BlackBerry KeyOne (Mercury)

poruka: 48
|
čitano: 6.931
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)
Android 7.1 Nougat on board
4.5-inch scratch-resistant, 1620 x 1080-pixel display, 3:2 ratio
Qualcomm Snapdragon 625 Octa-core chip
3GB RAM, 32GB on-board storage
Dimensions of 149.3 x 72.5 x 9.4mm, 180g weight
Smart QWERTY keyboard
12MP rear camera (Sony IMX378 sensor) with 4K video at 30 fps, f/2.0 lens
8MP fixed-focus front cam, 1080p video
3,505 mAh battery, 50% charge in 36 minutes
USB Type-C
http://www.phonearena.com/news/Oops-BlackBerry-KeyOne-Mercury-official-webpage-shows-up-prematurely-reveals-all-specs-and-details_id91375

Ima li zainteresiranih, ili sjetnih za ovaj smartphone?

Ako će software biti ispeglan, mogao bi mi biti prvi izbor za poslovni mob.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)

Ima ja.

 

Iako imam Priva tako da me ne zanima u smislu da ću ga kupiti, ali se nadam da će dobro proći na tržištu pa da će izbaciti kakvog novog slidera sljedeće godine.

 

Btw, live stream predstavljanja počinje za 5 min:

BlackBerry Mobile Livestream from Mobile World Congress 2017 | CrackBerry.com

10 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)

Preružan 

I SD652 za sigurno paprenu cijenu je 

14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
bubimir13 kaže...

Preružan 

I SD652 za sigurno paprenu cijenu je 

 Ružan?  625, a ne 652.

 

Nego, kupuje li tko?  Nije baš upgrade u odnosu na Priva, čak je downgrade po par stvari, ali za divno čudo odjednom su svi tech siteovi i revieweri na youtubu vrlo pozitivni prema KeyOneu, tj. BlackBerryju.

9 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)

Da, zacudo svi su pozitivni. 

Cijena je visoka, razmislit cu kad dodje do nas. Definitino mi ne bi bio jedini mob, ali kao drugi mi se jako svidja ideja Blackberrija 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
Mirko935 kaže...
bubimir13 kaže...

Preružan 

I SD652 za sigurno paprenu cijenu je 

 Ružan?  625, a ne 652.

 

Nego, kupuje li tko?  Nije baš upgrade u odnosu na Priva, čak je downgrade po par stvari, ali za divno čudo odjednom su svi tech siteovi i revieweri na youtubu vrlo pozitivni prema KeyOneu, tj. BlackBerryju.

 

Još gore, drži se ti Priv-a, em je ljepši i elegantniji, em je još uvijek služi svrsi. 

 

A ovo za pozitivne reviewe, nisi skonto da svi ti ''pozitivci'' su imali early access di su stigli exploreat feature i izmontirat videa, uz embargo objave javnosti interesantnih podataka. Isti tren su se na YT pojavili hands-on videi, a brijem da će za dan-dva i punokrvne recenzije. To su Samsung/Apple fore zbog kojih se pozitivno piše kad tech novinari dobiju tu mogućnost.

13 godina
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)
Ovaj će biti bitno bolji od Priva u pitanju kamere i baterije. Nema razloga za brigu što je 625 unutra. Nimalo slab, a izuzetno štedljiv SoC. Moto Play ima isti uz sličnu bateriju, a njena autonomija je izuzetno dobra
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
Sve se to na kraju svodi što netko treba i očekuje od smartphonea. Al definitivno vidim puno mojih kolega koji bi uzeli isti. Radio sam i radim s većinom ljudima 50+ kojima mobitel služi za mail i pozive, ostale stvari noh nimalo ne interesiraju. Tako ds neko poslovno okruženje i sigurno ovaj model može proći. Samo je cijena škakljiva, trebala je biti oko 499 eura.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
bubimir13 kaže...

Još gore, drži se ti Priv-a, em je ljepši i elegantniji, em je još uvijek služi svrsi. 

 

A ovo za pozitivne reviewe, nisi skonto da svi ti ''pozitivci'' su imali early access di su stigli exploreat feature i izmontirat videa, uz embargo objave javnosti interesantnih podataka. Isti tren su se na YT pojavili hands-on videi, a brijem da će za dan-dva i punokrvne recenzije. To su Samsung/Apple fore zbog kojih se pozitivno piše kad tech novinari dobiju tu mogućnost.

Sasvim sigurno ću se držati Priva. Stvarno mi ne bi bio nikakav upgrade osim baterije (koja mi je apsolutno zadovoljavajuća i na Privu), a ima manji ekran, nema AMOLED itd.

 

Da, inače su mi bezveze sve te Samsung/Apple, a u zadnje vrijeme pogotovo i Google fore, ali ako svi to rade, neka. Barem se s BB-om mogu nadati da će biti još mobitela s tipkovnicom, a to me uvijek veseli.

 

NorthBlue kaže...
Sve se to na kraju svodi što netko treba i očekuje od smartphonea. Al definitivno vidim puno mojih kolega koji bi uzeli isti. Radio sam i radim s većinom ljudima 50+ kojima mobitel služi za mail i pozive, ostale stvari noh nimalo ne interesiraju. Tako ds neko poslovno okruženje i sigurno ovaj model može proći. Samo je cijena škakljiva, trebala je biti oko 499 eura.

Priv je sad oko 400-500 € tako da je 600 stvarno malo puno za KeyOne. No pretpostavljam da firme uglavnom uzimaju na razne ugovore s popustima preko operatera i slično pa to ispadne niže. I ovako je jeftiniji nego high-end Samsunzi i iPhonei koje obično firme kupuju, a budući da specifikacije, CPU, GPU itd. nisu najbitnije tim ljudima, vjerujem da bi mogao dobro proći.

A zašto bi ga uzeo samo kao drugi, a ne kao jedini mob?

13 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)

vezano uz predstavljanje , fakat su se mogli malo vise potrudit oko (lose) prezentacije..

 

a sto se tice uredaja svidja mi se slajdanje po tipkovnici.. ali nevjerujem da ce uspjet na trzistu najvise zbog cijene.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)

Ja bi volio kupiti Keyone samo ako upecam kakvu dobru ponudu na njuškalu i ako dobim dobru ponudu za Passport koji sad imam _D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
Fazan0312 kaže...

Ja bi volio kupiti Keyone samo ako upecam kakvu dobru ponudu na njuškalu i ako dobim dobru ponudu za Passport koji sad imam _D

Another Chance to Win an IOU for a FREE BlackBerry KEYone | CrackBerry.com

 

Prijavi se tu pa ti se možda posreći.

7 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)

Bez brige već jesam :P bio je još jedan prije toga ali nisam ja te sreće. Inače na CB non stop poklanjaju mobitele, dovoljno je nabaciti komentar.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
Fazan0312 kaže...

Bez brige već jesam :P bio je još jedan prije toga ali nisam ja te sreće. Inače na CB non stop poklanjaju mobitele, dovoljno je nabaciti komentar.

Znam, aktivan sam i tamo na forumu pa sam u toku, ali nikako da ja dobijem jedan, a trudim se već skoro godinu dana.

9 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
Dok dođe taj Blackberry kod nas, već bum kupio iPhone 😂. Zna li se datum prodaje u EU?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
NorthBlue kaže...
Dok dođe taj Blackberry kod nas, već bum kupio iPhone 😂. Zna li se datum prodaje u EU?

Nedajbože iPhonea!

Kaže MediaMarkt 04.05. http://www.mediamarkt.de/de/product/_blackberry-keyone-32-gb-silber-2241789.html

9 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
Auuu, još skoro 2 mjeseca. A bumo pričekali, valjda. Ako u međuvremenu S8 ne ispadne nešto specijalno u što sumnjam
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
NorthBlue kaže...
Auuu, još skoro 2 mjeseca. A bumo pričekali, valjda. Ako u međuvremenu S8 ne ispadne nešto specijalno u što sumnjam

Eh, jbg, ma to samo što nije... Ako ti se ne čeka a zanima te physische Tastatur, ima opet popust na Priva, 399 €...

http://shop.blackberry.com/store/bbrryus/de_DE/pd/productID.327694400/categoryID.70452400

 

https://www.amazon.de/BlackBerry-STV100-4-Smartphone-Speicher-Megapixel/dp/B016J1A3H8/ref=pd_cart_vw_2_3?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=7PD8YS38VNYCQPNRXMS0

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.3.2017 8:56 (Mirko935).
9 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
E sad bi ti da ja budem druga osoba u Hrvatskoj, osim tebe, koja je kupila Priv 😂.
Pričekat ću ja KeyOne 😀
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
NorthBlue kaže...
E sad bi ti da ja budem druga osoba u Hrvatskoj, osim tebe, koja je kupila Priv 😂.
Pričekat ću ja KeyOne 😀

E, pa sad već debelo pretjeruješ...  Ima moja žena jednog, a evo tu u temi još jedan član foruma koji ga ima i još kaže da zna još nekog. http://www.bug.hr/forum/post/mobiteli/blackberry-priv-recenzija/5236571.aspx I znam još jednu osobu koja ga je kupila i jednom sam vidio nekog s Privom u CC-u. Znači, bar ih je 6 u državi, popularnost za svega par posto manja od popularnosti iPhonea.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.3.2017 10:39 (Mirko935).
9 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
Vidiš, mogao bi razmisliti. Postat će ubrzo collectible item, ulaganje u budućnost 😂
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)

BlackBerry KEYone now available in the UK in retail first at Selfridges | CrackBerry.com

 

Eto, napokon je počeo dolaziti... Ima tko ovdje da će kupiti?

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)

Ja bi volio, budem vidio kakva će mu se cijena kretati ovdje

 

u 8. mjesecu putujem u Ameriku pa možda tamo uzmem :P

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
Mirko935 kaže...

BlackBerry KEYone now available in the UK in retail first at Selfridges | CrackBerry.com

 

Eto, napokon je počeo dolaziti... Ima tko ovdje da će kupiti?

 Ovo mi je u razini - došla nova Dacia po cijeni Golfa VII. Ima tko ovdje da će to kupit.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
R36 kaže...
Mirko935 kaže...

BlackBerry KEYone now available in the UK in retail first at Selfridges | CrackBerry.com

 

Eto, napokon je počeo dolaziti... Ima tko ovdje da će kupiti?

 Ovo mi je u razini - došla nova Dacia po cijeni Golfa VII. Ima tko ovdje da će to kupit.

 Zašto? 

14 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)

Evo i nešto za kolegu R36 

BlackBerry KEYone Camera Better than Galaxy S8? - YouTube

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.5.2017 18:41 (Mirko935).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)

Treba pogledat više recenzija pa onda donosti zaključke...

 

- na ovoj recenziji kamera je ok, ništa posebno. Čak mi je i fora mob...nije loš.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.5.2017 20:48 (R36).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BlackBerry KeyOne (Mercury)
R36 kaže...

Treba pogledat više recenzija pa onda donosti zaključke...

 

- na ovoj recenziji kamera je ok, ništa posebno. Čak mi je i fora mob...nije loš.

Pogledao sam ih par... Ona gore je bila jedina gdje je čovjek stvarno usporedio s nečim drugim, i to navodno jednim od najboljih mobitela po pitanju kamere; što mi malo više znači nego kad netko napamet kaže "kamera je ok" bez ikakve usporedbe. Jedino mi nije jasno čemu sad to izbacivanje OIS-a (i na Pixelu i na ovom), no neka im bude...

 

Šta li se tebi desilo da kažeš da mobitel koji nije Samsung ili Apple "nije loš"?

13 godina
offline
BlackBerry KeyOne (Mercury)
Lik na Pocketnow-u radi po meni najbolje testove kamere i audio kvalitete i kamera stvarno je jako dobra na ovom BB. Nije u rangu ostalih jakih igrača, ali vrlo blizu. Najjača strana ovog telefona je po meni baterija za koju vele da je iznimna.
Trebaju napraviti jedan full touchscreen i imali bi puno veći broj kupaca jer kolko god ova tipkovnica bila dobra, sumnjam da ima puno poklonika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice