[VIDEO] Posjetili smo stari Tristram u Diablu III

poruka: 6
|
čitano: 1.475
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "[VIDEO] Posjetili smo stari Tristram u Diablu III".
14 godina
neaktivan
offline
[VIDEO] Posjetili smo stari Tristram u Diablu III

Tolko o mom ponovnom instaliranju Diabla 3 xD Bolje da su jedinicu samo dodali na Bnet i pokonili.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: [VIDEO] Posjetili smo stari Tristram u Diablu
Debilana, ovi iz Tristrama se okrecu u grobu...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[VIDEO] Posjetili smo stari Tristram u Diablu III

Katastrofa od contenta. Mene bi billo stid i sramota da sam isproducirao ovo što su najavili na blizzconu. Oni misle da je to super. Ništa od novog diabla, ništa od nove ekspanzije, evo vam 5 novih itema i nekromanser kojeg morate platiti za igru koju smo prodali 30 miliona puta. Blizzard pft what a fucking joke.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: [VIDEO] Posjetili smo stari Tristram u Diablu
Kako ovo tek izgleda na 4k ekranu?
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
[VIDEO] Posjetili smo stari Tristram u Diablu III

Razočaranje, ja očekivao remake jedinice sa punokrvnim SPom kad ono "ovo". Šteta.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
[VIDEO] Posjetili smo stari Tristram u Diablu III

jedino što mi je fora taj retro filter ja bi ga igrao u regularnom djelu igre :) neka stave tu opciju 

inače mišljenja sam da se diablo 4 već radi u tajnosti i da će se o tome saznati kad za to dodje vrijeme.

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice