Auti - ultimativna tema izdvojena tema

poruka: 77.114
|
čitano: 13.253.145
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Pa možeš ti voziti i sa upaljenim dugim svjetlima i maglenkama, dobiješ još veću vidljivost, a ovima što idu prema tebi smetaš koliko i sa xenonom bez leće.

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 12:55 (TIR669).
15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Dogada se
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

vidi se da neznate

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

nema se tu šta znati ili ne znati.. nek na večer stane 10m pod 90 stupnjeva ispred zida i poslika kako baca snop i sve će biti jasno 

ne isključujem mogućnost da je snop odrezan unatoč reflektirajućem faru, ali imam pravo sumnjati 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Kak se lijepo vozit po Zagrebu u 4 ujutro

Žive duše nema, do doma mi je trebalo 17min, a inaće 30-40min mi treba, ovisno o gužvi...

(da nebi sad neki mislili kaj imaš radit u 4 ujutro na cesti, sigurno se pijan iz kakvog kluba vraća, e pa ja ne pijem , radim kao student preko ugovora di stignem, jučer sam radio u tiskari Vjesnik od 22 do 6 ujutro (noćna smjena), al je krepal stroj pa su nas pustili u 4 ujutro, tak da sam se vraćal sa posla...)

 

Na Slavonskoj nisam htio stiskat, hladan motor, a i viđao sam policiju kako snima aute ispod podvožnjaka (Slavonska-Av.većeslava Holjevca) i nadvožnjaka (Slavonska-Držićeva), a i statična kamera je kod zgrade Coca cole, na Heinzelovaoj sam malo potegnuo, Branimirovoj na početku, kasnije na autobusnim ugibalištima znaju također snimati brzinu i zaustavljat, Mandlova je prazna i potego sam na cesti za Markuševac (Štefanovečka), ta cesta je baš za guštanje, zavojita, većinom nema kuća u blizini, mada dosta zeznuta, ja od kad znam za sebe, na toj cesti pamtim da je barem 10-ak auta izletilo (neki su i na krovu završili), dva zavoja su izgrebana zbog boljeg gripa, al također na toj cesti sam imao prilike vidjeti kako se naganjaju šleper bez prikolice i honda accord, za hondu znam da vrhunski leži u zavojima, al taj sa šleperom je 100ku vozio, ja nisam mogao vjerovati kako to leži, s obzirom da mu je svo težište na prednjim kotačima...

 

(šteta što mi je mutan video, staklo je bilo zmazano, pa je kamera fokusirala staklo, a ne kroz njega...)

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.3.2017 14:10 (1BIT).
12 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Zna li netko za autopraonicu u Zagrebu gdje auto peru od ispod (dizanje na dizalicu ili drugačije)

A da nije automatska praonica.

14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
klokan057 kaže...

Zna li netko za autopraonicu u Zagrebu gdje auto peru od ispod (dizanje na dizalicu ili drugačije)

A da nije automatska praonica.

 Samo upišeš podno pranje vozila Zagreb i pogledaš šta će izbacit

Evo šta sam ja našao:

LINK

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Haha...strasno.

Dakle Type R oprema Type X Plus ima xenon bez leće TVORNIČKI ;)
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Thoroughbred kaže...
Haha...strasno.

Dakle Type R oprema Type X Plus ima xenon bez leće TVORNIČKI ;)

 

Jel imaju novi Subarui nesto slicno? Vidio sam nedavno dva nova Subarua i oba su imale reflektore, ali dosta jako i bijelo svjetlo. Radilo se o XV-u i ako se ne varam Foresteru.

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Thoroughbred kaže...
Dakle Type R oprema Type X Plus ima xenon bez leće TVORNIČKI ;)

 

daj baš me zanima kako to puca, ako ti nije problem napravi gore navedeni test kad primogneš pa zakelji sliku 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Izvol'te.
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Thoroughbred kaže...
Xenon moze i bez leće...ja imam na svom xenon bez leće...

 

Thoroughbred kaže...
Izvol'te.

 Nije baš da ti je lijepo odrezan snop. 
Sa lijeve strane se rasipa više nego što bi trebao.

 

Ima kod mene jedan Civic kao tvoj sa xenonom u reflektoru i blješti užasno. 

Ali kao što sam napisao na prošloj stranici, možeš Xenon(rađen kao zamjena za halogenu(uglavnom ne kineski) staviti u halogeni reflektor, a da nema nikakvih problema.
Npr. Astra H, moj c4, Golf 6...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

i onda se netko fali "ubia dvi muve jednim udarcem"... u epizodi kad jaganjci utihnu, ovaj je sredia 21-og... a sad, 0.77 koliko je napuva je nista prema nasim rekorderima koji pusu po 3-4 promila... 

http://www.24sata.hr/news/ipak-su-utihnuli-pijani-vozac-pregazio-je-zalutale-jaganjce-517663

 

 

13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Chutac evo proslijedio sam tvoj prigovor o snopu Hondi :)
SmellsLikeTeenSpirit [S3AL]
13 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
ivanzu kaže...
BORG kaže...

Pogledaj i onaj Fusso, sto sam spominjao prije.

Dugo drzi, ali ga se treba kvalitetno nanesti na lak.

 

 Crvena valjda spada pod tamne boje? 

 ja sam za crvenu uzeo light verziju

15 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
Golf 6 nema farove sa običnim lećom,reflektori ili xenon + drl
14 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
TIR669 kaže...

Pa možeš ti voziti i sa upaljenim dugim svjetlima i maglenkama, dobiješ još veću vidljivost, a ovima što idu prema tebi smetaš koliko i sa xenonom bez leće.

 E, nemereš. Eno ti moje Superbice, upali maglenke, pa okini duga svjetla. I dare you, try it. 

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Pitanjce.

Danas malo ugrijalo pa malo probao upaliti klimu. Upalim auto, upalim klimu, zapuše jako na 10 sekondi i onda stane. Više ne puše, nebitno na kojoj jačini. Tek nakon nekih 5 minuta ili 4-5 kilometara je počelo normalno puhati i hladiti.
Pretpostavljam da bi trebalo napuniti plinom? I jel moguće da je to samo zbog manjka plina. Prošli vlasnik nije odavno punio.

Ništa ne ostavljam nezavrš
13 godina
neaktivan
offline
Re: Auti - ultimativna tema
doky01akablava kaže...
Golf 6 nema farove sa običnim lećom,reflektori ili xenon + drl

 Znam, kažem za reflektor.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
WackyZG kaže...
TIR669 kaže...

Pa možeš ti voziti i sa upaljenim dugim svjetlima i maglenkama, dobiješ još veću vidljivost, a ovima što idu prema tebi smetaš koliko i sa xenonom bez leće.

 E, nemereš. Eno ti moje Superbice, upali maglenke, pa okini duga svjetla. I dare you, try it. 

 Kako na kojem autu. Ja na Golfu 4 ne mogu imati upaljena duga i maglenke - to jest čim upalim duga ugase se maglenke, dok kolega na petici može imati oboje bez problema, ali ja imam maglenke u glavnom faru, a on u donjem dijelu branika, pa je možda tu neka poveznica.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Danas sam popyzdio.

Kako bi vi reagirali kad vidite nekog da vam sjedi na haubi?

 

Ostavim danas auto na parkingu i vidim "prijatelje/poznanike" ako ih mogu tako nazvati, kada sam se vratio da mi se zahebavaju oko auta. Doslovno se lik izvalio po haubi, diže brisače i izvode gluposti oko auta jer znaju da na takve stvari poludim. Mislim se koji qrac, ko da imaju 10 godina. Tako se ni djeca nebi igrala.

 

Ja naravno poludim, stjeram ih u qrac i nisam sad ni gledao jel udubljena hauba.

 

U pm. To je nečija imovina, bio auto od 2 ili 50k eura, nebitno.

Slična stvar i sa skuterom, ako netko sjedne pa drka po volanu.

 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Jeb*m sve po spisku, isto vrijedi i za lupanje vrata. 

13 godina
neaktivan
offline
Auti - ultimativna tema

Jedna zidarska. Ali budući da svi moji prijatelji znaju da bih to napravio, ne pada im na pamet dirati auto bez dopuštenja.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Ja to jednostavno napravim, prvi put kad ih ja vozim, a znam da nemaju neku obavezu, jednostavno na povratku kuci zadnjih par kilometara idu pjesice(do sad se desilo jednom i nikad vise)

11 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
dv14 kaže...

Danas sam popyzdio.

Kako bi vi reagirali kad vidite nekog da vam sjedi na haubi?

 

Ostavim danas auto na parkingu i vidim "prijatelje/poznanike" ako ih mogu tako nazvati, kada sam se vratio da mi se zahebavaju oko auta. Doslovno se lik izvalio po haubi, diže brisače i izvode gluposti oko auta jer znaju da na takve stvari poludim. Mislim se koji qrac, ko da imaju 10 godina. Tako se ni djeca nebi igrala.

 

Ja naravno poludim, stjeram ih u qrac i nisam sad ni gledao jel udubljena hauba.

 

U pm. To je nečija imovina, bio auto od 2 ili 50k eura, nebitno.

Slična stvar i sa skuterom, ako netko sjedne pa drka po volanu.

 

 u sitne sate i temperature ispod nistice idu pjeske doma, eto kako sam reagirao

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
12 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Da li itko ima  iskustva sa OSRAM CoolBlue Intense, koliko dugo traju?

16 godina
offline
Auti - ultimativna tema

Dok ne pregore

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

u svakom slucaju bolje nego NB laser :)

9 godina
offline
Re: Auti - ultimativna tema
RuskeGTT kaže...

u svakom slucaju bolje nego NB laser :)

 To je istina, videl sam Laser i nisu do koljena Unlimitedu. Em su žutije, em mi se činilo da slabije svijetle, tj. nekako da manju površinu u širinu osvjetljavaju.

13 godina
offline
Auti - ultimativna tema

stvarno? jer gledam koje uzet...ne bi bas uzeo one cool blue, jer bi mislim bilo preplavo...mislio sam bas lasere uzet, a kazes na kraju da su bolje unilimited? koje se JACE vide? to me najvise zanima...po svim testovima i sve sta sam gledao, laser rokaju...

 

https://www.youtube.com/user/sorcerer21ro/videos

 

pogledajte ovdje reveiwove masu lampi

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice