Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.197.820
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
ileeba7 kaže...

Pozdrav,

Da li netko ima problema s IN APP PURCHASES u posljednje vrijeme? 

Zadnjih par dana na mobitelu unutar aplikacija mi izbacuje grešku da IAP nije dozvoljen na mojem uređaju ili državi. Takva je ista situacija i na ta tabletu???

 Smrdi mi na neki problem s gmail racunom...

16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Prebacio se na Lolipop i sad imam problem sa dolphinom i jatpackom, naime ne blokira mi više popup prozore i općenito reklame tako da molim preporuku s kojim browserom to mogu rješit pod Lolaćem.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
13 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ljudi, preporuka neke aplikacije u kojoj mogu spojiti više fotki sa različitim ekspozicijama, poravnati ih i sl.

 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
MARKOZD15 kaže...

Ljudi, preporuka neke aplikacije u kojoj mogu spojiti više fotki sa različitim ekspozicijama, poravnati ih i sl.

 

 

Hvala

 Ja uglavnom koristim PicsArt.

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
10 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

MODERN COMABT 5 BLACKOUT JE FREEEE NA TEG PLAY!!!!

 
1 0 hvala 3
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

na mom starom telefonu hocu promjeniti google play račun i to sam uspio napraviti...stari sam obrisao iz računa, dodao novi i ušao u ply store

 

sad je problem što mi nevidi sve instalirane aplikacije (koje nemogu niti više ažurirati jer ih ni nevidi) već samo one osnovne koje su došle sa mobitelom a one sve koje sam skinio starim računom se nevidi?kako to riješiti

 

 

i još jedno

 

imam tablet i 2 mobitela...jer mogu ja na njima svima korisiti jedan račun i npr kupim neke aplikacije(npr navigacija cca 10ak dolara) i sve i korisiti istodobno na sva 3 uređaja

 

 

hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2015 10:49 (GSP).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

dodaj ponovo stari racun

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
GSP kaže...

na mom starom telefonu hocu promjeniti google play račun i to sam uspio napraviti...stari sam obrisao iz računa, dodao novi i ušao u ply store

sad je problem što mi nevidi sve instalirane aplikacije (koje nemogu niti više ažurirati jer ih ni nevidi) već samo one osnovne koje su došle sa mobitelom a one sve koje sam skinio starim računom se nevidi?kako to riješiti

 

 

i još jedno

imam tablet i 2 mobitela...jer mogu ja na njima svima korisiti jedan račun i npr kupim neke aplikacije(npr navigacija cca 10ak dolara) i sve i korisiti istodobno na sva 3 uređaja

hvala

 1. Svaki PlayStore ima popis aplikacija koje su instalirane na njegovom racunu, ako si promijenio racun nema (bar za njega) tih aplikacija na mobitelu. Instaliraj sve ponovo.

Najpametnije bi kod promjene glavnog racuna vratiti mob i sve iz pocetka :)

 

2. Imam jedan stari mob na kojem imam isti racun ko i na ovom novom. Budem ga upalio, pa ti javim dal mi daje mogucnost downloada aplikacije koju sam nedavno kupio.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
CyberDemonVZ kaže...
GSP kaže...

na mom starom telefonu hocu promjeniti google play račun i to sam uspio napraviti...stari sam obrisao iz računa, dodao novi i ušao u ply store

sad je problem što mi nevidi sve instalirane aplikacije (koje nemogu niti više ažurirati jer ih ni nevidi) već samo one osnovne koje su došle sa mobitelom a one sve koje sam skinio starim računom se nevidi?kako to riješiti

 

 

i još jedno

imam tablet i 2 mobitela...jer mogu ja na njima svima korisiti jedan račun i npr kupim neke aplikacije(npr navigacija cca 10ak dolara) i sve i korisiti istodobno na sva 3 uređaja

hvala

  1. Svaki PlayStore ima popis aplikacija koje su instalirane na njegovom racunu, ako si promijenio racun nema (bar za njega) tih aplikacija na mobitelu. Instaliraj sve ponovo.

Najpametnije bi kod promjene glavnog racuna vratiti mob i sve iz pocetka :)

 

2. Imam jedan stari mob na kojem imam isti racun ko i na ovom novom. Budem ga upalio, pa ti javim dal mi daje mogucnost downloada aplikacije koju sam nedavno kupio.

 

bude na popisu ali treba vidit jel se kupljene mogu korisititi na vise uređaja...mozda je netko probao pa javi

14 godina
moderator
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
GSP kaže...
i još jedno

 

imam tablet i 2 mobitela...jer mogu ja na njima svima korisiti jedan račun i npr kupim neke aplikacije(npr navigacija cca 10ak dolara) i sve i korisiti istodobno na sva 3 uređaja

 

 

hvala

 Da, možeš.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel ima kakvo rješenje za ovo? Baterija je kalibrirana. Prije par dana ostavim mobitel preko noći isključenog iz punjenja i ujutro me dočeka 100%, a sada 85%. Jel to baterija pri kraju ili? Juice Defender Ultimate ne pomaže...

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2015 10:24 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Poz.,  može preporuka za foto aplikaciju ali da ima mogućnost self timera odnosno da mogu slikati sa odgodom od 20-30 sec.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

mislim da tu opciju ima bilo koja aplikacija za slikavanje, pa i ove šta dobiješ na samom mobitelu

uredno počešljan i obuven
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koje su aplikacije onako must have placene, mob rootan.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

po meni navigon navigacija imaš znaš već gdje 5.2.6 verzija radi savrseno i opera za internet..ostalo mi nebitno

 

mislim da bi svaki mobitel danas trebao imati u osnovi navigaciju

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
xDISORDERx kaže...

mislim da tu opciju ima bilo koja aplikacija za slikavanje, pa i ove šta dobiješ na samom mobitelu

 Ima samo osnovno, meni treba da si mogu staviti cca 30 sec i da opali 3-4 snimka.

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Jel ima kakvo rješenje za ovo? Baterija je kalibrirana. Prije par dana ostavim mobitel preko noći isključenog iz punjenja i ujutro me dočeka 100%, a sada 85%. Jel to baterija pri kraju ili? Juice Defender Ultimate ne pomaže...

Skužio sam da taj "battery drain" događa samo preko noći. Preko dana u nekih 9 sati rada (stand by) baterija sa 100% ne padne ni na 1%.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...
Marko :D kaže...

Jel ima kakvo rješenje za ovo? Baterija je kalibrirana. Prije par dana ostavim mobitel preko noći isključenog iz punjenja i ujutro me dočeka 100%, a sada 85%. Jel to baterija pri kraju ili? Juice Defender Ultimate ne pomaže...

Skužio sam da taj "battery drain" događa samo preko noći. Preko dana u nekih 9 sati rada (stand by) baterija sa 100% ne padne ni na 1%.

 Nekoristim Juice defender ni takve aplikacije jer smatram da vise stete nego koriste, nije mi jasno kako ti moze trosit vise preko noci tj zasto trosi nocu vise nego preko dana, jedino sta mi pada napamet je da ti je antena od mreznog operatora dalje pa mob trosi vise batt na trazenje ovo ono, a preko dana si blize pa ti je signal jaci (tipa ako zivis na selu a radis u nekom gradu di je pokrivenost signala bolja), nezz stvarno do cega moze bit.

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
someguy kaže...
Marko :D kaže...
Marko :D kaže...

Jel ima kakvo rješenje za ovo? Baterija je kalibrirana. Prije par dana ostavim mobitel preko noći isključenog iz punjenja i ujutro me dočeka 100%, a sada 85%. Jel to baterija pri kraju ili? Juice Defender Ultimate ne pomaže...

Skužio sam da taj "battery drain" događa samo preko noći. Preko dana u nekih 9 sati rada (stand by) baterija sa 100% ne padne ni na 1%.

 Nekoristim Juice defender ni takve aplikacije jer smatram da vise stete nego koriste, nije mi jasno kako ti moze trosit vise preko noci tj zasto trosi nocu vise nego preko dana, jedino sta mi pada napamet je da ti je antena od mreznog operatora dalje pa mob trosi vise batt na trazenje ovo ono, a preko dana si blize pa ti je signal jaci (tipa ako zivis na selu a radis u nekom gradu di je pokrivenost signala bolja), nezz stvarno do cega moze bit.

Prije je bilo sve ok, a ovo je sada nedavno počelo. Bazna stanica nije daleko, a signala uvijek ima. Probati ću ga danas navečer postaviti u Airplane Mode da vidim hoće li se i dalje pojavljivati isti problem...

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

S uključenim Airplane Modom...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dečki i cure imam Samsung galaxy core 2 sa android 4.2 (mislim) i uočavam GROZAN problem!

 

 Zašto je toliko komplicirano spustiti slušalicu???

 

Klik sa strane da se ekran upali,dva puta klikni po ekranu(koji se cesto zablesira i ponekada treba kuckati po njemu),stisni kraj! 4 radnje da bi se spustila slušalica!

Ponekada gratis se nekakvim čudom slika ekrane povuće prema gore,pa ti još trebaš nakon 4 stiska još "slideati" odozgora prema dolje da bi stisnuo kraj poziva!

 

Postoji li aplikacija ili način da se spuštanje slušalice pojednostavi?

 

 Edit:nisam jedini

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 15:22 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Riješen problem deinstaliranjem VLC-a. LOL!

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Koristim Google Chrome na HTC One M8.
Zanima me kako mogu "postaviti" odnosno imati ikonicu s brojem trenutno otvorenih kartica?
To sam prije imao na SGS III a od kako sam prešao na One M8, više ne vidim tu značajku.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Gale92 kaže...

Koristim Google Chrome na HTC One M8.
Zanima me kako mogu "postaviti" odnosno imati ikonicu s brojem trenutno otvorenih kartica?
To sam prije imao na SGS III a od kako sam prešao na One M8, više ne vidim tu značajku.

Misliš na ovo?

Ako da, probaj ovo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2015 13:56 (Marko :D).
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Misliš na ovo?Ako da, probaj ovo.

 Hvala na pomoći

14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

kako backupati s titanium backupom sve aplikacije i ponovno vratiti nakon instaliranja novog rroma? moze neki tutorijal 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav svima!

Imam Xperiu L s Androidom 4.2.2 već 8 mjeseci. od početka mi se počelo događati da mobitel sam pošalje poruku. Ispočetka sam mislio da nije do mog mobitela nego do osoba kojima su stizale poruke. Mislio da da njima mob nešto dva puta prikazuje. To je bilo rijetko no u zadnje vrijeme je postalo češće i događa se obično nakon što ugasim i upalim mobitel. Meni ne pokaže nikakvu obavijest da je poslano, ali kada uđem u poruke listajući poruke po datumima vidim da je jedna opet poslana i umiješana u one sa starim datumima.

Je li netko imao sličnih iskustava s ovakvim nešto? Hvalaa :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2015 0:39 (slaven96).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Mozda zbog npr. loseg signala tj. nekakva greska o potvrdi dostavljene poruke pa se poruke ponovno salju, mogu imati stari datum ako je poslana poruka no s nekom greskom pa mobitel ponovi istu poruku.

No tko zna.

Probaj neku drugu sms aplikaciju pa vidi da li je isto.

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

 Pozz kolege. Imam problem s androidom gdje mi piše da nemam mjesta kad želim instalirat Whatsapp na mob. Aplikacija je 16 mb a imam preko 300mb slobodno tako da nešto drugo zeza. Vjerujem da je netko imao već takvu situaciju pa da se sad ne natežem bezeveze i tražim. O čem se tu radi i kako se to riješi ?? Verzija androida mi je 4.2.1

11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Uvik ista prica, di pi procita da imas 300mb, file manager ili u negdi drugo, nije isto to sto pise da mob ima tipa 16gb interne, to neznaci da se moue instalirat 16gb aplikacija il nezz cega, samo odredeni dio te memorije se korisiti za spremanje aplikacije najcesce oko 1-2gb
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice