Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.252.216
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Batista kaže...

Jel tko ima iskustva sa karbonskim folijama ? Obljepio bi rukohvate na vratima jer mi se plastika ljusti :/

 

Samo 3M folije, nemoj kupit u kauflandu za 19.99 ili u bosni neke vanserijske jer ce ti tolko i trajat. 3M su dosta skuplje, ali jedine vrijede novaca

12 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Hacker002 kaže...

Samo 3M folije, nemoj kupit u kauflandu za 19.99 ili u bosni neke vanserijske jer ce ti tolko i trajat. 3M su dosta skuplje, ali jedine vrijede novaca

Sto mislis o ovome? Cini se ok, 30x127cm velicina, 77kn otprilike.

clock2much
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

Počeli su mi zvučnici malo "krištati" u autu kad je malo jači bass,znači otišli su u k??

13 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Kako - krištati? Izobliče zvuk? Smanji Bass onda malo, možda ga siluješ pa membrane tresu plastiku u vratima, a ona - krišti. Možda nije do zvučnika nego svega oko njih, i kablove bi trebalo provjeriti.

Faith divides us. Death unites us.
14 godina
offline
Vaš Auto Snova

Ekipa,

 

smijem li ja bez ikakvog rizika sutra natočiti eurosuper 98, vidim da je jeftiniji od 95 i 100-tice.

 

Do sada sam u Punto točio 95, uglavnom na Ini ili OMV-u.

 

 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
mate960 kaže...
Hacker002 kaže...

Samo 3M folije, nemoj kupit u kauflandu za 19.99 ili u bosni neke vanserijske jer ce ti tolko i trajat. 3M su dosta skuplje, ali jedine vrijede novaca

Sto mislis o ovome? Cini se ok, 30x127cm velicina, 77kn otprilike.

Kolko nabrzinu vidim, to nije 3M, tako da nista od mene.

16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
Bernard Huky Hux kaže...

Ekipa,

 

smijem li ja bez ikakvog rizika sutra natočiti eurosuper 98, vidim da je jeftiniji od 95 i 100-tice.

 

Do sada sam u Punto točio 95, uglavnom na Ini ili OMV-u.

 

 

toci nemas frke

15 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

Jedna me stvar pored mnogih drugih pozitivnih iznenadila u vezi golfa što smo uzeli,a to je kako dobro vuče iako ima samo 60 ks.Evo prošla su 2 tjedna otkako ga imamo,ni jednog jedinog prigovora. {#}

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Vaš Auto Snova

što se tiče auta Golf mi je perverzija, pogotovo kad pričamo o GTI ili VR6 :$

MK2 VR6 MK2 VR6
14 godina
offline
Vaš Auto Snova

Jučer sam vidio Golfa koji ima ratkape sa znakom Ferrarija

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
cuspajz kaže...

Jučer sam vidio Golfa koji ima ratkape sa znakom Ferrarija

 U Osijeku? Donji Grad? {#}

11 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

pricajte vi sta ocete golf je zakon {#}

 

14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
ba2033 kaže...
cuspajz kaže...

Jučer sam vidio Golfa koji ima ratkape sa znakom Ferrarija

 U Osijeku? Donji Grad? {#}

Da...

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.10.2012 23:35 (cuspajz).
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

lololol kakva luda kuchka {#}

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
nine kaže...

lololol kakva luda kuchka {#}

Sreca , prednji pogon :) odnosno 4x4 

14 godina
offline
Vaš Auto Snova

U jednoj ulici gdje prolazim kad se vraćam kući ima jedno ulegnuće, kog treba nazvat da im kažem da to zakrpaju? Oće oni to htjet uopće napravit?

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
cuspajz kaže...

U jednoj ulici gdje prolazim kad se vraćam kući ima jedno ulegnuće, kog treba nazvat da im kažem da to zakrpaju? Oće oni to htjet uopće napravit?

Ovo je Hrvatska, jesi normalan.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
16 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
cuspajz kaže...

U jednoj ulici gdje prolazim kad se vraćam kući ima jedno ulegnuće, kog treba nazvat da im kažem da to zakrpaju? Oće oni to htjet uopće napravit?

gospodin fini, vamo ima par ulica gdje je ravna povrsina videna kad i nlo..koda te ko pita

11 godina
neaktivan
offline
Vaš Auto Snova

ako ti je ispred zgrade, kuce, garaze pa ti je neizbjezna, bolje napravi gustog betona, baci par željeznih šipki i zbetoniraj to, jer ako si mislio da ce ti cestari doc sa asfaltom pokrpat to... nacekat ces se :D

Potpis.
14 godina
offline
Vaš Auto Snova

hehe, kod mene na glavnoj cesti ima poduža rupa več eto 3 mjeseca, bilo u novinama, ali hrvatske ceste se svaki tjedan samo elegantno prepeljaju kraj toga. Ni da bi prstom makli!

 

Welkome to Croatia ;)

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
12 godina
protjeran
offline
Vaš Auto Snova

Dok si neki politicar ne polomi kotac na toj relaciji, dotle mos pisati upravi vodovoda, ili sam pokrpati.

daniel
13 godina
offline
Vaš Auto Snova

kod mene se na kvartu događa da se naprave čudne rupčage na cesti.. nešto tipa guatamala sinkhole samo do oko pol metra širine.. {#} mekano i porozno je tlo blizu save..

to obično zakrpaju u roku od tjedan dana.

 

evo ja danas umalo izbjegao baš takvu rupčagu pred vipnetom u vrtnom putu.. rupčaga je odmah nakon što se popneš uz brdo, tako da sam ju zadnji tren vidio...

Its no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova

sve ce to biti uredu kad hrvatska uđe u EU 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
cuspajz kaže...

U jednoj ulici gdje prolazim kad se vraćam kući ima jedno ulegnuće, kog treba nazvat da im kažem da to zakrpaju? Oće oni to htjet uopće napravit?

 u mojoj ulici je u 6. mjesecu proveden plin, naravno da su kopali posred ulice.....nakon završetka radova su samo nasipali malo šljunka i do dan danas nisu niti taj šljunak navezli kako spada a kamoli sanirali ulicu

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
12 godina
odjavljen
offline
Vaš Auto Snova

Imam pitanje na koje bi molio hitan odgovor. Imam Astru F, 1.4 8v full einspritz 82 ks, uglavnom, bio je u njoj original radio Blaupunkt ( kazetar )
Izvadio ga normalno, kupio Pioonerov s USB-om za 399 kn na akciji nekoj. I spojim ja to sve, radi. ALI, nakon kaj sve podesim, bass, mid ,high i loudness, zagasim auto, upalim ga i stalno mi se radio vraca na tvornicke postavke, kako da to rijesim ???? Poludit cu vise. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova

Ajme, to se i meni u Mazdi dogada, a sto je najtragičnije, njen stari radio sam prebacio u drugo auto, i u drugom autu najnormalnije radi, dok se u njoj i stari i novi radio resetiraju.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Phantom_RI kaže...

Imam pitanje na koje bi molio hitan odgovor. Imam Astru F, 1.4 8v full einspritz 82 ks, uglavnom, bio je u njoj original radio Blaupunkt ( kazetar )
Izvadio ga normalno, kupio Pioonerov s USB-om za 399 kn na akciji nekoj. I spojim ja to sve, radi. ALI, nakon kaj sve podesim, bass, mid ,high i loudness, zagasim auto, upalim ga i stalno mi se radio vraca na tvornicke postavke, kako da to rijesim ???? Poludit cu vise. 

Mitsuoka kaže...

Ajme, to se i meni u Mazdi dogada, a sto je najtragičnije, njen stari radio sam prebacio u drugo auto, i u drugom autu najnormalnije radi, dok se u njoj i stari i novi radio resetiraju.

Evo dečki, pogledajte ovo, ima masu istih problema i odgovora, ja se i ne kužim baš. Sorry na LMGTFY, nisam bio siguran da li će kopirati čitav query iz samoga Googlea.

14 godina
offline
Re: Vaš Auto Snova
guby kaže...

sve ce to biti uredu kad hrvatska uđe u EU 

Po meni koliko sam ćuo je to veliki plus, ne zbog samog stanja cesta, nego zato jer će morati maknut sve ležeće policajce, u Zagrebu se svaka budala sjeti pozvat da mu pred kuću stave dva komada i onda još uz njih uredno parkira svoj auto, a ležeći se nalaze na samom poćetku uzbrdice, i tu sreći nije kraj, još sad u jesen kad padne lišće i malo kiše, to bude tako sklisko da fakat moraš bit oprezan. Bio sam u Rijeci par puta za ljeto, milina, valjda ni jednog ležećeg nema, po meni Rijeka ima tri puta bolje ceste od Zagreba, a čitao sam negdje, Njemci su potvrdili kako ležeći policajci malo po malo uništavaju auto, kao cigareta čovjeka, uništavaju se ovjesi, opruge, aumortizeri, ispušni sustav se od klimanja i trzanja raspadne brže itd...teoretski bi nam država trebala platit tu štetu koju prouzroće, al na ovu foru su samo povećali broj servisa što je odlićno za njih i njihov veći pdv od 25%... {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Phantom_RI kaže...

Imam pitanje na koje bi molio hitan odgovor. Imam Astru F, 1.4 8v full einspritz 82 ks, uglavnom, bio je u njoj original radio Blaupunkt ( kazetar )
Izvadio ga normalno, kupio Pioonerov s USB-om za 399 kn na akciji nekoj. I spojim ja to sve, radi. ALI, nakon kaj sve podesim, bass, mid ,high i loudness, zagasim auto, upalim ga i stalno mi se radio vraca na tvornicke postavke, kako da to rijesim ???? Poludit cu vise. 

Imao isti problem , i onaj kao DEMO mi je bio ukljucen ..... probaj to iskljuciti 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Vaš Auto Snova
Phantom_RI kaže...

Imam pitanje na koje bi molio hitan odgovor. Imam Astru F, 1.4 8v full einspritz 82 ks, uglavnom, bio je u njoj original radio Blaupunkt ( kazetar )
Izvadio ga normalno, kupio Pioonerov s USB-om za 399 kn na akciji nekoj. I spojim ja to sve, radi. ALI, nakon kaj sve podesim, bass, mid ,high i loudness, zagasim auto, upalim ga i stalno mi se radio vraca na tvornicke postavke, kako da to rijesim ???? Poludit cu vise. 

Ako se ne varam nisi dobro spojio žice, obično su 2 žice za napajanje, jedna (većinom žuta) je za stalni napon koji ti čuva postavke i memoriju stanica, a druga (crvena) je pod naponom samo kad upališ auto ili recimo daš kontakt. 

Tu žutu žicu moraš spojit na žicu u instalaciji auta koja daje stalno struju (bez kontakta), a crvenu žicu spojiš na žicu u instalaciji koja daje struju tek kad daš kontakt.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.10.2012 0:03 (veki22).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice