Na ceste uskoro stiže električna Vespa

poruka: 8
|
čitano: 2.223
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na ceste uskoro stiže električna Vespa".
16 godina
offline
Na ceste uskoro stiže električna Vespa
Pa da imamo malo tehnickih specifikacija, ne bi skodilo jelda!?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Na ceste uskoro stiže električna Vespa

iznimno glupa ideja koja, osim toga, nema veze s okolišem. znam nekolicinu koji su nasjeli na poticaje za kupnju tih električnih igrački i brzo od njih odustali jer su se, zbog potpune nečujnosti, stalno događale nesreće. motor/skuter se mora čuti, jer to spašava glavu. točka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 18:36 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Na ceste uskoro stiže električna Vespa

Onda bi na bicikle trebali ugraditi neku prdilicu.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Na ceste uskoro stiže električna Vespa

Malo su pretjerali s cijenom već u najavi - pa to je skoro deset puta skuplje od obične Vespe... Ima u Kineza čudo toga već za kupiti, nije baš ko orginal, ne djeluje ni jako kvalitetno, ali je - jeftino!

 

Ovaj model sa slike ima, po speckama, autonomiju 60-80 km, puni se 6 do 8 sati (dok si reko keks), a cijena je od 500 do 750 dolara, ovisno o...

...
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 18:19 (Miro).
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Na ceste uskoro stiže električna Vespa
Ajar kaže...

iznimno glupa ideja koja, osim toga, nema veze s okolišem. znam nekolicinu koji su nasjeli na poticaje za kupnju tih električnih igrači i brzo od njih odustali jer su se, zbog potpune nečujnosti, stalno događale nesreće. motor/skuter se mora čuti, jer to spašava glavu. točka. 

 Upravo to.

 

P.S. sad mi slijedi remont moga ETZ 251, da ga zgotovim do proljeća, nema šanse da ga se ne čuje 

 

Kruha i igala...
16 godina
neaktivan
offline
Na ceste uskoro stiže električna Vespa

:-)

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 19:17 (onurk).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Na ceste uskoro stiže električna Vespa

Dodatna oprema- zvuk pravog motora 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Na ceste uskoro stiže električna Vespa

mjesta u ropotarnicama uvijek ima

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice