Nintendo nes

poruka: 14
|
čitano: 7.273
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo nes

jel netko prodaje mozda nintendo nes ili zna gdje mogu za njega adapter kupitit???

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo nes

Imaš na pijaci kupiti vrlo jeftino klonove NES-a. Nije neki kvalitet ali može poslužiti. Takođe imaš adaptere sa potenciometrom i 4 priključka tako da ga možeš iskoristiti i za druge uređaje. Ako ništa ne nađeš imaš dobre emulatore za PC i na tisuće igara za skinuti. Javi se na PM ako želiš.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nintendo nes

oglasnik neki najprije nes tipa njuskalo

Nothing is true, everything is permitted
13 godina
neaktivan
offline
Nintendo nes

MA NIKO GA NEPRODAJE A I DA IMA KOSTAJU 600KN..pih a imama ih dva sa svim samo mi adapter fali..cccc..a gdje te klonove ima nisam nigdje vidila??

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nintendo nes

Pogledaj u kineskim prodavnicama. Prodaju se pod raznim imenima (Terminator, PolyStation, itd.).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo nes

jel zna netko koji je adapter potreban za nes?? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo nes

Po onome što sam nabrzinu našao na internetu (ali svakako još provjeri):

 

Za NES: 9 V AC (izmjenično), 1,3 A

Za SNES: 10 V DC (istosmjerno), 0,85 A

KaeR
12 godina
offline
Nintendo nes

hvala :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo nes
Heeelloooouuu xD
Zanima me jel netko zna gdje mogu kupiti.adapter za nintendo nes osim preko interneta jer tako nekupujem stvari :-/
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo nes

Originalni adapter ne vjerujem da ćeš igdje naći (možda preko nekog oglasnika ako netko to još ima?), ali probaj recimo u Chipoteci (specifikacije već navedene u prijašnjim postovima).

KaeR
12 godina
offline
Nintendo nes
Bila sam u chipoteki i nemaju i na jos par žnj mjesta :-( a preko oglasa nisam snimila da ima samo u kompletu sa nesom i onda nebeska cijena sto mi nepada napamet platit
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo nes

S obzirom na jednostavnost tog napajanja, možda je najbolja opcija dati nekome da ti to sastavi - treba ti samo transformator 230/9 V, koji može dati struju 1,3 A ili jači (takvo nešto ne vjerujem da nemaju u Chipoteci, Electronic centru ili sličnim dućanima), osigurač, kabeli, i neko kućište za to.

KaeR
9 godina
neaktivan
offline
Nintendo nes

ej zanima me dal znate nekog tko prodaje nes konzolu i igrice za njega super mario 3, kirby adventure, chip&dale 1,2 i bubble bobble?hvala na odgovoru

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo nes
hellouu :D

da li netko zna tko servisira/popravlja nintendo nes???
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice