Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.348
|
čitano: 14.154.023
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
fluj kaže...

Može li preporuka telke do 2000kn? bilo bi super kada bi bilo 40'' i FULL HD, koristio bih ga za igranje ps4 i gledanje filmova.. Hvala unaprijed..

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=39321 za 1800?

2 DA
2 NE
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2016 18:00 (fluj).
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Bojan84 kaže...
Prvo gledas Samsung, pa LG seriju 7, pa Panasonic seriju 7, pa Sony i onda Philips. To sam skuzio nakon par mjeseci istrazivanja.

Ovo potpisujem...i to stoji.

 

Vidim da se tu svakom gura Philips televizor. Philips Tv je dobar Tv ali u razini Grundiga. On se ne može mijerit s Samsungom, LG i Panasonicom. Što je najsmiješnije - nije neka velika razlika u cijeni Philipsa i ostalih., a u kvaliteti proizvoda je duplo na strani ova tri.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Garfielde što kažeš na ove komentare ?! :)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
mark385 kaže...

Radi i meni zvuk, samo 2.0 a ne surround! i nema šanse da radi kod tebe 5.1. ili više jer to ne radi baš kod nikoga!!!  nije lijepo lagat ovaj  napačeni narod ...

 Ništa ne lažem:)Ako ti kažem, da radi onda radi.! Šta ja znam koj ti imaš stari ovaj reciver. Ako imaš prilike, posudi od kojeg novi kučni kino sa optičnim izlazom, pa češ vidjet , da če radit..

 

Tvrdim da muljaš... nema šanse da radi. ide ti zvuk ali sigurno nije surround!

I imam novo kučno kino kupljeno isti dan kad i tv - receiver je Pioneer vsx-324!  

 

Dobro su napisali da si Phillipsov plačenik... Philips sutra ide nazad u ducan.

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
mark385 kaže...
garfield1 kaže...
mark385 kaže...

Radi i meni zvuk, samo 2.0 a ne surround! i nema šanse da radi kod tebe 5.1. ili više jer to ne radi baš kod nikoga!!!  nije lijepo lagat ovaj  napačeni narod ...

 Ništa ne lažem:)Ako ti kažem, da radi onda radi.! Šta ja znam koj ti imaš stari ovaj reciver. Ako imaš prilike, posudi od kojeg novi kučni kino sa optičnim izlazom, pa češ vidjet , da če radit..

 

Tvrdim da muljaš... nema šanse da radi. ide ti zvuk ali sigurno nije surround!

I imam novo kučno kino kupljeno isti dan kad i tv - receiver je Pioneer vsx-324!  

 

Dobro su napisali da si Phillipsov plačenik... Philips sutra ide nazad u ducan.

Šta nije malo suludo da se konstantno gura Philips televizori. Tko to nije skužio ovdje na forumu je slijep. 

 

Vrati Philips i kupi si pošten TV. Ako ti je već stalo do Kodi-a., uvijek možeš kupit Android box (cijena 20-30 dolara) i spojit na bilo koji tv i imat Kodi. Kupovat Philips TV zbog Androida i Kodi-a nema j... smisla.

 

Moja preporuka do 125 cm - http://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAM-UE50KU6072UXXH/ s 5 godina garancije, Tizenom koji je duplo fluidniji od Androida, HDR-om, 4K UHD - 4500kn

 

Sad će mi netko reći da je ovaj Philips bolji od Samsunga - je malo sutra. http://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-49PUS6401/ - 4200kn

 

Mala razlika u cijeni a Saumsung kompletno bolji TV.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Bok, a što kažeš na ovaj Samsung UE43KU6402UXXH u usporedbi s ovim modelom kojeg si ti naveo ?!
On je na akciji sad 4200, a ovaj UE43KU6072UXXH je 5000 .

Koja je bitna razlika ? Sutra idem kupit TV pa da znam, najvjerojatnije uzimam ovaj UE43KU6402UXXH.

A dvoumio sam se za Philips iskreno.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Bok, a što kažeš na ovaj Samsung UE43KU6402UXXH u usporedbi s ovim modelom kojeg si ti naveo ?!
On je na akciji sad 4200, a ovaj UE43KU6072UXXH je 5000 .

Koja je bitna razlika ? Sutra idem kupit TV pa da znam, najvjerojatnije uzimam ovaj UE43KU6402UXXH.

A dvoumio sam se za Philips iskreno.
7 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Evo posle par nedelja da se i ja javim sa utiscima vezanim za Philips 6561  49inch.Prvo da pokusam da razjasnim zasto sam se odlucio za Philips  marku a zatim zasto bas 6561 model.Uvek sam pokusavao da ne pratim gomilu koja u vecini slucava ne misli svojom glavom vec je to kolektivna svest koja se vodi psihologijom mase.Mozda gresim ali je to moje misljenje i u vecini slucajeva pokazalo se ispravnim.Neki stereotipi u uvrzena misljenja koja postoje kod nas ne moraju defakto da budu istinita i ispravna.Evo na primer Huawei  u mobilnim tehnologijama do pre par godina je delovao smesno na globalnom nivou ali kvalitetom koji je ocigledno morao biti na visem nivou nego kod starosedeoca na vrhu(Aple i Samsung) dosao je do toga da ga sve vise i vise korisnika kupuje a kompanija krupnim koracima grabi prema vrhu.Zbog toga smatram da je sada Philips u toj situaciji.Kinezi su preuzeli poslovanje sa televizorima i cilj im je vrh a to se moze postici samo kvalitetom,tako da ja nemam sumnje u kvalitet njihovig proizvoda.Kada sam video televizor uzivo i uporedio sa televizorima zvucnijih proizvodjaca u istom cenovnom rangu,napominjem u istom cenovnom rangu razmisljao sam cele tri sekunde.Philips 6561 je izuzetan televizor.Sportski dogadjaji zbog brzog panela izgledaju fantasticno,boje su izuzetne,zvuk je korektan mada sam ja spojio televizor sa 3.1 soundbarom i povezao sa hdmi-arc tako da je sad zvuk u skladu sa kvalitetom slike(inace 3.1 radi kako i pise 3.1 ),kontrast koliko su neki blatili apsolutno zadovoljavajuci.input lag kazu da je ekstremno mali ali to cu proveriti kada mi dodju sinovi i donese PS4.Sad bi jos rekao o jednom detalju koji toliko odvaja ovaj televizor od slicnih u toj ceni,to je ambilight.Jednostavno receno to ne mozete da osetite ni u jednoj prodavnici ili na youtube videu.To se treba doziveti uzivo.Gledanje televizora sa ambilightom daje potpuno drugu dimenziju i verujte mi svakom bih preporucio da na kratko to oseti ali u nekoj sobi sa recimo prigusenim ili ugasenim svetlom.To se recima ne moze opisati,moj model ima trostrani ambilight i to je optimalan izbor.Android kao operativni sistem kao i svi ostali sistemi na kojima funkcionisu drugi proizvodjaci ima svoje prednosti i mane.Za mene prednosti puno vise znace nego sitni nedostatci kojih nadam se da ce biti jos manje sa najavljenim update-om.Jos sam jednu nedoumicu imao kada sam kupovao televizor a to je strah da li ce 49 incha biti preveliko za moju dnevnu sobu,sad sam svestan da bi se grdno zaj..o da sam uzeo manji.E to su neka moja zapazanja,izvinite na malo duzem tekstu,puno pozdrava od coveka sa ne savrsenim vidom i ne savrsenim sluhom ali ipak silno zadovoljnim svojim Philips 6561 televizorom :)

 
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Sarma13 kaže...
Bok, a što kažeš na ovaj Samsung UE43KU6402UXXH u usporedbi s ovim modelom kojeg si ti naveo ?!
On je na akciji sad 4200, a ovaj UE43KU6072UXXH je 5000 .

Koja je bitna razlika ? Sutra idem kupit TV pa da znam, najvjerojatnije uzimam ovaj UE43KU6402UXXH.

A dvoumio sam se za Philips iskreno.

Cijela serija 6 kod Samsunga ti je odlična i ne možeš fulat ni s jednim. 

Model 6400 ti donosi širi spektar boja Crystal Color...kod 6000 ti je Pur Color...ali to su ti detalji. Uzmi si ovaj 6402.

Također na Samsungu ti ovi naši obični programi izgledaju puno bolje nego na Philipsu. 

Znaći da ideš direktno uspoređivat sliku Samsunga i Philipsa., Samsung ti ima bolju sliku. Nemaš uopće što razmišljat između ta dva modela.

 

Ja sam tu dao primjer za Samsung., također LG kao i Panasonic su ti vrhunski televizori.

 

14 godina
online
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sad je jasno zasto si zadovoljan sa philipsom. Nemas savrsen vid i sluh. Zadovoljan bi bio i sa vivaxom.

Btw. philips ne ide u istu ladicu sa huaweiem, xiaomiem i slicnima. philips je stari brand. Ne znam koje si godiste, ali philips je nekoc harao trzistem. isto kao i grundig. ali to su prosla vremena.

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
sune kaže...

Evo posle par nedelja da se i ja javim sa utiscima vezanim za Philips 6561  49inch.Prvo da pokusam da razjasnim zasto sam se odlucio za Philips  marku a zatim zasto bas 6561 model.Uvek sam pokusavao da ne pratim gomilu koja u vecini slucava ne misli svojom glavom vec je to kolektivna svest koja se vodi psihologijom mase.Mozda gresim ali je to moje misljenje i u vecini slucajeva pokazalo se ispravnim.Neki stereotipi u uvrzena misljenja koja postoje kod nas ne moraju defakto da budu istinita i ispravna.Evo na primer Huawei  u mobilnim tehnologijama do pre par godina je delovao smesno na globalnom nivou ali kvalitetom koji je ocigledno morao biti na visem nivou nego kod starosedeoca na vrhu(Aple i Samsung) dosao je do toga da ga sve vise i vise korisnika kupuje a kompanija krupnim koracima grabi prema vrhu.Zbog toga smatram da je sada Philips u toj situaciji.Kinezi su preuzeli poslovanje sa televizorima i cilj im je vrh a to se moze postici samo kvalitetom,tako da ja nemam sumnje u kvalitet njihovig proizvoda.Kada sam video televizor uzivo i uporedio sa televizorima zvucnijih proizvodjaca u istom cenovnom rangu,napominjem u istom cenovnom rangu razmisljao sam cele tri sekunde.Philips 6561 je izuzetan televizor.Sportski dogadjaji zbog brzog panela izgledaju fantasticno,boje su izuzetne,zvuk je korektan mada sam ja spojio televizor sa 3.1 soundbarom i povezao sa hdmi-arc tako da je sad zvuk u skladu sa kvalitetom slike(inace 3.1 radi kako i pise 3.1 ),kontrast koliko su neki blatili apsolutno zadovoljavajuci.input lag kazu da je ekstremno mali ali to cu proveriti kada mi dodju sinovi i donese PS4.Sad bi jos rekao o jednom detalju koji toliko odvaja ovaj televizor od slicnih u toj ceni,to je ambilight.Jednostavno receno to ne mozete da osetite ni u jednoj prodavnici ili na youtube videu.To se treba doziveti uzivo.Gledanje televizora sa ambilightom daje potpuno drugu dimenziju i verujte mi svakom bih preporucio da na kratko to oseti ali u nekoj sobi sa recimo prigusenim ili ugasenim svetlom.To se recima ne moze opisati,moj model ima trostrani ambilight i to je optimalan izbor.Android kao operativni sistem kao i svi ostali sistemi na kojima funkcionisu drugi proizvodjaci ima svoje prednosti i mane.Za mene prednosti puno vise znace nego sitni nedostatci kojih nadam se da ce biti jos manje sa najavljenim update-om.Jos sam jednu nedoumicu imao kada sam kupovao televizor a to je strah da li ce 49 incha biti preveliko za moju dnevnu sobu,sad sam svestan da bi se grdno zaj..o da sam uzeo manji.E to su neka moja zapazanja,izvinite na malo duzem tekstu,puno pozdrava od coveka sa ne savrsenim vidom i ne savrsenim sluhom ali ipak silno zadovoljnim svojim Philips 6561 televizorom :)

Sve je to fino i krasno ali kupit tv zbog ambilighta nema smisla. Citirate Huawei...koliko god se oni trudili opet su Samsung i Apple ispred njih. Zašto...zato što kad kupim Samsung znam što mogu očekivat...- samo najbolje na tržištu., a kod Huaweia mogu očekivat da će pokušta biti najbolji na tržištu. Pošto razlika u cijeni nije velika onda me ne zanimaju pokušaji.

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ezio kaže...

Sad je jasno zasto si zadovoljan sa philipsom. Nemas savrsen vid i sluh. Zadovoljan bi bio i sa vivaxom.

Btw. philips ne ide u istu ladicu sa huaweiem, xiaomiem i slicnima. philips je stari brand. Ne znam koje si godiste, ali philips je nekoc harao trzistem. isto kao i grundig. ali to su prosla vremena.

Slažem se da nema smisla uspoređivat mobitele i Tv ali ajde ja sam mu pokušao objasnit.

 

Fascinantno je kako jedan pojedinac gura konstatno Philips. Misli ok je Tv ali za 300-500kn veću cijenu dobiješduplo kompletniji TV (Samsung, LG, Panasonic). 

 

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
R36 kaže...
Bojan84 kaže...
Prvo gledas Samsung, pa LG seriju 7, pa Panasonic seriju 7, pa Sony i onda Philips. To sam skuzio nakon par mjeseci istrazivanja.

Ovo potpisujem...i to stoji.

 

Vidim da se tu svakom gura Philips televizor. Philips Tv je dobar Tv ali u razini Grundiga. On se ne može mijerit s Samsungom, LG i Panasonicom. Što je najsmiješnije - nije neka velika razlika u cijeni Philipsa i ostalih., a u kvaliteti proizvoda je duplo na strani ova tri.

 Još jedan koji se ne spoznaje na televizore:)Daj mi sad profesionalno kaži, zašto je Samsung bolji recimo od Philipsa..Pa ču te poslije popravit:) A i malo si pogledaj utisce par potrošača, koji su stavili utisce za ovaj televizor..Vidim , da su svi veoma zadovolnji..Pa nisu valjda svi slepi:) A što se tiče Samsunga si ovdje pročitaj, več se novi televizori razpadaju..A ti ljudima preporučaš Samsung televizor, kako te nije sramota..

http://shrani.si/f/1p/yf/324v481W/1/untitled.png

http://shrani.si/f/x/xb/3JnbyF76/untitled.png

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 8:48 (garfield1).
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Sarma13 kaže...
Bok, a što kažeš na ovaj Samsung UE43KU6402UXXH u usporedbi s ovim modelom kojeg si ti naveo ?!
On je na akciji sad 4200, a ovaj UE43KU6072UXXH je 5000 .

Koja je bitna razlika ? Sutra idem kupit TV pa da znam, najvjerojatnije uzimam ovaj UE43KU6402UXXH.

A dvoumio sam se za Philips iskreno.

 Ako uzmeš model 6501, nečeš imat ništa slabiji televizor več još nešto bolji nego Samsung:) Samsung ti ima bolji kontrast i crnu boju, i to je sve što ima bolje Samsung. A Philips ti ima več 100Hz panel-što znači bolji kvalitet slike u dinamiki, bolju reprodukciju boja/naravnije boje,tačnije boje, bolju pokretnu resoluciju,bolji odaziv samog panela, bolju svetilnost panela, manje izražen DSE, več nešto bolje zatemnevanje samog panela.A sad sam odluči, koji je bolji:)

7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ezio kaže...

Sad je jasno zasto si zadovoljan sa philipsom. Nemas savrsen vid i sluh. Zadovoljan bi bio i sa vivaxom.

Btw. philips ne ide u istu ladicu sa huaweiem, xiaomiem i slicnima. philips je stari brand. Ne znam koje si godiste, ali philips je nekoc harao trzistem. isto kao i grundig. ali to su prosla vremena.

 Postovani Ezio mislim da je u najmanju ruku neumesno komunicirati sa nekim koga ne poznajete na ti.Treba li bi se drzati nekih osnovnih pravila ponasanja koji bi na kraju krajeva ovu raspravu(kako ja kazem borbu sa vetrenjacama) drzali u granicama pristojnog.Ali da se vratimo temi.Ipak mislim da kako Vi kazete  Philips ide u istu ladicu sa Huawei marko.Razlog zasto tako mislim je taj da je Philips dobio novog vlasnika za deo sa televizorima,sto automatski znaci novi ljudi,novi ciljevi,nova energija a to je priznacete odlika novih brendova kao i brendova koji su promenuli vlasnike i imaju cilj dizanja kvaliteta.Nadam se da nece Philips proci kao Motorola posle njenog preuzimanja od strane Googla.Svakako mi je drago da vam je bar jasno zasto sam zadovoljan sa televizorom u vezi mog vida i sluha :) Mada mislim da ne bih bio zadovoljan sa Vivaxom u ovom momentu,ALI ko zna za par godina ako podignu nivo kvaliteta da se necu odluciti bas za njih.Znate ja nisam covek koji pati za robnim markama u bilo kojoj sveri zivota.Recimo za mene postoje i drugi modeli automobila sem Bmw,Audi ili WW ili za mene postoje  i druga pica sem koka kole i pepsi kao i druga sportska oprema sem Adidasa i Najk.Citajuci moj komentar mogli ste zakljuciti da imam dovoljno godina da pamtim dominaciju Philipsa u proslosti.Toliko godina imam da cu vam reci da je moj prvi kompjuter bio Amstrad CPC 464 Shnaider a sledeci Oric Nova 64.Ako ste mojih godina znacete koje su to godine ako ne mislim da cu opet uzalud pricati jer to nisu marke koje se mogu porediti sa zvucnim imenima danasnjice.Pozdrav i svako dobro :)

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
R36 kaže...
Bojan84 kaže...
Prvo gledas Samsung, pa LG seriju 7, pa Panasonic seriju 7, pa Sony i onda Philips. To sam skuzio nakon par mjeseci istrazivanja.

Ovo potpisujem...i to stoji.

 

Vidim da se tu svakom gura Philips televizor. Philips Tv je dobar Tv ali u razini Grundiga. On se ne može mijerit s Samsungom, LG i Panasonicom. Što je najsmiješnije - nije neka velika razlika u cijeni Philipsa i ostalih., a u kvaliteti proizvoda je duplo na strani ova tri.

 Još jedan koji se ne spoznaje na televizore:)Daj mi sad profesionalno kaži, zašto je Samsung bolji recimo od Philipsa..Pa ču te poslije popravit:) A i malo si pogledaj utisce par potrošača, koji su stavili utisce za ovaj televizor..Vidim , da su svi veoma zadovolnji..Pa nisu valjda svi slepi:)

 već ti je rečeno više puta, ali ti banaliziraš tuđe argumente i nećeš ih priznat

kad ti čovjek kaže da je amva panel bolji za tv jer ima bolji kontrast i crnu, tebi je to isto iako je kontrast kod amva 3× veći, ne 30% nego 300%

ako je tv isključivo za brze igre ili za gledanje sporta, ips je vjerojatno bolji jer ima bolji odaziv, no za sve ostalo amva je zakon

kad ti se kaže da pilips stavlja smeće od hermei kondenzatora za koje nitko nije čuo, dakle lošiji su i od trećerazrednih kineskih, opet pričaš kako je sve to isto

kao da kažeš da je isto seasonic napajanje od 1.000 kuna i ms platinum od 150 kuna

 

malo više nepristranosti ti ne bi škodilo, a i preporuke bi ti bile vjerodostojnije

 

EDIT:

sune

tvoja teorija kako se pilips mora probiti u vrh kvalitetom pada u vodu čim vidiš kakvo smeće od komponenti stavljaju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 8:47 (picajzla0707).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
R36,mislim da me niste razumeli.Naravno da ne uporedjujem telefone i televizore :) Uporedjuje poslovnu filizofiju koja je u najmanju ruku slicna.Kazete da od Huaweia mozete ocekivati samo da pokusa da bude najbolji na trzistu a od proverenih marki znate da imate kvalitet.Dali ste sigurni u to ? Secate li se koliko jakih brendova je posle dostizanja vrha dozivelo ogroman pad pa cak i gasenje.Kada si na vrhu postajes nemaran i opusten.Kvalitet i inovacije vuku oni koji se penju na vrh.Oni koji su vec na vrhu sede i odmaraju :) Pozdrav i svako dobro
12 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@ picajzla0707
Šta stavljaju unutra Philip televizori ja dobro znam, tako, da me ne treba učit:) A to što nisi ti čuo za neke komponente, to ne znači, da su loši..A sad mi kaži ako ima Philips unutra slabiju Hardwersku tehnologiju, zašto se onda  kvare jednako napram Samsunga,Lg itd..?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 8:55 (garfield1).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
picajzla0707
Do nedavno niko nije cuo ni za Kirin chipset koji ugradjuje Huawei u svoje telefone pa sad svi znaju.Nije sve bas tako jednostavno . :)
Pozdrav i svako dobro
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
R36 kaže....

 

Fascinantno je kako jedan pojedinac gura konstatno Philips. Misli ok je Tv ali za 300-500kn veću cijenu dobiješduplo kompletniji TV (Samsung, LG, Panasonic). 

 

 

 Duplo kompletniji tv na kojeg treba još spojiti android tv box i tipkovnicu da bi imao neke korisne funkcije....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Samsung je bio sinonim za skart do prije 7 8 godina.  Kad je Philips patentirao ambilight, Samsung nije imao ni jednu ozbiljnu TV. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 9:21 (raguseo).
12 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
raguseo kaže...
garfield1 kaže...

@ picajzla0707
Šta stavljaju unutra Philip televizori ja dobro znam, tako, da me ne treba učit:) A to što nisi ti čuo za neke komponente, to ne znači, da su loši..A sad mi kaži ako ima Philips unutra slabiju Hardwersku tehnologiju, zašto se onda  kvare jednako napram Samsunga,Lg itd..?

Samsung je bio sinonim za skart do prije 6 7 godina.  Kad je Philips patentirao ambilight, Samsung nije imao ni jednu ozbiljnu TV. 

 

 

 Pa ni sad nije bolje. Samsung je baš stare televizore imao veoma dobre..A sad poslednje 2 -3 godine nisu ljudi baš zadovolnji..Ali ostavimo ovo.Hoču, da kažem , da se uglavnom kvare svi jednako svejedno na brand.Pa i što se tehnologije tiče su tu negdje, jer ipak se ide za Lcd tehnologiju,a ne za OLED ili Plazmu.Tako, da je danas svejedno što kupiš.Jedino treba gledat, koji televizor nudi najviše za pare koje je čovjek pripremljen odvojit za televizor.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...

@ picajzla0707
Šta stavljaju unutra Philip televizori ja dobro znam, tako, da me ne treba učit:) A to što nisi ti čuo za neke komponente, to ne znači, da su loši..A sad mi kaži ako ima Philips unutra slabiju Hardwersku tehnologiju, zašto se onda  kvare jednako napram Samsunga,Lg itd..?

da rade kvalitetne proizvode stavljali bi i kvalitetne komponente, a obzirom da stavljaju smeće od kondenzatora onda je jasno kakva im je i ukupna kvaliteta

sune kaže...
picajzla0707
Do nedavno niko nije cuo ni za Kirin chipset koji ugradjuje Huawei u svoje telefone pa sad svi znaju.Nije sve bas tako jednostavno . :)
Pozdrav i svako dobro

 nemoj miješat babe i žabe

ako štediš ali želiš zadržati koliko-toliku razinu kvalitete, a japanski first-tier su ti preskupi ili nedostupni, stavljaš second-tier tajvanske kondiće

ako radiš trećerazredni proizvod i nije te briga za kvalitetu, staviš third-tier ili fourth tier kondenzatore

 

hermei iliti asiacon ne upadaju u niti jednu grupu zato jer su smeće i net je pun upozorenja da izbjegavate proizvode u koje su ugrađeni

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
raguseo kaže...

Samsung je bio sinonim za skart do prije 7 8 godina.  Kad je Philips patentirao ambilight, Samsung nije imao ni jednu ozbiljnu TV. 

 

iz kojeg si ti autobusa ispao da mi je znati?? 

sta baljezgas majko mila??

[19xx]C3c1l
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Samsungovi televizori (serija 6) pate od 'judder' efekta. Koliko je to vidljivo u praksi?
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
@ picajzla0707
Da završimo več jednom ovo.Kvare se uglavnom svi jednako, tako, da oko kvaliteta komponenata ne treba više pametovat:) Što se tiče samog Philips televizora, su ljudi zadovolnji..Kod nas se najviše proda Philips televizora:) Pa i recenzije kažu, da je Philips veoma dobar televizor..Pa sad neznam više, dal nije to dovolnjo argumenata..A što se tiče problema imaju svi mane svejedno na brand..Tako, da mislim, da je dosta pametovanja oko toga..Ako ti se ne sviđaju Philips televizori zaobiđi temu, pa neče biti problema..Jer u suprotnom možemo pametovat čitave dane, ali nečemo nikam doči.A ljudi ovdje traže televizor, a ne , da čitaju razne bedastoče sa strane amatera:)
 
0 3 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Neću trenutno nikog citirat...

Philips :

Izbace UHD modele od kojih ni jedan ne zadovoljava UHD Premium standard. Znaći bilo kakvo gledanje UHD nije na razini kao kod drugih proizvođaća.

Pixel Precise Ultra HD procesor - i s tom tehnologijom je Philips lošiji jer  LG i Samsung već tvornički postižu dobar rezultat s komprimiranim sadržajima, pa korisnik u startu dobiva bolje performanse za većinu sadržaja koje će gledati (digitalna televizija, video-na-zahtjev internet streaming itd.).

To je na kraju najbitnije - digitalna televizija, internet i sl.

Puno bolje je gledanje Tv na Av panelima navečer (Samsung i ostali) tj po mraku., bolji kontrast, bolja crna. Tizen nema ništa manje aplikacija od Androida., a puno fluidniji i puno bolje radi. Kome je fludinost i brzina bitna - Tizen. 

Preporučujem odi te na bilo koje prodajno mjesto Tv-a. Usporedite sliku na Samsugnu,LG, Panasonicu s Philipsom i sami se uvijerite.

Frend koji radi u jednom shoping centru u prodavaonici elektronike (da ne reklamiram koja je) - kaže da su najviše povrata imali od ljudi koji su kupili Philips Tv. Zadnje vrijeme ljudima preporučuju sve osim Philipsa. Laže on, lažem ja.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2016 10:40 (R36).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
@ picajzla0707
Da završimo več jednom ovo.Kvare se uglavnom svi jednako, tako, da oko kvaliteta komponenata ne treba više pametovat:) Što se tiče samog Philips televizora, su ljudi zadovolnji..Kod nas se najviše proda Philips televizora:) Pa i recenzije kažu, da je Philips veoma dobar televizor..Pa sad neznam više, dal nije to dovolnjo argumenata..A što se tiče problema imaju svi mane svejedno na brand..Tako, da mislim, da je dosta pametovanja oko toga..Ako ti se ne sviđaju Philips televizori zaobiđi temu, pa neče biti problema..Jer u suprotnom možemo pametovat čitave dane, ali nečemo nikam doči.A ljudi ovdje traže televizor, a ne , da čitaju razne bedastoče sa strane amatera:)

 slažem se oko završetka rasprave

oko kvalitete je sve jasno - pilips stavlja smeće od komponenti i na to treba ljude upozoriti, zato se nikako ne mogu svrstat uz kvalitetnije firme

 

recenzije ne govore ništa o kvaliteti proizvoda, ja sam recenzirao automobile i svi su mi bili više-manje ok kao novi, to što su neki od tih automobila ljudima kasnije više bili u servisu nego doma u garaži s recenzijom nema veze

 

a ovo podcrtano ti je stvarno šlag na tortu, jer tema se ne zove vodič za odabir pilips televizora i ne pada mi na pamet "zaobilazit temu" jer se tebi ne sviđa kritika omiljenog brenda koji naturaš svima

12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
garfield1 kaže...
@ picajzla0707
Da završimo več jednom ovo.Kvare se uglavnom svi jednako, tako, da oko kvaliteta komponenata ne treba više pametovat:) Što se tiče samog Philips televizora, su ljudi zadovolnji..Kod nas se najviše proda Philips televizora:) Pa i recenzije kažu, da je Philips veoma dobar televizor..Pa sad neznam više, dal nije to dovolnjo argumenata..A što se tiče problema imaju svi mane svejedno na brand..Tako, da mislim, da je dosta pametovanja oko toga..Ako ti se ne sviđaju Philips televizori zaobiđi temu, pa neče biti problema..Jer u suprotnom možemo pametovat čitave dane, ali nečemo nikam doči.A ljudi ovdje traže televizor, a ne , da čitaju razne bedastoče sa strane amatera:)

 Kvaliteta komponenata je jako bitna...a mislim da je tu Philipsu u zaostatku naspram ostalih. Zadovoljni - evo ti kolegu tu s foruma - preporučio mu Philips i ne vidim baš da je zadovoljan., čak je rekao da će ga vratit. Ako zdravo seljački upišeš na Google : top 10 uhd tv 2016 - privh 5 su ti Samsung, Lg, Panasonic. Ovdje čak http://www.trustedreviews.com/best-4k-tvs_round-up_Page-1 u prvih 13 UHD TV-a nema ni jedno Philipsa. Također još kad malo googlaš shvatiš da Philips nije tako bajan.Pametnom dosta.

 

Da zaobiđemo temu....predlažem da se ova tema nazove "garfield1 i njegovo hvaljenje Philipsa" onda ćemo je zaobići.

 

 

12 godina
protjeran
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
@ R36
Što nije Philipsa između tih , ne znači, da je lošiji:) Malo pogledaj posebno recenzije, pa češ vidjet..Što se tiče komponenata, imaš ti to u glavi i ostače ti u glavi, tu ti ja ne mogu pomoči..A što se tiče tog potrošača ga neče vratit zbog kvalitet slike več zbog zvuka.A ja ne preporučam televizor zbog zvuka, jer televizor nije audio uređaj več zbog slike, jer se na televizoru gleda slika..A nikad nisam napisao, da je Philips najbolji, kao što jedni očete prikazat , da je najlošiji:) Ako se ne baviš televizorima, mislim da ne možeš profesionalno, da ocenjuješ televizore..Toliko za sada.
 
0 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice