but removed the notch. And looking at the past Xiaomi phones it seems this might be the same panel the Mi Mix 3 devices utilize.

Interestingly, Xiaomi usually mentions when its OLEDs are made by Samsung but that's not the case for the Mi 9T. Then again apps such as AIDA read the screen maker as Samsung, so if you were curious about this - now you know."

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice