Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

poruka: 41
|
čitano: 21.529
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro".
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
bus kaže...

 

Ako imaš svoju firmu, gdje ti je posao i zadovoljstvo, vjeruj mi da je to super osjećaj kad nešto stvoriš. A ti uživaj u TVu i netu, kad nemaš život

 Život nije samo i isključivo posao. Život je ravnoteža svega što radiš.

 

16 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
rambox kaže...
Z3k0 kaže...

Totalna sramota za Vip/Bnet, vidi se šta misle o rezidencijalnim korisnicima ... smatraju nas "stokom sitnog zuba" 

Mogu izbacivat/mijenjat programe koje imaju u paketu, ali su dužni obavijestiti o tome barem 30 dana unaprijed - oni nisu poslali nikakvu obavijest, samo su 1.1. ukinuli programe. Mislim da svatko tko ima ugovornu obavezu može raskinuti ugovor na temelju toga.

Inače ova odredba o pravu da izbacuju programe bez da korisnik ima pravo raskida ugovora je prilično nevjerojatna .. siguran sam da bi se to dalo oboriti kada bi se netko pozabavio s time. 

Pa tu i okvirno spadano jel, uostalom VIP posluje u "kulturnoj Hrvatskoj po našim zakonima" itd.S obzirom da je Telecom Austria Group vlasnik VIP-a, u Austriji si takve poteze ne mogu dopustit jer Austrija nije banana država.

 

 

 

Kolega ok kuda ti te ideje? Tj od kuda ideje svima da na "kulturnom Zapadu" toga nema?
Zakoni na Zapadu i ovoj "našoj" vukojebini su isti. Firme posluju isto te iskorištavaju ljude isto.

U DE Sky (koji je kao premium IPTV brand) mjenja kanale i to sportske, ponekad i na mjesečnoj razini.
Ništa nelegalno, ali svakako nije nimalo user friendly.
No razlika između zapada i naše zemlje je što na zapadu ako se zainate ljudi idu do kraja, izguraju svaoj prava do kraja, bez obzira na sve (to česno znači i tuzbe i nanagodbne na iste), do u HR većinom ljudi jadikuju na firme i pišu po Facebooku i forumima, a ne da se bore sa tim tvrtkama (ok na stranu pravosuđe koje u u teškoj banani u HR ali i tu ćeš tužbom i vansudskom nagodvom riješit 95% problema)

A za sve ostale, imate IPTV aplikacije, stotitne kanala i to sve radi ok (na malo bržem net-u), a košta niti 10EUR... Nama ugovora, nema zezancija...

 

16 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i

 Znači li to da će vip/bnet ovdje popušit ??

Nisam siguran dal sam dobro shvatio, ali u uvjetima su napisali da će obavjestit pravovremeno na svojim stranicama, dok o ovome na njihovim stranicama ni riječi.

S obzirom na to, dali postoji mogučnost raskida, pitanje je sada.

14 godina
online
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Hakom je rekao svoje:

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=9187

 

Meni su jutros na 08001313 rekli da ako želim raskinuti ugovor, dođem s osobnom u neko od prodajnih mjesta.

Do jučer su na fejsbuku bili striktni da nema raskida bez penala, a od jutros su pomirljivi, te "javite nam se u inbox, da vidimo kako vam možemo ugoditi" i sl.

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
Punti kaže...

Hakom je rekao svoje:

 

https://www.hakom.hr/default.aspx?id=9187

 

Meni su jutros na 08001313 rekli da ako želim raskinuti ugovor, dođem s osobnom u neko od prodajnih mjesta.

Do jučer su na fejsbuku bili striktni da nema raskida bez penala, a od jutros su pomirljivi, te "javite nam se u inbox, da vidimo kako vam možemo ugoditi" i sl.

 

Prvo će te probati zadržati. Možda ti nešto ponude, dodatne programe ili par kuna manje na računu sljedećih x mjeseci. Kako je dosta ljudi inertno, vjerujem da će odljev ljudi s VIP-a i Bnet-a biti minimalan.

 

Ako kaniš raskinuti ugovor, obavezno pitaj imaš li kakvo dugovanje i to traži crno na bijelom na papiru.

 

14 godina
offline
Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i Euro

Svakako javite ovdje situaciju s raskidom ugovora, jer i mene interesira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
Ja sam danas poslao dopis HAKOMU u kojem trazim pomoc pri raskidu ugovora s obzirom da me je B.net odbio putem maila, te osobno u poslovnici Vipneta. Cekam odgovor. Idem do kraja, makar na sud.
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i

Sumnjam da će HAKOM išta poduzet, njima su bitni jedino službeni automobili i takve stvari. Jedina šansa je da napraviš neki medijski pritisak pa da Bnet popusti samo zato da te se riješi. 
Na sudu čak i da dobiješ to će ti bit pirova pobjeda. Spor će trajati godinama, a tebi će za to vrijeme stizati računi koje moraš platiti. Ako spor dobiješ imat ćeš korist max 3-4kkn, ako izgubiš imat ćeš trošak postupka koliko god sud i bnet ispostave račun, a to može biti 50kkn+. Sud bi vrlo lako mogao ocijeniti da se radi o situaciji opisanoj u ugovoru i šanse su ti vrlo slabe. Nije vrijedno gnjavaže i rizika.

15 godina
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
tnakir kaže...

 

Iskreno, Discovery je u zadje vrijeme postao smeće. Sve se svodilo na pawn-shopove, storage huntere, lov jebenih rakova, ledene cesta i ostala smeća od programa. Nije da smo nešto previše izgubili.

 Iskreno, rađe sam gledao to nego što ću gledati ove nove kanale koji su došli i koji me apsolutno ne interesiraju. Kaj se mene tiče mogu ih maknuti, neću niti osjetiti.

6 godina
protjeran
offline
Re: Vip TV i B.net izbacili iz ponude Discovery i
TomCat kaže...
Ja sam danas poslao dopis HAKOMU u kojem trazim pomoc pri raskidu ugovora s obzirom da me je B.net odbio putem maila, te osobno u poslovnici Vipneta. Cekam odgovor. Idem do kraja, makar na sud.

 Prošlo je 15 dana od tvoje poruke. Ima li što novoga?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice