Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 809.664
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
g3arv8 kaže...
Ah uzela si 2gb RAM?

 da,uzela sam 2/16gb 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Backdraft, na mobu sam pa ti ne mogu replyat, ugl moguce je flashati i back upati prek usb otg ako se ne varam, tak da ti sd ne treba.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

fpozar hvala na odgovoru, Nina ja cu danas popodne isto naruciti redmi note 3 16gb i to 2 komada preko giztopa pa me zanima jesu li ti rekli koliko ce trebat mobitelima da dodu tu do nas.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Super,drago mi je.. meni su rekli u subotu jos da ce za 48 sati poslati i onda mu treba 10-15 dana da stigne.. nadam se da ce tako i biti..
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Je li zna netko je li u planu cyanogenmod za rn3 ? Posto ga ne bi trebalo biti pretesko napraviti.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Eh. Budući je to Mediatek chipset, a oni baš i ne daju source, a da bi se mogao buildati cm, to je krajnje nužno, tako da, možda. Više ne nego da!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ali već postoji cm za redmi note 2, također je i prije par mjeseci bio leak x10 helia na xda i svi imaju source code, sad više ne znam zašto ne bi, ali opet ni ovaj za rn2 nije official.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

OK. Osobno trenutno nisam u posjedu niti jednog od spomenutih uređaja, tako da govorim napamet. I sam osobno navijam da se napravi stable cm za trojku jer ako ništa, lijepo je imati mogućnost izbora. Po meni, bitno je samo da je source baš od toga uređaja, a ne od nekoga koji je kao isti takakv, a ono nije. E tu je izvor mnogih problema na cm romovima. Ovo ipak govorim iz iskustva. Inače, i sam se bavim mišlju da suprugu i sebe razveselim sa po jednim od 3Gb, za pod jelkicu, sada, zanima me kako uređaji izgledaju uživo, što se tiče odnosa boje tijela i LCD panela. Za software vjerujem da nebi trebalo biti problema jer vidim da development romova ide uredno i stabilno. Dapače, još ako bude bootloader otključan, još bolje. Iako, janbitnije mi je da bude čisti i stabilan rom, ili da se bar takav može gore puknut i to je to.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Tu cu se sloziti, bilo koji rom bez bugova i da je stabilan ce biti dobar uz launcher, a uz ovaj ram i chip ne bi trebalo biti previse razlike u brzini.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Eh taj zakljucani bootloader, sto to tocno znaci?
Mislim dali ce se na RN3 moci staviti dev eu ROM bez problema ili ne?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Pa sad, nije bas 2 klika, al opet nije ni neko hakiranje za koji nema nigdje tutoriala. Bit ce na xiaomi.eu a i ovdje sam siguran da ce bit ljudi koji bi uskocili i pomogli, tako da, bez brige :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Ma da. Slažem se. Bar je uvijek ovdje tako bilo. Ako si normalan, ako nisi drzak, nema razloga da ti se ne pomogne. Ja sam samo (vjerojatno poučen iskustvom i godinama), oprezan, jer opet iz iskustva, uzaludan je i najbolji super duper turbo hi chipset sa 10 jezgri i gpuom u klasi gtx 970 ako nema dobre softverske podrške te ako veliki broj prodanih komada baš tog dotičnog uređaja ne inicira zainteresiranost android zajednice za razvoj aosp tj. cm roma. Eto, to je neko moje iskustvo. U biti, kada imate već polugotov rom, onda i nije problem malo se poigrati s njim, vidjeti što i kako, izbaciti tj. ubaciti, što vam treba-netreba, potpisati i puknuti gore. No, ako tomu nije tako onda to sve polako gubi smisao jer za boga miloga to je mobitel koji treba relativno uredno raditi i služiti svrsi, a ne da se stalno neki bijes po njemu prčka, tweka, dodaje, briše, etc. Eto, dakle, uvijek je, bar po mom mišljenju bolja stabilnost i općeprihvaćenost nego patiti za nekim bijesnim hardverskim spec., a oni natrpaju brdo bloatwera i ti se onda možeš slikati. Da, i to se može riješiti samo na kraju se vidi da to nije to... Osim toga, kod dotičnog xiaomija mi se sviđa i to što imajui pored samih mobitela također i dosta sitnica sa strane, a koje opet nisu bijesno skupe (narukvice, routeri, ext. batt., TV,....). Eto, .....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Jos da ovi kinezi znaju engleski imalo bolje od google translate copy paste, sta bi im ovo trebalo znacit.

 

Thanks for your order. Most redmi note 3 orders are shipped out, I will provide some free gifts to you if it has been shipped out. Thank you very much.

 

Dal sad moram cekat drugu posiljku jer su svi mobiteli vec poslani ili je moja narudzba vec nakon sta sam jucer uplatio poslana, sumnjam da tako brzo salje.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Kolko ja kuzim vecina ih je poslana a ako nece biti dovoljno mobitela da dode do tvojeg rednog broja narudzbe onda salje kad mu stigne nova posiljka + dzabe gift poput maskice ili zastite za ekran
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
fpozar kaže...
Kolko ja kuzim vecina ih je poslana a ako nece biti dovoljno mobitela da dode do tvojeg rednog broja narudzbe onda salje kad mu stigne nova posiljka + dzabe gift poput maskice ili zastite za ekran

 Ma ukoliko unutar 15 dana nebude kod mene dic cu paypal dispute ili nesto jer na stranici pise 15 dana sve skupa max. Ja mogu platiti odma a oni poslat kad budu imali, a neide to tako.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Backdraft kaže...

 Ma ukoliko unutar 15 dana nebude kod mene dic cu paypal dispute ili nesto jer na stranici pise 15 dana sve skupa max. Ja mogu platiti odma a oni poslat kad budu imali, a neide to tako.

 Čemu panika? Nema potrebe dizati dispute. Stranica s koje ste naručili je provjerena, niste jedini koji su naručivali sa ove stranice. Nema paničarenja.

15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
jurica_m kaže...
Backdraft kaže...

 Ma ukoliko unutar 15 dana nebude kod mene dic cu paypal dispute ili nesto jer na stranici pise 15 dana sve skupa max. Ja mogu platiti odma a oni poslat kad budu imali, a neide to tako.

 Čemu panika? Nema potrebe dizati dispute. Stranica s koje ste naručili je provjerena, niste jedini koji su naručivali sa ove stranice. Nema paničarenja.

 Ma je samo ako na stranici pise in stock znaci imaju je na lageru ocekujem da isporuce mob unutar 2 dana ako ga provjeravaju i sta ja znam, a ne da cekam sljedecu posiljku jer onda ocito nije "in stock".

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ja sam ih danas kontaktirala jer mi je bilo cudno sto mi jos nisu poslali tracking number.. ispalo je kao da nisu poslali mobitel.. rekli su da su za vikend poslali (naruceno u petak) i da je vec na putu samo sto dostavljaci trebaju poslati taj broj,a za to im treba malo vremena da uvedu u sustav.. od decka kolega je isto s njihove stranice narucio (note 2) 24.11. i njegov mob je vec u Parizu pa mi se cini da bi moglo brzo stici..
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ispravak za datum 27.11. je narucio
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ljudi, evo vam prvi review rn3 koji je ujedno i usporedba sa rn2 za sve koji imaju dvojku.
 
3 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Jel zna netko kako ide plaćanje carine i PDV-a? Naručila sam s jedne druge stranice nešto sitno,nema ni 10$ , ali šalju iz Kine.. piše da je free shipping za Hrvatsku,ali nisam sigurna da li se za to plaća išta.. pročitala sam na forumu da ispod 22$ se ne plaća carina,ali da bi se valjda PDV plaćao!? na 8$ koliko bih onda trebala platiti PDV? 

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
nina77 kaže...

Jel zna netko kako ide plaćanje carine i PDV-a? Naručila sam s jedne druge stranice nešto sitno,nema ni 10$ , ali šalju iz Kine.. piše da je free shipping za Hrvatsku,ali nisam sigurna da li se za to plaća išta.. pročitala sam na forumu da ispod 22$ se ne plaća carina,ali da bi se valjda PDV plaćao!? na 8$ koliko bih onda trebala platiti PDV? 

 Na tako nisku cifru se ne placa niti carina niti PDV. Inace, PDV iznosi 25%, znaci na 8$ to pdv bi bio 2$ (ali ga se ne placa za ovako male cifre). 

BTW Definitivno kriva tema za ovakvo pitanje, nema veze sa Redmi notom :)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
KiCo77 kaže...
nina77 kaže...

Jel zna netko kako ide plaćanje carine i PDV-a? Naručila sam s jedne druge stranice nešto sitno,nema ni 10$ , ali šalju iz Kine.. piše da je free shipping za Hrvatsku,ali nisam sigurna da li se za to plaća išta.. pročitala sam na forumu da ispod 22$ se ne plaća carina,ali da bi se valjda PDV plaćao!? na 8$ koliko bih onda trebala platiti PDV? 

 Na tako nisku cifru se ne placa niti carina niti PDV. Inace, PDV iznosi 25%, znaci na 8$ to pdv bi bio 2$ (ali ga se ne placa za ovako male cifre). 

BTW Definitivno kriva tema za ovakvo pitanje, nema veze sa Redmi notom :)

Kako nema? :D 

I jedno i drugo je iz Kine... :D 

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Pozdrav, uzeo bi redmi note 3, ali od 2gb sa aliexpress-a. Narucio bi danas. No nisam bas siguran kako sta oko kupovine. Ako ima koja dobra dusa da mi malo detaljnije objasni u poruci oko kupovine. Sto prije. sa dhlom bi uzeo. hvala :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
KiCo77 kaže...
nina77 kaže...

Jel zna netko kako ide plaćanje carine i PDV-a? Naručila sam s jedne druge stranice nešto sitno,nema ni 10$ , ali šalju iz Kine.. piše da je free shipping za Hrvatsku,ali nisam sigurna da li se za to plaća išta.. pročitala sam na forumu da ispod 22$ se ne plaća carina,ali da bi se valjda PDV plaćao!? na 8$ koliko bih onda trebala platiti PDV? 

 Na tako nisku cifru se ne placa niti carina niti PDV. Inace, PDV iznosi 25%, znaci na 8$ to pdv bi bio 2$ (ali ga se ne placa za ovako male cifre). 

BTW Definitivno kriva tema za ovakvo pitanje, nema veze sa Redmi notom :)

 heh i nema i ima.. redmi note 3 mi je na putu,a naknadno sam si uzela jos uz to tempered glass i phone case :D 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ekipa meni je jucer stigo redmi note 3, ali me nije bilo doma pa mi ga danas nose opet oko 5. Oko 10 mozete ocekivati review koji cu napisati njime tu, zivim u zg pa cu vam i 4g moci pokriti :)
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
fpozar kaže...
Ekipa meni je jucer stigo redmi note 3, ali me nije bilo doma pa mi ga danas nose opet oko 5. Oko 10 mozete ocekivati review koji cu napisati njime tu, zivim u zg pa cu vam i 4g moci pokriti :)

 Kud prije :o Otkud si narucio?

 

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Sa honorbuya, narucio ga 3.12. a poslali ga 10.12. oko 3 ujutro, trebo doc jucer ali me nije bilo doma.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

ni za živu glavu ne rootati ili bilo što drugo raditi

mob ima zaključani bootloader i postoji velika opasnost od soft bricka

čekati Xiaomi official tool za otključavanje bootloadera 

još biseri puste mogućnost flasha/update-a putem mi pc suite a zaključan bootloader....

MI4W
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 16:27 (MASVA).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Naravno, nisam ni mislio, ali hvala ako je bilo upuceno meni.
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice