Revoluciju, začetnike BugTV-a, preuzela tvrtka Fiv

poruka: 2
|
čitano: 1.206
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revoluciju, začetnike BugTV-a, preuzela tvrtka Fiv".
16 godina
offline
Revoluciju, začetnike BugTV-a, preuzela tvrtka Fiv

Lijepo da je naslov članka promijenjen, jer iz prethodnog se nije znalo tko je tu koga preuzeo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Revoluciju, začetnike BugTV-a, preuzela tvrtka Fiv

Bez obzira na relativni protok godina, sudionici priložene emisije BugTV nisu uopće ostarili. Ostaju vječno mladi.

Zanimljivo je sa ove vremenske distance vidjeti što je tada bilo aktualno, a i gosp.Dvorak ima zanimljiva razmišljanja.

 

Luka je legedna ICT branše u nas, sjećam se da je u jednoj od svojih knjiga, predstavljen na način da je o njemu napisano da ne voli raditi neplaćene poslove.

To sam zapamtio, te se toga i držim u svojem vlastitiom životu.

Luka je inače i odličan glazbenik, te iako više ne piše toliko aktivno, onaj tko ima pristup arhivi, lagano pronađe njegove tekstove...baš, sam tako nedavno čitao njegov tekst o tome kako opisuje svoje susrete sa ljudima koji mu dolaze na sastanak sa time, da oni eto "imaju ideju", al' i ništa drugo, te još traže 50% profita, ako se ideja realizira, a oni nude samo ideju...

 

A, Viktora sam susretao po raznim IT događajima prije desetak godina, dok je još bio zaokupljen sa "Ptičicom", te dok je još se kod nas zahutavao trend start-upova.....

 

Da, pretposljednji odlomak ovog teksta od Herr Mire je sasvim istinit, jer naša kompjuterska branša nije velika, te se ljudi manje više znaju i na osobnoj razini.

Zato i mislim, te držim da je BUG kao medijska institucija centralno mjesto oko kojega se vrte svi naši putevi bez obzira koja smo vrsta ili status kompjuteraša.

Svima nama ili bar većini je BUG u srcu.

 

Lijepi je osvrt iskazan u ovome tekstu, kako su nekadašnji bugovci, jednostavno odrasli.(u pozitivnome smislu)

Drago mi je zbog njih.

Da, još imam taj disk sa tom emisijom BugTV kod sebe doma.

Neke stvari se vječno čuvaju.

Dinamove ulaznice, te legendarni bugovi primjerci.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
3 0 hvala 2
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice