Xiaomi RN3 MTK pomoć!

poruka: 7
|
čitano: 1.806
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Xiaomi RN3 MTK pomoć!

Da li neko može pomoći sa Xiaomi RN3 mtk , uradio sam wipe data i sada nemogu ući u MIUI 9 , nerazumijem kineski i neznam šta treba utipkati !! LoL probao sam wifi password , MIUI password ali nije to....

POMOĆ  ..  mob prima pozive!!!

 evo i slkice: 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 21:16 (joyjoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi RN3 MTK pomoć!
joyjoy kaže...

Da li neko može pomoći sa Xiaomi RN3 mtk , uradio sam wipe data i sada nemogu ući u MIUI 9 , nerazumijem kineski i neznam šta treba utipkati !! LoL probao sam wifi password , MIUI password ali nije to....

POMOĆ  ..  mob prima pozive!!!

 evo i slkice: 

 

 Na ovoj slici sa lokotom stisni ovu drugu tipku, ta ti je za wifi znači tu pišeš šifru za wifi

U slučaju da imaš bug zbog kojeg ti neće otvorit tipkovnicu odi na ovu ovu prvu opciju i onda stisneš ovo "oko" da se vidi šta pišeš, napiši svoju wifi šifru tamo ali samo zbog toga da ju možeš kopirat (dakle dugi pritisak) i zaljepiti tamo gdje treba...

Dakle moraš se prikačit na wifi najprije 

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi RN3 MTK pomoć!

Uspio sam nekako se spojiti na WiFi , ali se ništa nije dogodilo : nisam ušao u MIUI 9 , sad sam opet na početku nemam ni wifi !!!

Imam tipkovnicu na "prvom" sa okom , na drugom za wifi pojavi se wifi imena  u dostupnosti... fakat mi nije jasno . pošaljem koju sliku još.

12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi RN3 MTK pomoć!

Stvar je u tome da ti na ovoj slici sa lokotom prva opcija kaže da se logiraš sa svojim MIUI passwordom ali prije toga moraš bit spojen na wifi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi RN3 MTK pomoć!

evo malo fotkica,

Kužim , spojim se na wifi i onda MIUI password(sa zelenim gumbom)... 

 

 

Sad nikako da se spojim na WiFi......................................... :(

 

Hvala Motorino , kvaka je što treba dulje držati gumb sa wifi! izgubio sam dosta vremena .....

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 22:18 (joyjoy).
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi RN3 MTK pomoć!

Čekaj u kojoj si fazi sad ? Si uspio ući u MIUI ili samo wifi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi RN3 MTK pomoć!

Da uspio sam , sad sam prešaltao na english u settings :) hvala............. :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice