Biciklizam, bicikli, oprema, staze... izdvojena tema

poruka: 30.294
|
čitano: 14.131.667
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
ouchh kaže...

Poz!

 

tražim neki bicikl za curu, koristila bi ga za ići na posao svaki dan (~5km)

 

rekla je da bi htjela gradski (onaj klasicni sa kosaricom), ali vjerojatno je mogu odgovoriti

 

pa je pitanje:

valjaju li ti gradski bicikli uopce ili je bolje uzeti neki cross/trekking sa zenskom ramom? i koje su dobre marke za te bicikle, tj na sto da pazim? 

 

i ako netko ima kakav prijedlog (do 2000kn), slobodno baci u mom smjeru :)

 

Da realno bolje je uzet Treking bajs, a kolko vidim ranije spomenuta ženska Nakamura još uvijek nije prodana.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/automobili-motori-bicikli/biciklizam-bicikli-oprema-staze/11835.aspx?page=784&jumpto=5339215&sort=asc&view=flat

 

http://www.njuskalo.hr/gradski-bicikli/ctb-28-nakamura-platinum-40-1.900kn-oglas-20012381

 

To je rabljeni bajs, ali zapravo prodaje ga bic dučan pa dobiješ i normalan klasičan račun kao i za novi bajs.Do 2000kn to je najbolji izbor, dakle kaj se tiče opreme i djelova na biciklu.Kao potpuno novi bicikl, do 2000kn dobit češ najeftinije djelove i dosta puta bajs sa čeličnom ramom=znatno veča masa.

 

Još jedan dobar izbor isti prodavač, trunku slabija oprema u odnosu na Nakamuru, ili točnije stražnji Shimano Acera mjenjač itd. Ovaj bajs ima blatobrane i pakentreger, tu je suspenzija u sic štangi a gume očito imaju reflektirajuču traku.

 

http://www.njuskalo.hr/gradski-bicikli/ctb-28-winora-jamaica-1800-kn-oglas-19680511

12 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Pozdrav. Kako je došlo lipo vrime gleda sam si uzet neki biku. Pa jeli može preporuka jedne do 3000kn (ako može bit da nekim 3x9) i druge do 5000 (sa nekom zračnom vilicom). Prvenstveno mi igra MTB i kupovina u dućanu na karticu. Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ovaj nakamura ima dobre komponente, ali se cini premali (ona je 170)

 

Za ovu winoru marku nikad nisam cuo, a sa slike ne vidim koje komponente ima. Ali je bonus sto ima blatobrane i ovaj chain shield, svjetla, poslao sam upit da pogledam uzivo ako je moguce. Hvala!

 

 

Što se tice ovih zenskih bicakala, ponuda je bas uzasna. na 80% stranica uopce ne pisu specifikacije

 

 

16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
ouchh kaže...

Ovaj nakamura ima dobre komponente, ali se cini premali (ona je 170)

 

Za ovu winoru marku nikad nisam cuo, a sa slike ne vidim koje komponente ima. Ali je bonus sto ima blatobrane i ovaj chain shield, svjetla, poslao sam upit da pogledam uzivo ako je moguce. Hvala!

 

 

Što se tice ovih zenskih bicakala, ponuda je bas uzasna. na 80% stranica uopce ne pisu specifikacije

 

 

Winora je Njemački brend ili proizvođač bajsova, ili firma koja djeluje ili posluje skoro pa sto godina.Pa napisal sam koji je stražnji mjenjač, točnije to je dizajnom stara verzija Shimano Acera mjenjača.Pogon je Shimano ili Suntour,(najčešče korištene firme na večini dobrih bajsova) ali ovako po fotki teško je potrefit točan model pogona.Bajs ima 24 brzine, a ručice mjenjača+kočnice su Shimano to se vidi i ovako na lošoj fotki.

 

Acera 2008 Acera 2008
 
Acera 2011 Acera 2011
 

 

Tu imaš još jedan izbor, osim 21 brzine okvirno vrlo slično kao Winora model.Na njemu je opet Shimano Acera stražnji mjenjač, ali noviji model koji je nasljedio raniji Acera model u crnoj ili sivoj verziji.Ovaj bajs izgleda kao novi, pa eto i to moš osobno pogledat ili provjerit.

 

http://www.njuskalo.hr/gradski-bicikli/gradski-bicikl-oglas-18941168

 

Bicikl nije auto i njegove zamke, bajs može bit star i deset godina+dobri djelovi ako je malo vožen to je kao novi bajs.Bajs je vrlo lako provjerit, dakle njegova realna ispravnost ili potrošenost djelova i onda nema frke.Rabljeni bickli nisu atomska fizika, za iskusno oko sve se vidi ništa nije skriveno+test vožnja jel.U praksi zna se kako to ide, ako kupac nema poima o biciklima moraš potražit pomoč kod izbora.Bilo novo ili staro/rabljeno neiskusnog je vrlo lako nasamarit, pa preskupo prodat novi bajs ili rabljeni poluispravni-znatno potrošeni bajs itd.

16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
rambox kaže...
Rabljeni bickli nisu atomska fizika, za iskusno oko sve se vidi ništa nije skriveno+test vožnja jel.U praksi zna se kako to ide, ako kupac nema poima o biciklima moraš potražit pomoč kod izbora.Bilo novo ili staro/rabljeno neiskusnog je vrlo lako nasamarit, pa preskupo prodat novi bajs ili rabljeni poluispravni-znatno potrošeni bajs itd.

Nije baš da se lako vidjeti bitno... Na oko potrošenost kazete/pogona/lanca nema teorije da se vidi. Ako je lanac izdužen prek 0.75 pogonski sustav od najmanje 1000kn je spreman za promjenu. Za to ti treba mjerač lanca, golim okom to nema šanse vidjet osim ako je totalka potrošeno.

 

Nabe ista stvar, ne možeš vidjet stanje bez da ju otvoriš... A nova naba i preslagivanje kotača nisu jeftini. vilica ista stvar. Vilice i nabe rijetko tko održava i servisira na pravilan način ili servisira uopće...

 

Kočnice možeš koliko toliko vidjet i provjerit u kakvom su stanju, al to je sporedna stvar. Ovo ostalo se vidi, al to ostalo su sic, felge, rama, pedale, mjenjači itd. gdje je većinom u redu sve ako netko ide prodavat bicikl jer se kuži odmah ako nešto ne štima.

 

btw. Ako bicikl ne šalta savršeno, lanac je potrošen vrlo vjerojatno, a skup s njim i kazeta, vjerojatno i šajbe pogona...

 

Vrlo rijetko uopće tko kod nas pazi na bicikl i redovito ga servisira onako kako bi trebalo... Kad ste čuli zadnji put da vam je netko rekao da je mijenjao lanac na biciklu ili mijenjao mast i kuglice u nabama?

 

U svakom slučaju, rabljeni bicikli u RH su većinom već debelo potrošena roba koja nije održavana... Da se naletit tu i tamo na nešto što je stvarno malo voženo i još je u super stanju, ali po mom iskustvu, to je rijetko. Da se naletit i na rabljene bicikle koji su redovno održavani, kao što ja to recimo radim, ali takvi su isto vrlo rijetki.

 

Nedavno je frend kupio fullya za 9000kn. Istina, bicikl je super, frajer promijenio vilicu, sve izgleda super... Bicikl nov takav košta 15 000kn... 

 

Nakon 3 tjedna propao shock, novi 400 eura i naravno izdužen lanac prek 1%. Dakle džaba što je XT i pogon i kazeta i lanac kad je za bacit u smeće za 1500-2000km. Sve skupa popravci će ga koštati kao da je kupio novi takav bicikl.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 17:30 (lllnuclearlll).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Neo dD. kaže...
Pozdrav. Kako je došlo lipo vrime gleda sam si uzet neki biku. Pa jeli može preporuka jedne do 3000kn (ako može bit da nekim 3x9) i druge do 5000 (sa nekom zračnom vilicom). Prvenstveno mi igra MTB i kupovina u dućanu na karticu. Hvala

 

Do tih para možeš dobit jedino 3x83x7 maks, ako sam dobro upućen u stanje na tržištu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2017 17:23 (Dex.pwn).
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Dex.pwn kaže...
Neo dD. kaže...
Pozdrav. Kako je došlo lipo vrime gleda sam si uzet neki biku. Pa jeli može preporuka jedne do 3000kn (ako može bit da nekim 3x9) i druge do 5000 (sa nekom zračnom vilicom). Prvenstveno mi igra MTB i kupovina u dućanu na karticu. Hvala

Zračna vilica za 5000kn, nov bicikl? Nema šanse... 

 

Zašto uopće zračna vilica... Zračna vilica vrlo često ne znači i bolja vilica, pogotovo što se tiče jeftinijeg segmenta. Usput je i teža za održavanje.

16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
lllnuclearlll kaže...
rambox kaže...
Rabljeni bickli nisu atomska fizika, za iskusno oko sve se vidi ništa nije skriveno+test vožnja jel.U praksi zna se kako to ide, ako kupac nema poima o biciklima moraš potražit pomoč kod izbora.Bilo novo ili staro/rabljeno neiskusnog je vrlo lako nasamarit, pa preskupo prodat novi bajs ili rabljeni poluispravni-znatno potrošeni bajs itd.

Nije baš da se lako vidi išta... Na oko potrošenost kazete/pogona/lanca nema teorije da se vidi. Ako je lanac izdužen prek 0.75 pogonski sustav od najmanje 1000kn je spreman za promjenu. Za to ti treba mjerač lanca, golim okom to nema šanse vidjet osim ako je totalka potrošeno.

 

Nabe ista stvar, ne možeš vidjet stanje bez da ju otvoriš... A nova naba i preslagivanje kotača nisu jeftini. vilica ista stvar. Vilice i nabe rijetko tko održava i servisira na pravilan način ili servisira uopće...

 

Kočnice možeš koliko toliko vidjet i provjerit u kakvom su stanju, al to je sporedna stvar. Ovo ostalo se vidi, al to ostalo su sic, felge, rama, pedale, mjenjači itd. gdje je većinom u redu sve ako netko ide prodavat bicikl jer se kuži odmah ako nešto ne štima.

O da itekako se odma vidi,ako su V-Brake kočnice pa linija potrošenosti ili izgled felge ti sve govore.Kaj misliš kakve če bit nabe, ako je bicikl kupljen večinom za ukras, ili bicikliranje samo Nedjeljom po jarunu itd.Niko normalan neče mjenjat felge da zamaskira potrošenost bajsa. Dakle ne gledaš kočnice ili pakne, nego samo felge to je ono bitno.

 

Fučkaš kazetu ili lanac, 160kn jedan i drugi novi dio recimo za 8 brzinski sistem.Na kazeti se odma vidi jel poderana ili 50% potrošena, ili još bolje na pogonu dakle zupčanici to se zapravo jedino i gleda.Zamjena pogona da bi zamaskiral istrošenost bicikla, to je prilično skupo maskiranje dakle bacaš oko na pogon+felge pa nema frke.

 

Vidi ovu felgu dolnja fotka, bajs je kao novi kupljen 2009 godine, a realno kao da je kupljen prije godinu dana.Bajs je večinom služio za ukras, kupljen je novi onako reda radi pa večinom skupljal prašinu+tu i tamo malo bicikliranja.

 

https://drive.google.com/file/d/0BzFrxTwtpH4Fd0V0TU9QUnhPUlk/view?usp=sharing

 

 

 

 

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
lllnuclearlll kaže...
Dex.pwn kaže...
Neo dD. kaže...
Pozdrav. Kako je došlo lipo vrime gleda sam si uzet neki biku. Pa jeli može preporuka jedne do 3000kn (ako može bit da nekim 3x9) i druge do 5000 (sa nekom zračnom vilicom). Prvenstveno mi igra MTB i kupovina u dućanu na karticu. Hvala

Zračna vilica za 5000kn, nov bicikl? Nema šanse... 

 

Zašto uopće zračna vilica... Zračna vilica vrlo često ne znači i bolja vilica, pogotovo što se tiče jeftinijeg segmenta. Usput je i teža za održavanje.

 

Nisam ni skužio da je napisao i do 5k.

Nek otiđe u neki dućan(Keindl, Rog-Joma), i uzme neki do 5k.

12 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Pošto mi jedan od najboljih prijatelja ima Gaint Anthem 1 na kojem sam prošao dosta km meni je zračna vilica top stvar na MTB. Razumijem da vjerovatno vilica na HABike 7.6 sa cijenom od 5k (http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=1113) vjerojatno nije kvaliteta ka FOX na Anthemu ali je sigurno značajno bolja od ovih entry level SR vilica. Ako imate neki prijedlog ovakvog tipa bike (možda i bolje za te novce) takav sam prijedlog htio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ovaj Haibike 7.6 je ok. Nakon nekog vremena promijeniš viljušku i kočnice i imaš super bajk. Malo jesu sada cijene veće, ali šta je tu je...

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Neo dD. kaže...
Pošto mi jedan od najboljih prijatelja ima Gaint Anthem 1 na kojem sam prošao dosta km meni je zračna vilica top stvar na MTB. Razumijem da vjerovatno vilica na HABike 7.6 sa cijenom od 5k (http://www.ciklo-centar.hr/new/artikli.asp?ID=1113) vjerojatno nije kvaliteta ka FOX na Anthemu ali je sigurno značajno bolja od ovih entry level SR vilica. Ako imate neki prijedlog ovakvog tipa bike (možda i bolje za te novce) takav sam prijedlog htio.

"Vjerojatno nije kvaliteta kao FOX" 

 

Osobni imam Suntour XCR-RL na jednom biciklu i pokazala se relativno OK. A nije zračna. Napominjem da je to relativno OK za te pare i u nekakvom donjem/srednjem segmentu vilica koje nisu baš totalno smeće.

 

Ova zračna bi možda mogla biti i nešto bolja (napominjem možda.) 

 

Ali uspoređivati to s FOXom na bilo koji način stvarno nema smisla, nema tu usporedbe nikakve. Jeftinija foxova vilica košta kao taj bicikl...

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 9:38 (lllnuclearlll).
13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

narucen KTM Peak Deore 29 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ima brda (planina) u Slavoniji. Da ne kažem i skijališta.

Psunj, Papuk, Dilj, Krndija, Požeška gora,.
A vjerujem da su ti obronci Fruške gore prilično blizu.

Pa da rješiš probleme sa kočnicama.

9 godina
odjavljen
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Od četvrtka u Lidlu, možda nekom nekaj zatreba

 

http://www.lidl.hr/hr/2635.htm?id=950

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ima li tko polovne ručke (ili ručku), ali važno mi je da imaju s jedne i druge strane lock-on? Boja nevažna, stanje također. Treba mi za jedan DIY.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to d
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Što mislite o ovom biciklu? Prosječna cijena rabljenog 3500kn...odnos uloženo/dobiveno solidan? Oprema u razini prosječne ili "dno dna"?

 

https://www.specialized.com/by/en/bike-archive/2013/rockhopper/rockhoppercomp26/39944

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 18:03 (tomi_hr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ne dela ti link

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
Neo dD. kaže...
Pozdrav. Kako je došlo lipo vrime gleda sam si uzet neki biku. Pa jeli može preporuka jedne do 3000kn (ako može bit da nekim 3x9) i druge do 5000 (sa nekom zračnom vilicom). Prvenstveno mi igra MTB i kupovina u dućanu na karticu. Hvala

Ponavljam se,ali ovo vam je trenutno neki best buy do 5k kn ako želite MTB,i do baš konkretan entry mtb koji će izdržat šumu i planinu.

http://tct-author.hr/tct/detail.php?art=1062

 

Što se tiče Speca,po meni previše novaca.

Kad je bio nov ti je bio neka niža srednja kategorija+26ica sa 3x9 pogonom...realna cijena po meni 2-2.5 (i to ako je u zaista jako jako dobrom stanju).

 

To su vam moja mišljenja 

12 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Hervis objavio akciju za 2.500kn x fact cross sport, na linku je stara cijena, od sutra vrijedi nova.

 

Vrijedi li taj bicikl tih para? Gledam nešto što mogu platiti na rate, a opet da mogu dnevno oderati 20-30km po asfaltu uz breg/niz breg (malo makadama, ništa strašno)

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Ja bih molio ako mi znalci mogu odgovorit da li se isplati otići do Slo po ovaj Giant..

 

http://www.bikeek.si/treking-kolo-giant-roam-1-2017

 

Meni bi prvenstveno koristio za vožnju po gradu a tu i tamo možda slabi makadam il šuma. Gledam malo cijene i buđet koji mi je max 4500 kn pa mi se čini kao isplativo.

Dvoumim se između ovoga ili Giant Roam 1 2016 koji je čak i sitno skuplji al po karakteristikama koliko se ja razumijem jednaki pa sad neznam zašto je prošlogodišnji i skuplji. 

Uglavnom molim ako mi možete pomoć il ako ima netko bolju ideju za bajs do 4500kn u Hr il još jeftini a bar donekle blizu Giantima bio bi jako zahvalan!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Gledam si uzeti nešto do 2500 kn pa vidim ovo na akciji. Ne razumijem se baš previše u to pa me zanima jel valja ovaj bicikl za tu lovu? 

http://www.intersport.hr/sportovi/biciklizam/bicikli/brdski-bicikli/nakamura-biciklizam-crna-muski-bicikl-fusion-30-p29997

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Opet moje skromno mišljenje:

Giant se u globalu isplati,baci si na papir kolko bi te izaslo sve skupa tipa benzin,vinjeta itd,provjeri veličinu i da li je bajk stvarno dostupan.

 

Xfact i Nakamura ,definitivno ne ,realna cijena tih bicikala bi trebala bit ok 1000 kn ,oba dućana su poznata po napucanim cijenama i  lažnim popustima.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
evang kaže...

Opet moje skromno mišljenje:

 

 Xfact i Nakamura ,definitivno ne ,realna cijena tih bicikala bi trebala bit ok 1000 kn ,oba dućana su poznata po napucanim cijenama i  lažnim popustima.

 

ako može i moje skromno mišljenje ova nakamura za 2399 kn,neznam da može naći nešto bolje za te novce a da je iz dućana i da je nova bicikla.

 

Realna cijena je jedno a tržište je tako da ne možeš dobiti realnu cijenu pa kupuješ šta ti se nudi za te novce, mi to svi znamo...

 

Vezano za mene, ja mislim kupiti full suspension,limit je 15 000kn,način plačanja karticom, kupujem u Splitu,za te novce ne mogu dobiti što želim da je novo,ali nemam drugih opcija nego kupiti što se nudi... tako možda i on max cijena je 2500kn i to je limit, a on je vidio tu Nakamuru za 2399kn i nema druge opcije nego kupiti to.

A te njihove LUDE popuste neću komentirati

 

eh da je novca više 

11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Pa ja bi osobno radije ovo uzeo

http://www.dsg.hr/proizvod.asp?sifra=2003&cate=33

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Biciklizam, bicikli, oprema, staze...
antimadridista kaže...

Gledam si uzeti nešto do 2500 kn pa vidim ovo na akciji. Ne razumijem se baš previše u to pa me zanima jel valja ovaj bicikl za tu lovu? 

http://www.intersport.hr/sportovi/biciklizam/bicikli/brdski-bicikli/nakamura-biciklizam-crna-muski-bicikl-fusion-30-p29997

 Moš uzet slobodno, to je ok za tu lovu kod zvučne bajs firme dobit češ samo "jeftinu kvalitetu".

 

- 24 brzine

 

- stražnji Shimano Acera mjenjač

 

- Shimano Tourney pogon ili SR Suntour pogon

 

- ručice mjenjača Shimano ST-EF51 8 speed verzija

 

Malo više vizualnih detalja, to je ova dolnja verzija onako možda malo drukčija boja ali isti djelovi.

 

http://www.njuskalo.hr/mtb-bicikli/nakamura-fusion-30-oglas-8735794

evang kaže...

Opet moje skromno mišljenje:

Giant se u globalu isplati,baci si na papir kolko bi te izaslo sve skupa tipa benzin,vinjeta itd,provjeri veličinu i da li je bajk stvarno dostupan.

 

Xfact i Nakamura ,definitivno ne ,realna cijena tih bicikala bi trebala bit ok 1000 kn ,oba dućana su poznata po napucanim cijenama i  lažnim popustima.

Opet ti ugazi u blato, daj malo popravi logiku Xfact i Nakamura nikako ne idu u isti koš profulo si totalno.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/automobili-motori-bicikli/biciklizam-bicikli-oprema-staze/11835.aspx?page=784&jumpto=5339215&sort=asc&view=flat

 

http://www.bug.hr/forum/topic/automobili-motori-bicikli/biciklizam-bicikli-oprema-staze/11835.aspx?page=785&jumpto=5340853&sort=asc&view=flat

evang kaže...

 Je to je baš super, jest jeftinije i da Haro ime+klasično osiromašenje pa eto ti samo kupi.

 

- 21 brzina

 

- stražnji mjenjač najeftiniji Shimano Tourney serija

 

- ručice mjenjača jeftinije Shimano ST EF-40

 

- pogon SR Suntour

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.3.2017 22:37 (rambox).
11 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Je, al dobiš bicikl iz bic dućana koji bi barem u teoriji trebao bit složen kak spada.

Makar je i taj preskup realno.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

moje misljenje je da za 1000kn cirka vise od te nakamure mozes dobit puno bolji bajk...naravno trebas nabasati na popust nad popustom, ali jbg...nade se...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Nikad prije čuo za NAKXUS pa ako neko nešto zna da rekne. Uzo bi 26M989 za cca 1900kn novi..Hvala!

Okvir bicikla:  19" aluminijski okvir MTB
Boja: Mat sivo/Bijelo/Zelena
Vilica: Čelična suspenzijska vilica
Upravljač: Čelični
Nosač upravljača: Aluminijski
Osovina kotača: Čelik, ED
Okvir kotača: Alumunijski dupla stijenka, H:30mm
Guma: 26" x 1.95"
Lančanik: Čelik, Golden-Swallow
Lanac: C30, KMC
Mjenjač:Shimano FD-TZ30, RD-TZ50, 21 brzina
Ručica mjenača: Shimano EF-51
Stražnji zupčanik: FW-7l 7 brzina
Kočnice: Aluminijska poluga kočnice, Prednje i zadnje disk kočnice
Sjedalo: Polyurethane
Pedale: PP
U Hrvatskoj je ne može kupiti pa neće ići na ništa. Netko mu je mora donijeti iz neke razvijene zemlje.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Biciklizam, bicikli, oprema, staze...

Dečki ako nekome treba novo sjedalo... Imam viška jedan Ergon SMR3 Pro Carbon (205g) u M veličini - novo sa ambalažom :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice