Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 574.612
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bloodborne kaže...

Ma i taj amoled opcenito je precijenjen. Da ga drzim ljeti kak ga treba drzat, da se sve vidi u jesen bi vec gledao burn in.

 Na žalost lcd ne podržava aod.

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...
bloodborne kaže...

Ma i taj amoled opcenito je precijenjen. Da ga drzim ljeti kak ga treba drzat, da se sve vidi u jesen bi vec gledao burn in.

 Na žalost lcd ne podržava aod.

 Na srecu ne koristim aod. 😝

16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Meni AOD deluje kao lep feature, ali, zar se neće najstrašnije burn-inovati sat i šta već? 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ivan(4) kaže...

Meni AOD deluje kao lep feature, ali, zar se neće najstrašnije burn-inovati sat i šta već? 

 Ne, svako malo promjeni poziciju sata.

4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Vikend akcija u Santa Domenici, 9T 6/64gb 2250kn a 6/128 2430kn.

 
6 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

https://www.aliexpress.com/item/33029291546.html?spm=2114.12010612.8148356.5.28795a8aPph4CB


Na većini drugih stranica je K20 Pro 8gb/128gb skuplji tj oko 480$, a ovdje je 400$ plus dostava DHL 27$, nekako mi je to sumnjivo pa da vidim dali je netko naručio s te stranice nedavno i iskustva? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Meli92 kaže...

https://www.aliexpress.com/item/33029291546.html?spm=2114.12010612.8148356.5.28795a8aPph4CB


Na većini drugih stranica je K20 Pro 8gb/128gb skuplji tj oko 480$, a ovdje je 400$ plus dostava DHL 27$, nekako mi je to sumnjivo pa da vidim dali je netko naručio s te stranice nedavno i iskustva? 

 Iskustva s alijom i dhl su uglavnom dobra, no ako ciljaš na global rom K20 pro - samo da znaš službeno to ne postoji. Dok će postojat, zvat će se Mi 9T Pro (trebao bi doći uskoro). Znači netko je maknuo kineski rom i stavio neki globalni na njega, ugl ja mobitel s otključanim bootloaderom ne bih kupovao jer je prckano po njemu, i moguće je da bude bugova nekih.

10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

u sancte vikend akcija 64gb 2249kn 128gb 2499kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...

u sancte vikend akcija 64gb 2249kn 128gb 2499kn

 Bas gledam kad sam ih zvao prije tjedan dana za boju mogli su mi reci da ce imat akciju.

 Luzeri, zato na kraju nikad nis kod njih ni ne kupim.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
dmanz kaže...
Meli92 kaže...

https://www.aliexpress.com/item/33029291546.html?spm=2114.12010612.8148356.5.28795a8aPph4CB


Na većini drugih stranica je K20 Pro 8gb/128gb skuplji tj oko 480$, a ovdje je 400$ plus dostava DHL 27$, nekako mi je to sumnjivo pa da vidim dali je netko naručio s te stranice nedavno i iskustva? 

 Iskustva s alijom i dhl su uglavnom dobra, no ako ciljaš na global rom K20 pro - samo da znaš službeno to ne postoji. Dok će postojat, zvat će se Mi 9T Pro (trebao bi doći uskoro). Znači netko je maknuo kineski rom i stavio neki globalni na njega, ugl ja mobitel s otključanim bootloaderom ne bih kupovao jer je prckano po njemu, i moguće je da bude bugova nekih.

 Znam da ga još nema službeno, ali stari redmi 3 pro  nakon 3god polako otkazuje i postajem nestrpljiva. A ima na netu solucija da uzmem sa kineskim rom-om i sama stavim globalni gore? Ili da se jednostavno još malo strpim da dođe, pa odmah imam i sigurnost i garanciju u Hr?

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

u sancte vikend akcija 64gb 2249kn 128gb 2499kn

 Bas gledam kad sam ih zvao prije tjedan dana za boju mogli su mi reci da ce imat akciju.

 Luzeri, zato na kraju nikad nis kod njih ni ne kupim.

 Ti stvarno misliš da prodavac koji ti se javi na telefon ima pojma da će za tjedan dana bit akcija nekakva? Saznaju dan prije.

4 godine
protjeran
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...
bloodborne kaže...
thebatman kaže...

u sancte vikend akcija 64gb 2249kn 128gb 2499kn

 Bas gledam kad sam ih zvao prije tjedan dana za boju mogli su mi reci da ce imat akciju.

 Luzeri, zato na kraju nikad nis kod njih ni ne kupim.

 Ti stvarno misliš da prodavac koji ti se javi na telefon ima pojma da će za tjedan dana bit akcija nekakva? Saznaju dan prije.

Mmm, da jer sam radio kao student takve poslove i znali smo do 10 dana unaprijed.

Barem dok sam radio u istyleu.

 

 

10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Bas dobro da sam ga kupio prekjucer tamo...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Tko je u ZG i naručuje sada mobitel negdje iz vani, nek mi javi u inbox please :D

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Xiaomi kaže...

Vikend akcija u Santa Domenici, 9T 6/64gb 2250kn a 6/128 2430kn.

 Prije tjedan dana kupio 128GB za 2100 kn iz Kine.

Dal se isplatilo riskirati garanciju za 300kn? Vjerojatno ne. Ali što je, tu je :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ako te tješi ja sam 15.7. kupio u Hrvatskoj za 2750kn 6/128gb, jbg nisam htio vise cekati...

 
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

dok sam razmisljao kupit pocophone, pratio sam njegovu temu i dosta ljudi je pisalo da je skinulo gcam jer su s njim imali puno bolje slike, pa me zanima, jel to vazi i za mi9t ili na njega nema potrebe? 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Puno bolje slike ako govorimo o uvjetima slabijeg osvjetljenja a ovako generalno sve je tu negdje. U necemu je miui kamera dobra a u necemu gcam.

Ja sam instalirao gcam najvise za uvjete slabijeg osvjetljenja jer je nocni rad na miui app kameri sranje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 18:49 (Xiaomi).
 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Zašto se čeka PRO? Jači procesor i to je to? Il ima još nešto?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Razlika u odnosu na 9T jest:

1. Top procesor SD855 (vazno za sve one koji igraju igrice, iako je SD730 na 9T sasvim ok za igre i na najvisim detaljima)
2. 9T pro ima brže punjenje baterije ono od 27w (ali mislim da u pakiranju dolazi 18w punjac, dakle jaci se kupuje zasebno).
3. Zbog jaceg procesora kamera na 9Tpro moze snimati 4k video pri 60fps-a.
4. Navodno 9Tpro dolazi s super amoled ekranom a 9T s amoled ekranom (to nije nikada sluzbeno potvrdeno od strane xiaomia iako se tako navodni na gsmareni)
5. Dosadasnji testovi K20(9T) vs K20pro(9Tpro) pokazuju da 9Tpro ima nesto losiju bateriju u odnosu na 9T.

 

Ja ne cekam, zadovoljan sam s 9T. Od 9Tpro jedino sto zelim je 27w punjenje, ali 9T ide max 18w.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 19:18 (Xiaomi).
 
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

S ovom akcijom sam zainteresiran, jel i dalje imaju sranje od zvuka pri snimanju videa? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Xiaomi kaže...

Razlika u odnosu na 9T jest:

1. Top procesor SD855 (vazno za sve one koji igraju igrice, iako je SD730 na 9T sasvim ok za igre i na najvisim detaljima)
2. 9T pro ima brže punjenje baterije ono od 27w (ali mislim da u pakiranju dolazi 18w punjac, dakle jaci se kupuje zasebno).
3. Zbog jaceg procesora kamera na 9Tpro moze snimati 4k video pri 60fps-a.
4. Navodno 9Tpro dolazi s super amoled ekranom a 9T s amoled ekranom (to nije nikada sluzbeno potvrdeno od strane xiaomia iako se tako navodni na gsmareni)
5. Dosadasnji testovi K20(9T) vs K20pro(9Tpro) pokazuju da 9Tpro ima nesto losiju bateriju u odnosu na 9T.

 

Ja ne cekam, zadovoljan sam s 9T. Od 9Tpro jedino sto zelim je 27w punjenje, ali 9T ide max 18w.

K20 pro ond. Mi9t pro za naše tržište ima isti kamera chip/senzor glavne kamere (ali malo su različite wide i tele.) kao i Mi9 (i hrpu toga drugog je isto, ekran, proc itd al recimo Mi9t pro ima gorilla 5 a Mi9 gorilla 6). Očekujem da mu cijena bude i veća od Mi9 kome je pak nešto pala do sada pa ne vidim isplativost mobitela koji je isti Mi9 ali teži, deblji i sa popup selfie kamerom. Možda ako neko ima fetiš na popup kameru, taj dizajn i crvenu boju . Ehh da, Mi9t pro ima 3.5mm i baterija je bolja ali i na MI9 je ok plus što i on podržava 27W punjenje ali i wifi na 20W što Mi9t pro nema. Mi9t definitivno nema isti ekran kao druga dva, uspoređivao je jedan lik na tubeu a i meni se tak činilo kad sam uspoređivao u dućanu. GSM arena navodi za Mi9t  - OLED. Ima i smisla, slabiji proc, gpu, uvjetno rečeno i ekran (iako su to nijasne) te chip/senzor na glavnoj kameri. Ali mob je brutala za tu lovu. 700kn je razlika njega i Mi9 a tako je otprilike i vani samo su u npr. Kini nešto niže cijene.

 

@domac5 - neznam za t varijante ali Mi9 sam snimao danas u dućkasu sa pie (MIUI11?) OSom i zvuk s videa na glavnoj kameri je ok. AFAIK problematičan je onaj na prednjoj bio ali to mene ne pegla jer ne bavim se vlogom i slična sranja. A iskreno i ono što sam vidio prije mi nije tako loše da bi proglasio smećem ili neupotrebljivo. U biti ako ti je video jako bitan onda lagano samsunga i ništa drugo....iskreno.

 

Nego, pitanje za Mi9 vlasnike. Kojom ste maskom zaštitili onu izbočinu od kamera? Koliko sam vidio i Nillkin super frost shield i Nillkin tpu nature clear imaju fino zaštićeni taj dio pa kamera ne bi trebala biti u doticaju sa podlogom na kojoj je mob.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 23:36 (gnomisa).
10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Evo recimo ja sam u nedoumici da li uzeti Mi9 ili Mi 9t pro (postoji mala šansa i za Mi 9t) i jednostavno mislim da neće biti odluke dokle god ne budem imao oba u ruci, jer jako me smeta taj zub, notch, waterdrop, klinacpalac a možda uživo i nije tako loše. Navodno Mi9 bez obzira na isti senzor kamere ipak daje zeru bolje fotke od Mi 9t pro, tanji je, elegantniji. Trenutno najjeftiniji Mi9 na njušci je 2890kn (6/64 - meni je dovoljno, sad imam 64gb i pola mi je free) pa ako imaš nekoga da ti uzme na firmu i vrati 25% za pdv tada je to baš dobra kombinacija i niti 500kn razlike u odnosu na Mi 9t  u istoj kombinaciji a daleko bolji uređaj. Jedino me muči taj zub.

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2019 11:52 (kekec01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
kekec01 kaže...

..... Navodno Mi9 bez obzira na isti senzor kamere ipak daje zeru bolje fotke od Mi 9t pro, ....

 Vjerojatno od K20. Dok izađe 9T PRO, možda poboljšaju softver?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CyberDemonVZ kaže...
kekec01 kaže...

..... Navodno Mi9 bez obzira na isti senzor kamere ipak daje zeru bolje fotke od Mi 9t pro, ....

 Vjerojatno od K20. Dok izađe 9T PRO, možda poboljšaju softver?

 Ne nego od K20 pro, tako sam vidio na YT recenziji. Ja kroz naočale nisam primijetio razliku :-) 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
kekec01 kaže...

Evo recimo ja sam u nedoumici da li uzeti Mi9 ili Mi 9t pro (postoji mala šansa i za Mi 9t) i jednostavno mislim da neće biti odluke dokle god ne budem imao oba u ruci, jer jako me smeta taj zub, notch, waterdrop, klinacpalac a možda uživo i nije tako loše. Navodno Mi9 bez obzira na isti senzor kamere ipak daje zeru bolje fotke od Mi 9t pro, tanji je, elegantniji. Trenutno najjeftiniji Mi9 na njušci je 2890kn (6/64 - meni je dovoljno, sad imam 64gb i pola mi je free) pa ako imaš nekoga da ti uzme na firmu i vrati 25% za pdv tada je to baš dobra kombinacija i niti 500kn razlike u odnosu na Mi 9t  u istoj kombinaciji a daleko bolji uređaj. Jedino me muči taj zub.

 Gledam recenzije onih kojima vjerujem, npr. jedan profi fotograf je radio detaljnu usporedbu kamera. Uglavnom su fotke skoro iste po danu, indoor mi9 je bolji al se to vise kuzi tek na cropu....video isto je nesto malo bolji a i selfie...ali nijanse su to. Mi9 i mi9t pro imaju 3 kamere ali tele i wide su nesto boljih specki kod mi9. Mi9t pro nebu kod nas prije kraja godine a cijena ce bit veca od mi9 kojem je pala. Osim ako ces uzimat s allija ali onda sto s garancijom...i ja tih 20g vise kod Mi9t (ista je kod pro) itekak osjetim u ruci...i deblji je...kome je bitno.

Zub te ne treba muciti jer je jedva primjetan, fakat je mali...opcenito ne kuzim tu fobiju jer meni je to smijesno nije bas da smeta bilo kod videa ili bilo cega drugog...

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2019 14:27 (gnomisa).
12 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Koji je best buy Quick charger 4+? (mislim da je to verzija koju podržavaju)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CyberDemonVZ kaže...

Koji je best buy Quick charger 4+? (mislim da je to verzija koju podržavaju)

 Gledao na alliexpressu kao original xiaomi 27w a ekipa koja je uzela javlja da radi po speckama ali da se vidi po izradi i stickerima da nije original...60kn...

Skoro pa bi uzeo u mi storeu kod nas ako imaju...

10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Uzeo sam opet mi9t... kontam za ovu lovu da mu dam još jednu šansu... Pa da vidimo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Rasprodali su 128 gb modele a taman htio narucit, sancta domenica

 

a dobro je, ima i u linksu isto tako vikend akcija cijene su identične i imaju na stanju robe 

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.8.2019 18:57 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice